r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook Messenger 99.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Facebook Messenger to oficjalna aplikacja służąca do obsługi komunikatora oferowanego przez największą sieć społecznościową. Pozwala on na komunikację z użytkownikami którzy korzystają z czaty poprzez stronę internetową, ale również dedykowane aplikacje dla konkretnych platform tj. Android, iOS oraz Windows Phone. Aplikacja pozwala także na wykonywanie bezpłatnych połączeń głosowych i wideo do użytkowników swojej sieci.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik musi zalogować się swoimi danymi do konta na Facebooku. Jeśli korzysta z weryfikacji dwuetapowej, konieczne będzie także wprowadzenie kodu potwierdzającego przysłanego w wiadomości SMS. Okno komunikatora zostało podzielona na cztery zakładki. Pierwsza z nich zawiera listę ostatnio wykonywanych rozmów z informacją z kim zostały przeprowadzone, czy zostały przeczytane, a także kiedy dokładnie miały miejsce. Same rozmowy mogą zawierać nie tylko tekst, ale również zdjęcia, tak nowe jak i wybrane z galerii, jak i notatki głosowe. Komunikator udostępnia do tego bazę własnych emotek. Druga zakładka dotyczy rozmów grupowych między wieloma osobami jednocześnie. Użytkownik może takie grupy tworzyć poprzez rozpoczęcie konferencji, a także przypinać jako rozmowy do szybkiego dostępu. Trzecia zakładka informuje nas o użytkownika z listy znajomych, którzy są aktualnie dostępni z poziomu komunikatora, a także zawiera listę wszystkich używających czatu Facebooka (nawet jeśli nie są aktualnie dostępni).

Ostatnia z zakładek to ustawienia aplikacji. Tutaj użytkownik może globalnie włączyć lub wyłączyć czat Facebooka, a także sterować powiadomieniami przy pomocy różnych metod np. wibracji, dźwięków i podświetlenia. Może ona synchronizować kontakty z tymi dostępnymi z innych kont, a także informować o nowych zaproszeniach do grona znajomych. Domyślnie Mesenger udostępnia innym lokalizację użytkownika tj. miejsce z którego pisze on wiadomość. Aplikacja pozwala również na wykonywanie połączeń głosowych, a także przesyłanie nagranych wiadomości w formie pliku. Jest ona udostępniana za darmo, posiada w pełni spolszczony i dopasowany do iOS 7 interfejs. Messenger wspiera również zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook Messenger z generatorem spamu: dostaniemy jeszcze więcej reklam

32
OPROGRAMOWANIE 10.11.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Facebook chcąc uczynić Messengera lepszym komunikatorem ciągle go rozbudowuje. Otrzymaliśmy już niepotrzebne nikomu funkcje wyraźnie zainspirowane Snapchatem. Niebawem zaś pojawią się wiadomości sponsorowane. Pod nazwą nowej funkcji kryją się reklamy, które powinny przekonać użytkowników, że komunikator Facebooka to jeszcze większy chłam. Oficjalnie by zapewnić użytkownikom lepszy kontakt z ulubionymi markami, nieoficjalnie by wepchnąć jeszcze więcej irytujących reklam, Facebook zaczyna wprowadzać wiadomości sponsorowane. Teraz firmy będą mogły kontaktować się z nami bezpośrednio –…

Facebook Messenger z szyfrowaniem. W końcu coś lepszego niż naklejki

5
OPROGRAMOWANIE 05.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp oferuje już mechanizm szyfrowania end-to-end. Po niedawno rozpoczętych testach, dołącza do niego własny produkt Facebooka – Messenger. Komunikator ma zapewniać odporność na podsłuch, czyniąc rozmowy prywatnymi i znanymi tylko dla uczestników konwersacji. W tegoroczne lato Facebook rozpoczął testy szyfrowanych rozmów w Messengerze. Dostęp do nich mieli wybrani użytkownicy, a więc możliwe, że Wasza aplikacja oferowała nową funkcję jeszcze przed jej oficjalnym wprowadzeniem. Oczywiście w przypadku zastosowanego szyfrowania, również druga osoba musiała…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.