r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Facebook Messenger 93.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Facebook Messenger to oficjalna aplikacja służąca do obsługi komunikatora oferowanego przez największą sieć społecznościową. Pozwala on na komunikację z użytkownikami którzy korzystają z czaty poprzez stronę internetową, ale również dedykowane aplikacje dla konkretnych platform tj. Android, iOS oraz Windows Phone. Aplikacja pozwala także na wykonywanie bezpłatnych połączeń głosowych i wideo do użytkowników swojej sieci.

Galeria programu

Po uruchomieniu aplikacji użytkownik musi zalogować się swoimi danymi do konta na Facebooku. Jeśli korzysta z weryfikacji dwuetapowej, konieczne będzie także wprowadzenie kodu potwierdzającego przysłanego w wiadomości SMS. Okno komunikatora zostało podzielona na cztery zakładki. Pierwsza z nich zawiera listę ostatnio wykonywanych rozmów z informacją z kim zostały przeprowadzone, czy zostały przeczytane, a także kiedy dokładnie miały miejsce. Same rozmowy mogą zawierać nie tylko tekst, ale również zdjęcia, tak nowe jak i wybrane z galerii, jak i notatki głosowe. Komunikator udostępnia do tego bazę własnych emotek. Druga zakładka dotyczy rozmów grupowych między wieloma osobami jednocześnie. Użytkownik może takie grupy tworzyć poprzez rozpoczęcie konferencji, a także przypinać jako rozmowy do szybkiego dostępu. Trzecia zakładka informuje nas o użytkownika z listy znajomych, którzy są aktualnie dostępni z poziomu komunikatora, a także zawiera listę wszystkich używających czatu Facebooka (nawet jeśli nie są aktualnie dostępni).

Ostatnia z zakładek to ustawienia aplikacji. Tutaj użytkownik może globalnie włączyć lub wyłączyć czat Facebooka, a także sterować powiadomieniami przy pomocy różnych metod np. wibracji, dźwięków i podświetlenia. Może ona synchronizować kontakty z tymi dostępnymi z innych kont, a także informować o nowych zaproszeniach do grona znajomych. Domyślnie Mesenger udostępnia innym lokalizację użytkownika tj. miejsce z którego pisze on wiadomość. Aplikacja pozwala również na wykonywanie połączeń głosowych, a także przesyłanie nagranych wiadomości w formie pliku. Jest ona udostępniana za darmo, posiada w pełni spolszczony i dopasowany do iOS 7 interfejs. Messenger wspiera również zegarki Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Facebook Messenger z szyfrowaniem. W końcu coś lepszego niż naklejki

5
OPROGRAMOWANIE 05.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Należący do Facebooka komunikator WhatsApp oferuje już mechanizm szyfrowania end-to-end. Po niedawno rozpoczętych testach, dołącza do niego własny produkt Facebooka – Messenger. Komunikator ma zapewniać odporność na podsłuch, czyniąc rozmowy prywatnymi i znanymi tylko dla uczestników konwersacji. W tegoroczne lato Facebook rozpoczął testy szyfrowanych rozmów w Messengerze. Dostęp do nich mieli wybrani użytkownicy, a więc możliwe, że Wasza aplikacja oferowała nową funkcję jeszcze przed jej oficjalnym wprowadzeniem. Oczywiście w przypadku zastosowanego szyfrowania, również druga osoba musiała…

Messenger jak Snapchat, Polacy pierwsi dostali niedopracowany komunikator Facebooka

49
OPROGRAMOWANIE 30.09.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Facebook obrał sobie nowy poligon doświadczalny – Polskę. To właśnie w naszym kraju pojawiły się nowe funkcje Messengera, a jeśli się sprawdzą, to zostaną udostępnione reszcie świata. W mobilnym komunikatorze w wersji beta już wprowadzane są funkcje, które w założeniu mają odebrać użytkowników Snapchatowi. Messenger staje się coraz bardziej rozbudowanym kombajnem, który z prostym, dopracowanym i szybkim komunikatorem ma niewiele wspólnego. W Messengerze w wersji beta pojawiła się sekcja Messenger Day, która jest kopią Snapchat Stories. Wrzucone materiały będą dostępne przez 24 godziny dla…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.