r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

CyberGhost VPN 6.0.2.1985

Strona główna Windows Bezpieczeństwo Ochrona prywatności
Pobierz program Asystent pobierania włączony

CyberGhost VPN jest małym i darmowym narzędziem pozwalającym chronić naszą prywatność podczas codziennej pracy w Internecie.

Galeria programu

Program łączy się z zewnętrznym serwerem VPN, szyfrując wszystkie wysyłane i pobierane za pośrednictwem naszego komputera dane. Praca z CyberGhost VPN odbywa się w dwóch etapach - najpierw nawiązywane jest połączenie przy użyciu 1024-bitowego szyfrowania SSL, a następnie wszelaki transfer danych odbywa się z wykorzystaniem 256-bitowego prywatnego klucza AES. Zapewnia to niemal 100-procentową ochronę przed podsłuchem, a także zabezpiecza przed odczytem naszego adresu IP na odwiedzanych stronach. Co najwyżej odczytany zostanie adres serwera VPN, z którym wcześniej się połączyliśmy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Szybkie serwry, szybkie łączenie się z serwerem proxy, częste promocje producenta
Czasami długie uruchamianie programu, Nieprawidłowy certyfikat
ocena użytkownika

Program godny polecenia Serwery premium są szybki, mało opcji konfiguracyjnych, ale są opcje ważne, jak ustanawianie połączenia UDP lub TCP, korzystanie z DNS-ów producenta programu, testowanie wesji beta po zaznaczeniu odpowiedniej opcji, naprawa wirtualnej karty sieciowej. Bardzo duża wada to jakiś błędny certyfikat. Po włączeniu funkcji Anti Fingerprinting instalujemy w systemie certyfikat. Nie wiem dlaczego, ale ja jak wchodzę na zaszyfrowane strony HTTPS, to Cyberfox pokazuje mi błędny certyfikat i kończy się błędem. Nie wiem o co kaman, ale nie używam tego. Najważniejsze, że mam inne IP. Warto wspomnieć, że niektóre serwery, np. USA, Japonia, Hong Kong mają zablokowane pobieranie torrentów, co wynika pewnie z DMCA. Dużo państw i serwerów premium- napewno ktoś znajdzie coś dla siebie. :-) Na uwagę zasługuje też logowanie bez adresu e-mail. Jeśli zapomnimy hasło, można je odzyskać jedynie przez klucz produktu lub specjalny kod PUK. Bez nich nie możliwości odzyskania hasła.

02.04.2015 18:31 | Recenzja do wersji 5.0.14.7
Cena, Jakość, Funkcjonalność
Brak opcji "Ulubione Serwery"
ocena użytkownika

Program CyberGhost VPN za bardzo dobry i funkcjonalny, zarówno w wersji "Darmowej" jak i "Płatnej".
Jak każdy program posiada minusy. Największy z nich jest mianowicie przynajmniej jak dla mnie brak opcji "Ulubione Serwery". Serwerów jest mnóstwo, są takie który mają świetny Ping, inne natomiast Pobieranie czy Wysyłanie, wiele jest też takich które niemal wszystko mają dobre, lub złe :P. Dlatego opcja ta by się przydała ze względu na ogromną liczbę Serwerów (IP). Minusem małym jest również wyskakująca od czasu do czasu przy uruchomianiu programu informacja o możliwości uaktualnienie do wersji Płatnej lub z płatnej tańszej na bardziej rozwiniętą.
Samo funkcjonowanie programu jest banalnie proste, albo łączymy się automatycznie, lub też ręcznie przez wybranie Państwa i Serwera.
Program jest w 100% spolszczony co jest też wielkim plusem.
W moim przypadku bezawaryjność w 100%

Recenzja dotyczy wersji CyberGhost VPN 5.0.13.17 jak i wersji Beta w której w sumie nie zauważyłem zmian 5.0.14.4

13.09.2014 18:29 | Recenzja do wersji 5.0.13.17
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
  #195 05.10.2016 14:10

Najlepszy z najlepszych jest - " Kepard " i w dodatku prosty w obsłudze nawet dla tych co nie znają angielskiego , gdyż wystarczy poczytać o nim .Rejestracja i instalacja jest łatwa i bezbłędna gdyż program dobrze podpowiada co masz wpisać i robić . Skuteczność jego jest 100 % i rzeczywiście zmienia adres i robi to na stałe i co istotne jest szybki .Niestety wersja darmowa tzw. demonstracyjna jest na 30 minut dziennie ale płatny nie jest drogi .Według mojej oceny a próbowałem kilka programów tego typu co do zachowywania anonimowości przed złoczyńcami - ten jest najlepszy a konkretnie na pierwszym miejscu . A reszta z ochrony prywatności to różnie i zdania są podzielone a nawet głosy aby nie instalować zamulaczy , badziewia i tych które częściej kończą swój żywot szybkim odinstalowaniem .

