r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook 75.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Facebook to aplikacja pozwalająca na przyjemne korzystanie na urządzeniach mobilnych z jednego z najpopularniejszych portali społecznościowych świata.

Galeria programu

Jej podstawowym zadaniem jest sprawdzanie nowinek od naszych znajomych, a także dzielenie się z nimi zmianami statusu. Użytkownik może udostępniać treści tekstowe, zdjęcia, a także filmy. Możliwe jest wyszukiwanie osób i stron, dyskutowanie poprzez komentarze, a także polubienie danego statusu.

Klient daje dostęp do aplikacji i gier zgromadzonych w serwisie, a dzięki wykorzystaniu danych z GPS może również informować znajomych o naszej lokalizacji (w zależności od ustawień). Dostępny jest również wbudowany w serwis czat, a co za tym idzie, możliwość szybkiej komunikacji ze znajomymi.

Aplikacja pozwala na wyszukiwanie znajomych w serwisie na bazie naszej listy kontaktów. Aktualizuje ją również o dane znajomych z serwisu internetowego. Dostawca pokusił się o przeniesienie dużej części funkcjonalności do aplikacji mobilnej, dzięki czemu możliwe jest w niej niemal kompletne zarządzanie kontem – zarówno ustawieniami głównymi, jak i bezpieczeństwem, prywatnością, kontrolą widoczności naszych postów, czy nawet blokowaniem wybranych aplikacji.

Oficjalny klient jest skierowany zarówno dla użytkowników zwykłych, jak i osób zarządzających witrynami (fanpage) istniejącymi na łamach Facebooka. Pozwala na dodawanie wpisów, moderowanie i zarządzanie również właśnie jako strona. Aplikacja posiada również wbudowany generator kodów służący do weryfikacji dwuetapowej w wypadku aktywacji tej funkcji w serwisie internetowym Facebook.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook Marketplace zaskakuje: dilerom i sprzedawcom broni wystarczyły dwa dni

36
INTERNET 05.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dwa dni temu Facebook ogłosił, że po raz kolejny spróbuje uczynić z największego serwisu społecznościowego platformę handlową. Dzięki Facebook Marketplace wybrani mogą już dziś w łatwy sposób wystawiać na sprzedaż dobra, zaś zasięg ofert będzie w dużej mierze determinowany lokalizacją. Facebook zapowiedział, że docelowo Marketplace będzie dostępny globalnie, ale czy na pewno? Wspomniane dwa dni wystarczyły, aby użytkownicy błękitnego serwisu wystawili na sprzedaż przedmioty, o których raczej nie śniło się administracji serwisu, gdy decydowała się na uruchomienie wielkiego pchlego targu. Jak…

Facebook Marketplace – błękitny serwis znów chce stać się pchlim targiem

16
INTERNET 03.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Opisywany już przez nas Messenger Lite to nie jedyna ważna nowość, którą podzielił się dzisiaj Facebook. Niemal równocześnie ogłoszono bowiem start Facebook Marketplace – funkcji, dzięki której serwis założony przez Marka Zuckerberga stanie się wielkim internetowym pchlim targiem. Na razie Marketplace jest dostępny z poziomu aplikacji mobilnych na Androida i iOS-a w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Australii i Nowej Zelandii. W komunikacie obwieszczającym uruchomienie Marketplace możemy jednak przeczytać, że będzie on dostępny na całym świecie, także w przeglądarkowej wersji serwisu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.