Pobierz program Asystent pobierania włączony

Glary Utilities to darmowa edycja zdobywającego sporo pozytywnych komentarzy programu przeznaczonego do optymalizacji pracy komputera działającego w oparciu o system Windows.

Galeria programu

Narzędzie przyjęto ze sporym entuzjazmem wśród zagranicznych użytkowników nie tylko ze względu na prostotę obsługi, ale przede wszystkim za szybkość i skuteczność działania. Glary Utilities został zaopatrzony w dziesiątki modułów przeznaczonych m. in. do czyszczenia dysku z zbędnych plików, naprawiania skrótów i wpisów w rejestrze, odinstalowywania niepotrzebnych programów, optymalizacji pamięci, defragmentacji rejestru, zarządzania menu kontekstowym, szyfrowania plików, kasowania i odzyskiwania danych, łączenia i dzielenie plików, wyszukiwania pustych folderów czy analizy dysków.

Dodatkowo program został wyposażony w menu Konserwacja, w którym za pomocą 2 kliknięć myszką można przeprowadzić pełen proces optymalizacji systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

darmowy
usuwa za dużo potrzebnych plików
ocena użytkownika

Nie polecam! Kiedyś może i był dobry, teraz spowalnia aniżeli przyspiesza komputer.
Mam nowy sprzęt, świeżo po formacie, przez dłuższy czas czyściłem ccleanerem i było wszystko ok. Wczoraj puściłem Glary Utilities i zaczęły sie problemy. Komputer zawiesił się, pierwszy raz od kiedy pamiętam.
Nie polecam!

07.08.2014 11:40 | Recenzja do wersji 5.5.0.12

Komentarze

memnon  18.09.2014 19:59 #427
Anonim (niezalogowany) 05.09.2014 13:07 #426

potrafi czasami uszkodzić system gdy korzysta się niewłaściwie

memnon  08.08.2014 19:38 #425

Glary Utilities Pro za darmo : http://www.comss.info/page.php?al=Glary_Utilities_Pro_free , stare promo jeszcze z czasów wersji nr 2 ,ostatniej w miarę dobrej - miała nawet wersje portable , ale promocja działa i w najnowszej wersji .

macaleks  23.07.2014 19:03 #424

@Bogdan_G: No,no.Piszesz fakty o których mało kto wie.I filozofom sie nie śniło. Przyznam się,że o niektórych nic nie wiedziałem.Kilka musiałem wygooglać.Zacząłem oglądać ten świat prawie 20 lat przed Tobą.UNRRA'E pamiętam dokładnie.Potem byłem daleko.Obserwacja tego co się działo była trudna.W wielu stwierdzeniach dostrzegam trochę goryczy-tak mi się zdaje.Piszę dopiero teraz bo robiłem u kumpla format i były kłopoty z odzyskaniem klucza systemu.No i te procedury z kochanym Microsoftem trochę mnie zaabsorbowały.Pozdrawiam.Jeszcze raz będę te treści analizował.Ciekawe.macaleks.

Bogdan_G  22.07.2014 16:59 #423

@macaleks: macaleks: Pamiętam paczki z UNRY. Jako nastolatek, strzelało się śrutami z wianka piasty rowerowej, z samopału, bo w 66 ormo burzyło bramy, gdy Wyszyński objeżdżał Lechistan na tysiąclecie. Czytało się książki Lema. Właśnie wizja skomputeryzowanej rzeczywistości z Powrotu z Gwiazd, podziałała ma mnie i jakoś nie mogę zapomnieć. Już wiele się spełniło z tej wizji. Więcej, niż z przepowiedni Nostradamusa. Cóż, uczucia mogą stać się gwoździem do trumny komputeryzacji. Jeszcze aby trochę.
Utrzymanie platformy informatycznej, na skalę półtora miliarda komputerów, to rynek usług. Cóż, chętni są i zarabiają na tym. Prawo jeszcze jest na tyle pobłażliwe, że usługodawcy aplikacji, zestawów aplikacji, nie ponoszą żadnej odpowiedzialności prawnej, za szkody wyrządzane ingerencją ich oprogramowaniem.
Niewyobrażalne oszustwo tkwi w tym, że to rynek w większości wybrakowanych aplikacji, mało skutecznych, rozwijanych dopiero i mało skutecznych. Zdarzają się perły aplikacji napisanych przez mądrych programistów. Ale rynek jest zalany tandetą.
9-lab znajduje w instalacyjnych programach wise, zaszyfrowany dziwny plik, do którego nie ma dostępu. Wykryty jako szkodliwy. Nie ma tego w tych samych programach portable. Adobe instaluje przy okazji shockvawe, taki program swMSM, czyli dewelopera, szpiega. DoNotTrackMe przez miesiąc i kilka dni, zablokował 15 tysięcy szpiegów. Ciekawe, dlaczego DP unikają takich potrzebnych aplikacji i dodatków?
Nero sypie błędami uprawnień do plików. Konta administratora są ograniczane przez produkty AVG i inne. System chroni wirusy i nie pozwala ich się pozbyć. Celowe.