  #194 12.09.2016 13:14

Nie mogę zainstalować (ta wersja nie wspiera twojej wersji windows). Mam windows xp SP3. Działa to na tym windowsie, czy coś u mnie jest nie tak. Jeśli nie to ma ktoś sprawdzonego linka do wersji, która pójdzie na xp?

  #193 31.08.2016 11:09

Myślę, że warto aby redakcja Dobrych Programów dodała do bazy programów do ochrony prywatności program NordVPN, który jeśli chodzi o prywatność użytkowników to ścisła czołówka, a niestety nie jest znany w Polsce.
Strona programu: https://nordvpn.com/
Opis programu dostępny:
http://programyzadarmo.net.pl/opisy-programow-wykonane-przez-forumowiczow-f46/no...

damil   1 #192 22.08.2016 18:05

Co to znaczy w Cyber Ghost 6 kwota w KB ?

_tommy_   15 #191 17.08.2016 13:18

Plik nazywa się CG_6.0.142962.exe zaś na stronie widnieje opis CyberGhost VPN 6.0.1.1931.
Poprawcie to bo nie wiadomo co jest dobre a co nie.

  #190 15.08.2016 16:21

@Zero Ghost: link podaje tak dokładną lokalizację że z moją zboczył tylko o +/- 40 kilometrów :-)

  #189 14.08.2016 21:28

nie wiem dlaczego zainstalowałem cyber ghosta i nie chce połaczyc sie z siecią starsza wersja łączyła się bez problemu z drugiej strony przeglądarki thor dają ten sam efekt wiec program ten w wesji darmowej to żadna rewelacja

maxel   3 #188 11.08.2016 20:21

Dokładnie jak pisze Bubbles.
Spróbuj zalogować się np: na FB z uruchomionym cyber ghost a od razu dostaniesz informacje o próbie nie autoryzowanego logowania.

  #187 11.08.2016 15:19

@Ss toć te twoje "włamania" to właśnie ty spowodowałeś, gmail tak działa że jak logujesz się z innego IP i to takiego jeszcze bardzo innego to traktuje to jako nieautoryzowane logowanie a ty januszu komputerowy łyknąłeś to jak młody pelikan.

  #186 06.08.2016 09:48

@Ss (niezalogowany): A to nie tak czasem, że zmienił Ci się IP i Outlook czy co tam pobierało sobie pocztę automatycznie z innym adresem niż zwykle co gmail rozpoznał jako 'nieautoryzowane logowanie'. Podobne rzeczy działy się w Win 10, który pobierał sobie dane do logowania do gmaila i logował się z tej całej 'Modernowej' aplikacji i też było 'nieautoryzowane logowanie'.

  #185 25.07.2016 13:36

ODRADZAM KORZYSTANIE Z TEGO PROGRAMU! PROGRAM WYKRADA DANE DO LOGOWANIA. Przez pomyłkę zostawiłam włączony program pocztowy w trakcie korzystania z tego programu. Rano miałam dwa nieautoryzowane logowania na moje konta pocztowe które na szczęście zablokował Gmail. Problem dotyczył jedynie tych kont które mam podpięte pod program pocztowy - na innych nie było problemu. Przypadek? Nie sądzę....
Dziwi mnie tylko jak tak, wydawałoby się, poważna strona jak dobreprogramy może polecać tak niebezpieczne oprogramowanie....

Zero Ghost   10 #184 24.07.2016 20:54

@cyber ang (niezalogowany):

Cytat prosto z AV LAB autor: Adrian Ścibor

Wirtualna Prywatna Sieć (ang. Virtual Private Network) to bezpieczny tunel sieciowy tworzony w momencie ustanawiania połączenia pomiędzy urządzeniem z zainstalowanym klientem (program do VPN) a serwerem pośredniczącym w tym ruchu (zazwyczaj jest to serwer z lokalizacją w innym kraju lub kontynencie). Pakiety sieciowe przesyłane przez kartę sieciową komputera (lub telefonu podłączonego do domowej sieci Wi-Fi), zanim trafią do domowego routera są szyfrowane, następnie w takiej “nieczytelnej” postaci są wysyłane do brzegowego firewalla dostawcy internetu. Dzięki szyfrowanemu połączeniu użytkownik korzystając z sieci VPN zachowuje anonimowość ukrywając swoje prawdziwe IP (serfuje po sieci z adresem IP jednego z serwerów dostawcy usługi VPN) oraz:

Anonimowo przegląda zasoby internetu,
Anonimowo pobiera pliki z torrentów lub P2P,
Anonimowo pisze komentarze,
Anonimowo kontaktuje się przez komunikatory.
Niestety, ale dostawca internetu może ustalić, z jakim serwerem VPN łączy się jego klient (dlatego wybór serwera VPN jest bardzo istotny — niektórzy dostawcy usług VPN zbierają logi i mogą się nimi podzielić z organami ścigania), jednak nie może ustalić, co użytkownik robił w sieci.

