r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Dysk Google

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Dysk Google jest darmową aplikacją zapewniającą dostęp do usługi przechowywania plików w chmurze o takiej samej nazwie. Aplikacja integruje się z dostępnymi kontami Google, pozwala na przeglądanie zawartości internetowego dysku, a także tworzenia w nim zupełnie nowych plików, edycję już istniejących, przenoszenie i zmiany nazwy.

Galeria programu

Oprócz prostego zarządzania plikami, aplikacja oferuje również możliwość otwierania i edycji dokumentów biurowych: tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych, a także dokumentów skanowanych. Dodatkowe atuty aplikacji to udostępnianie plików innym osobom, oraz przeglądanie zasobów, które zostały udostępnione użytkownikowi. Dysk pozwala również na pobieranie danych do pracy z nimi w trybie offline, oraz przeglądanie ulubionych (oznaczone gwiazdką). Pomocne bywają także powiadomienia o zmianach we współdzielonych plikach.

Godną uwagi opcją jest także drukowanie w ramach urządzeń skonfigurowanych w Google Cloud Print. Nie zabrakło oczywiście możliwości wyszukiwania, segregowania i filtrowania. Dla zwiększenia bezpieczeństwa, używane dokumenty mogą być szyfrowane. Dysk Google udostępnia jeden widget na pulpit pozwalający szybko przejść do ulubionych plików, a także dodać nowe zdjęcie lub dokument.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Cyberschowek i organizer w jednym? Evernote i Dysk Google łączą siły

10
OPROGRAMOWANIE 12.05.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Niedawno opisywaliśmy ważne i przydatne nowości, jakie trafiły do jednego z najpopularniejszych androidowych organizerów, Evernote’a. Dziś mamy kolejne dobre wieści dla jego użytkowników, szczególnie zaś dla tych, którzy wykorzystują jednocześnie również popularny cyberschowek Dysk Google. Oficjalny komunikat na temat tej nowości pojawił się już na oficjalnym blogu deweloperskim Dysku Google. Można się z niego dowiedzieć, że od dziś, zarówno w wersji przeglądarkowej, jak i w aplikacji mobilnej na Androida, Evernote będzie obsługiwał Dysk Google. Chodzi przede wszystkim o możliwość…

Sprawdź zabezpieczenia konta Google, a dostaniesz 2 GB ekstra na Dysku

53
BEZPIECZEŃSTWO 09.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Google rozdaje darmowe gigabajty miejsca na dane w swoim chmurowym dysku Drive. Aby je otrzymać, wystarczy sprawdzić, czy nasze googleowe konto jest dobrze chronione. Upominek od Googlea można otrzymać z okazji światowego Dnia Bezpiecznego Internetu. Aby przyjąć prezent, należy wejść na stronę, w której dostępne są informacje o stanie zabezpieczeń konta. Znajdziecie ją pod tym adresem. Później trzeba się zalogować do konta Google i rozpocząć przegląd jego zabezpieczeń. W pierwszym kroku sprawdzimy nasze podstawowe dane, w tym zapasowy adres e-mail oraz numer telefonu, które podaliśmy na…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 12.05.2016 22:46

@paterak (niezalogowany): po instalacji wejdz w ustawienia dysku google i zmień preferencje na dysk D/

  #4 25.12.2015 16:26

Male oszustwo. Bo po mimo zdjecia folderów o wielkosci 600 mb licznik tego nie odlicza. Celowo

macaleks   14 #3 14.09.2015 21:58

Z dysku Google na PC wszystko mam na tablecie i smartfonie.No problems ;)

Lukeoon   1 #2 08.04.2015 21:29

@paterak (niezalogowany): Można zmienić lokalizację. W opcjach dysku google rozłączasz dysk (usługę) a następnie logujesz się od nowa. W momencie gdy pokazują się wskazówki programu jest opcja zaawansowana konfiguracja czy coś w tym stylu i tam podajesz nową lokalizajcę. Dysk załaduje Twoje pliki z chmury. Stary folder z plikami możesz później usunąć.

  #1 02.10.2014 00:52

Umnie program niema racji bytu... program tworzy folder w lokalizacji na dysku C pod nazwa dysk google i o.k TYLKO ZE JA CHCE ZMNIENIC DOMYSLNA LOKALIZACJE Z DYSKU C NA DYSK D i tu sie tego nieda zrocic! (dysk C to jest system a nie folder z fimami i.tp !)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.