Tandeta musi być, bo to oparcie dla milionów deweloperów aplikacji. Nawet dopatrzyłem się oszustwa, że programiści znanych firm od antywirusów podrzucają paczki wirusów w necie, ale tak spreparowane, żeby ich produkty udowadniały skuteczność. A taki comodo łyka wirusy, jak śliwki. Pisałem o tym.
Poruszająca jest historia twórcy programu Gmer. Zaznał szczególnego prześladowania i hakerskich ataków.

Cóż, miesięczne wpływy z masowego spamu reklamowego, to miliardy dolarów. Jest to wielkie koryto do podziału. To by było tyle w temacie Glary Utilities.

Pozdrawiam

MrBeckham666  22.07.2014 15:27 #422

@Bogdan_G: ja glarego nie używam tylko go testowałem.

używam wise/ccleaner+ccenhancer+odkurzacz. defragmentacja dysku D defraglerem bo mam ssd i system działa jak swieży po formacie już dość długo.

napisałem błąd w komentarzu miało być używałem;]

Bogdan_G  21.07.2014 21:18 #421

@macaleks: No i zgadza się. Jest wielki wybór kombajnów do czyszczenia. Darmowe i płatne. Osobiście zetknąłem się z produktami ashampoo, wise, IObit, glarysoft, tuneup, auslogics, pcfighter, 360amigo. Jeszcze 5 lat temu dostawałem nauczkę. Glary nie rozpoznawał comodo, ani ccleanera, a czyścił rejestr i system, jak rzeźnik, aż gdzieś w 2010 roku, poprzez konflikt sterowników, narobił kłopotów z systemem. Musiałem z tego wyjść, nauczyć się usuwać nieusuwalne. Potem przejechałem się na szkodnikach z fighter. Tuneup mnie nie wykończył, bo po pierwszych uszkodzeniach rejestru i ograniczeniu konta użytkownika, to ja wykończyłem sławny tuneup.
Przyglądałem się narzędziom powyższych kombajnów. Każdy z nich ma ułomne narzędzia. Często groźne. Ograniczające...
Moja przygoda z komputerami zaczęła się siedem i pół roku temu. Musiałem się wszystkiego nauczyć. Jestem niemłody. Wnuki dwudziestoparoletnie rozwijają gospodarkę Albionu.
Od czterech lat, nie korzystam z ofert producentów kombajnów. W żadnym nie znalazłem nic takiego, co nie musiałbym zastąpić lepszym programem. Wszystko, to niestety, - tandeta.
Mam czyściutkie szybkie systemy. Szybko się uruchamiają. Ccleaner, czy odkurzacz po paru dniach, to często bywa, że nie umieją znaleźć więcej, niż 1MB śmieci.

macaleks  21.07.2014 14:39 #420

@Bogdan_G: Jeżeli już darmowy kombajn to Advanced SystemCare Free.Firma -bez reklamy- która go promuje ma dobre produkty.Jak dla mnie.Ale nikogo nie zachęcam.Próbowac można-zwłaszcza za free.Produkty Glarysoft mnie nie pasują.