Połączenie VPN są bardzo korzystne z punktu widzenia bezpieczeństwa urządzeń mobilnych i laptopów. Zamiast korzystać z otwartych i niezabezpieczonych połączeń narażając się na przechwycenie danych uwierzytelniających (loginów, haseł), warto korzystać z sieci VPN niwelując to ryzyko (wszystko, co wychodzi z urządzenia jest szyfrowane).

https://avlab.pl/bezpieczenstwo-i-prywatnosc-w-10-dni-dzien-2-vpn

Autor edytował komentarz w dniu: 24.07.2016 21:02
ferdek88   2 #183 16.07.2016 09:27

@andrju80: Ja używam zawsze HMA. teraz jest letnia promocja można kupić o wiele taniej: https://www.hidemyass.com/vpn/r11955/

andrju80   1 #182 12.07.2016 01:00

ja szukam teraz czegoś konkretnego, trafiłem na porównanie różnych vpnów tutaj https://www.dobryvpn.pl/porownanie-vpn i rozrzut cenowy jest dość spory :/ na jakie parametry najlepiej patrzeć?

  #181 19.06.2016 14:32

dzieki Zero Ghost za użyteczne info.. do końca i tak nie wierze ze dostawca neta nie widzi mojej aktywnosci ale jest to uzyteczne przynajmniej przy normalnym przeglądaniu, stron z usa.. etc/.

Zero Ghost   10 #180 21.05.2016 16:06

To znowu ja:) ,na koniec dwie bardzo ważne kwestie , po pierwsze jeśli korzystacie z VPN... to tylko w trybie prywatnym przeglądarki ,a po drugie z zablokowanym WebRTC ,VPN zmieni waszą lokalizacje jednak nie zablokuje wycieku IP przez WebRTC , w przypadku Firefox wystarczy pobrać rozszerzenie Disable WebRTC , w Chrome/Opera... bywają z tym większe problemy ,pobieracie rozszerzenie WebRTC Leak Prevent ,wchodzicie w opcje i dodajecie drugi ptaszek ,oba muszą być zaznaczone ,zaś IP handling policy zmieniacie na Disable non-proxied UDP (force proxy) ,zatwierdzacie Apply settings. ,jeśli dalej jest wyciek przez WebRTC ,wejdźcie na Chrome://flags ,Opera://flags ,i zmieńcie ustawienie w WebRTC STUN origin header ,restart przeglądarki i powinno działać jak należy , na koniec macie tu link ,polecam dodać stronę do zakładek ,i zawsze sprawdzać jaki jest efekt blokowania , i dopiero po sprawdzeniu latać po sieci ,inaczej możecie się zdziwić gdy ktoś was namierzy:) , zwykłe linki do sprawdzania IP można sobie w buty wsadzić ,tu macie i IP i IP przez WebRTC ,i DNS'y ,a nawet wasza lokalizacja na mapie Google,cała masa danych. https://ipleak.net

Autor edytował komentarz w dniu: 19.07.2016 11:57
Zero Ghost   10 #179 21.05.2016 15:03

Mam tu promocje na ciekawy program ,a mianowicie Steganos Online Shield VPN , o sofcie możecie poczytać na stronie producenta ,https://www.steganos.com/en/steganos-online-shield-vpn ,sam program to prawdziwy kombajn ,zmienicie lokalizacje ,dostępne są -Niemcy ,Francja,Wielka Brytania,Holandia ,Hiszpania,Szwajcaria,Rumunia,Japonia i USA, do tego możecie włączyć blokowanie reklam ,od razu mówię że nie działa z Edge , blokowanie śledzenia,automatyczne usuwanie cookies po zamknięciu przeglądarki - można w ustawieniach wybrać które ma zostawić, i na koniec ukrywanie z jakiej przeglądarki , systemu operacyjnego korzystacie , w ustawieniach można też zablokować wyciek adresu IP przez WebRTC ,tylko trzeba poszukać;) ,najlepiej korzystać na Firefox/Opera/Chrome/IE ,promocja jest na rok czasu z limitem 5Gb miesięcznie ,aha na maila z kodem lepiej się nie napalać ,ja dostałem dopiero na drugi dzień:( ,i polecam wpisywanie bez Capsa inaczej wywala błędy i nie akceptuje ,tu musicie pokombinować bo i z literką o i cyfrą 0 ,może być zamieszanie ,po otrzymaniu kodu pobierzcie program ze strony producenta ,Use for free now , a tu rzeczony link do promo ,https://www.steganos.com/specials/?m=chip0516&p=sos

maxel   3 #178 17.05.2016 07:52

Dlaczego na stronie producenta z powrotem pobiera się wersja 5.5?
Czyżby wycofali na razie 6?

Bartosz82   4 #177 08.05.2016 18:55

Przy darmowej wersji wyświetla mnóstwo reklam. Po co się z tym męczyć.
SecurityKISS na windows 10 niema.

Autor edytował komentarz w dniu: 08.05.2016 19:00
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.