r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dan the Man 1.0.7

Strona główna Android Gry Platformowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Dan the Man to platformowa gra zręcznościowa, przypominająca klasyki z konsol Nintendo. Główni bohaterowie przywodzą na myśl stare platformówki i JRPG, dostępna broń sieje zniszczenie, a na końcu każdego z 12 poziomów czeka boss, którego pokonanie graniczy z cudem.

Galeria programu

Zadaniem gracza jest pokonanie tajemniczej organizacji, która porwała jego dziewczynę Josie (można też zagrać Josie i uratować Dana). Wrogów zabija się to walką wręcz lub dostępną bronią, ale trzeba pamiętać, że amunicja nie jest nieskończona.

Jak przystało na grę mobilną, Dan the Man zapewnia ciągłą rozrywkę w postaci codziennych wyzwań, Umiejętności bojowe można przetestować w trybie walki, co przyda się przy sprawdzaniu nowych broni i ulepszeń ataków. Ponadto można tu tworzyć własne postacie, dobierać dla nich garderobę i chwalić się nimi w serwisach społecznościowych. Znajdowanie ukrytych pokojów uczyni graczy bogatymi.

W Dan the Man można grać na ekranie dotykowym lub po podłączeniu kontrolera.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.