Bogdan_G  21.07.2014 13:34 #419

@MrBeckham666: Staram się nie przesadzać. Glary "funkcji trochę przydatnych ma". Właśnie. Chodzi o poszczególne funkcje. Jeśli są narzędzia, do tego darmowe, których często nie musowo instalować, a które wykonują zadania wielokrotnie lepiej, niż odpowiedniki w kombajnie Glary, to trzeba przemyśleć, dlaczego Glary ma być wciśnięty, bo "Ty, ja i inni muszą go mieć!" - według reklamy.
Program do defragmentacji dysku? Są wielokrotnie sprawniejsze, niż w Glarym. Do defragmentacji rejestru? Też. Byle nie wise byle co. Takie WinMend Registry Defrag nie uszkodzi szczególnie wrażliwych kluczy, a zdefragmentuje rejestr wielokrotnie lepiej niż Glary. Zerowanie wolnych przestrzeni dysku, czy sprzątanie po poprzedniej instalacji systemu? To PrivaZer portable.
Po Glarym trzeba dużo cierpliwości, żeby innymi aplikacjami dokończyć to, co ten kombajn napoczął. Trzeba samemu sprawdzić. Po czyszczeniu rejestru Glarym, wystarczy użyć regseekera i sprawdzić, ile jeszcze ten znajdzie śmieci w rejestrze. Po Glarym trzeba po wyczyszczeniu ciasteczek, sprawdzić, ile tego zostaje w temporary internet files, czy ciasteczek np w Firefoxie.
No ale. Do systemu - ubranka są szyte. Często lichy materiał. Ktoś wymyślił zarabiania na tandecie.

memnon  14.07.2014 19:17 #418

Glary Utilities Pro za darmo przez 2 dni i 15 godzin : http://sharewareonsale.com/s/glary-utilities-pro-sale .

adasiekable92  14.07.2014 12:24 #417

Nie polecam, bo tym bardziej spowalnia komputer niż innym się zdaje.

MrBeckham666  11.07.2014 00:32 #416

@Bogdan_G: bogdan nie przesadzasz troche;]

glarego używam od bardzo dawna i jest bardzo dobry;p

problemów z nim nie ma. rewelacji też nie bo cleaner+ccenhancer i np odkurzacz znajdą duzo wiecej smieci.

program jest lepszy od czy ashampoo czy iobit advanced. to są dopiero kombajny bogdan;]

ale fakt porównujac np z cleanerem program jest spory ale funkcji troche przydatnych ma.

memnon  07.07.2014 14:33 #415

Glary Utilities Pro za darmo : http://www.windowsdeal.com/w/glary-utilities-pro-discount-coupon/ przez 1 dzień i 9 godzin .

macaleks  03.07.2014 14:35 #414

@Bogdan_G: Ciekawie piszesz.To nie chęć komplementowania.Dużo cennych uwag.Tak trzymaj.Dla mnie to co robisz jest /bez przeginania/modelowym działaniem i ciepłe,życzliwe dla innych.Pozdrawiam.Twoje recenzje i posty zacząłem czytać gdy opisywałeś JetClean.Szkoda,że nie masz znajomych.Zgłaszam się na pierwszego."Zdanie opisujące jakiś aspekt, odbija się na tysiące sposobów. Każdy inaczej widzi konstrukcję zdania, bo przez optykę zmysłów, wiedzy, doświadczeń i potrzeb, a także przez pryzmat emocji, czy cierpień." Ciekawe.Czytam innych "wypinalskich"-widzę w nich chęć pokazania "co to ja -ile wiem-jakim mądry"-.U Ciebie jest normalność i wyważenie.Tak to odbieram.Cieszę się,że jesteśmy znajomymi! :-)

kukulu (niezalogowany) 20.06.2014 16:12 #412

Wersja PRO za darmo tylko przez 72 godziny: http://tnij.at/gupro

Bogdan_G  18.06.2014 13:10 #411

"Glary Utilities to darmowa edycja zdobywającego sporo pozytywnych komentarzy programu przeznaczonego do optymalizacji pracy komputera działającego w oparciu o system Windows"...
Jakby to była prawda i wyrocznia o tym programie.
Opis programu żywcem zerżnięty z reklamy glarysoft ltd i powielany na bardzo wielu www. Cóż, cukier krzepi, a na prosty chwyt łapią się użytkownicy komputerów i dostają nauczki.
Nowe wpisy użytkowników pokazują, że nadal to niebezpieczne narzędzie.

Kiedy na Dobrychprogramach skończy się moda na slogany i zmieni się opis z reklamowo zachwalającego, na merytoryczny? Uczciwy?

Pewnie można wybrać parę bezpiecznych opcji z tego kombajnu, żeby bez szkody użyć glary utilities. Do tego potrzebna jest wiedza. Testuje się przeglądarki na portalu, a przydałaby się rzetelna opinia o jednym z najpopularniejszym narzędziu do optymalizacji systemu.

Anonim (niezalogowany) 24.05.2014 20:17 #410

wyczyścił plik startowy avasta

kosiak  17.05.2014 21:10 #409

Mam problem z tymże narzędziem. Otóż nie mogę uruchomić menedżera autostartu, bo w czasie ładowania przestaje nagle działać. Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu. Działam na Windowsie 7 (64). Pozdrawiam.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.