r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

GMABooster 2.1b

Strona główna Windows Narzędzia Testowanie i diagnostyka
Pobierz program Asystent pobierania włączony

GMABooster to unikatowe narzędzie stworzone przez Vladimira Plenskiego z myślą o posiadaczach zintegrowanych układów graficznych Intel Graphics Media Accelerator (GMA) z serii 900, 915, 945 i 950, które spotkać można w wielu komputerach stacjonarnych, laptopach i netbookach. Pozwala ono na zwiększanie wydajności karty graficznej poprzez ręczne modyfikowanie ustawień rdzenia graficznego.

Program oferuje użytkownikowi możliwość manualnej zmiany częstotliwości pracy układu graficznego pomiędzy wartościami 166/200/250/400 MHz bezpośrednio z poziomu Windows. W większości przypadków znaczący wzrost wydajności urządzenia odnotować można nawet bez konieczności ponownego uruchamiania komputera. Zgodnie z zapewnieniami twórcy korzystając z programu możliwe jest ponad dwukrotne zwiększenie mocy obliczeniowej zintegrowanych kart graficznych GMA.

Narzędziem GMABooster zainteresować się powinny wszystkie te osoby, które chciałyby przy użyciu zintegrowanego GPU Intela uruchomić bardziej zaawansowane gry 3D, oglądać na komputerze filmy bez efektu klatkowania czy też używać oprogramowania do modelowania obiektów trójwymiarowych.

Uwaga!

  1. Kreator instalacji narzędzia proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania GMABooster i nie zalecamy ich instalacji.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
DanKar REDAKCJA  13 #2 13.01.2014 16:53

@MrBobrzasty (niezalogowany): Plik jest czysty. Wykryty przez Twój program antywirusowy komponent to komponent reklamowy, zachęcający użytkownika do instalacji dodatkowego oprogramowania (w tym przypadku: AVG PC TuneUp). Instalacja wspomnianego składnika jest opcjonalna.

  #1 11.01.2014 20:14

"ADWARE/InstallCore.Gen7" tak pokazuję Avira.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.