r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

ESET Mobile Security

Strona główna Android Bezpieczeństwo Pakiety zabezpieczające
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Pakiet ESET Mobile Security to zestaw narzędzi do kompleksowego zabezpieczenia urządzenia mobilnego pracującego pod kontrolą systemu Android zarówno przed szkodliwym oprogramowaniem, jak i fizycznymi złodziejami. Aplikacja już w bezpłatnej wersji darmowej oferuje podstawową funkcjonalność i chroni przed zagrożeniami.

Galeria programu

Najważniejszym modułem pakietu ESETa dla urządzeń mobilnych jest antywirus. Pozwala on na wykrywanie znanych zagrożeń w czasie rzeczywistym, wykrywanie potencjalnie niepożądanych i potencjalnie niebezpiecznych aplikacji. Antywirus korzysta z chmury ESET Live Grid w celu szybszej reakcji na nowe zagrożenia. Antywirus pozwala na 3 poziomy skanowania: szybkie, inteligentne oraz głębokie, daje również dostęp do kwarantanny, dzienników skanowania i pozwala na automatyczne aktualizowanie baz wirusów.

Aplikacja posiada filtr SMS i połączeń, dzięki którym użytkownik może zablokować niechciane wiadomości i telefony od wybranych numerów, numerów nieznanych, ukrytych, lub całych grup. Pakiet posiada również moduł chroniący przed atakami phisingowymi, który integruje się z dostępnymi w systemie przeglądarkami internetowymi w celu skanowania odwiedzanych stron. Ważnym elementem jest moduł antykradzieżowy, który chroni urządzenie przed używaniem innej kart SIM, pozwala również na zdalne blokowanie, lokalizowanie i czyszczenie urządzenia za pomocą kodów w wiadomościach SMS.

Moduł audyt zabezpieczeń pozwala z kolei na sprawdzenie najważniejszych elementów np. poziomu ochrony używanej sieci Wi-Fi, instalowanie aplikacji z nieznanych źródeł. Sam audyt pozwala przeglądać aplikacje ze względu na uprawnienia jakich wymagają i do jakich danych użytkownika mają dostęp. Ponadto ESET pozwala na zabezpieczenie pakietu hasłem. Wersja darmowa zapewnia dostęp do niewielkiej ilości opcji, oprócz kupna, możliwa jest aktywacja ograniczonej czasowo wersji próbnej pakietu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 16.11.2015 18:36

36 zł na dwa lata i zawsze trochę bezpieczniej. Sam program bardzo dobry i lekki.

  #2 09.01.2015 10:05

Bardzo dobry...! :-)

macaleks   14 #1 08.03.2014 22:52

Na tablet z androidem absolutnie potrzebny.Ćwiczę od kilku miesięcy.Nie ma nic lepszego.Dobra robota! :P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.