r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Gmail

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Klienty e-mail
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Aplikacja Gmail jest oficjalnym klientem dla skrzynek pocztowych oferowanych przez firmę Google. Obsługuje ona zarówno skrzynki prywatne w domenie gmail.com, jak i konta w ramach Aplikacji Google, a także dostarczanie wiadomości w trybie push.

Galeria programu

Skrzynki przeznaczone do obsługi należy najpierw dodać jako konta Google w systemowym zarządzaniu kontami. Oprócz podstawowych operacji, takich jak tworzenie wiadomości, ich usuwanie i archiwizowanie (również przy pomocy gestów), aplikacja obsługuje większość funkcji dostępnych w interfejsie webowym. Znajdziemy tu więc etykiety wiadomości, oraz wysyłanie wiadomości za pomocą wielu połączonych kont (klient umożliwia wybór konta z którego ma zostać wysłana wiadomość).

Nie zabrakło kategorii wiadomości, a także obsługi skrzynki typu priorytety. Ponadto możliwe jest wyświetlanie wiadomości w formie wątków, pobieranie i wysyłanie załączników, oraz oczywiście wyszukiwanie. Ustawienia pozwalają na wybranie sposobu powiadamiania o nowej poczcie (dźwięk, wibracje), ustawianie podpisu dla wiadomości wysłanych za pomocą telefonu, domyślną akcję wykonywaną po przesunięciu palcem po wiadomości (archiwizacja lub kasowanie) oraz dokładne zarządzanie synchronizacją.

Domyślnie synchronizowane są wiadomości tylko z folderu odebrane, możliwe jest synchronizowanie każdej etykiety z oddzielnym ustawieniem dni synchronizacji. Aplikacja niestety nie pozwala na synchronizowanie tylko co określony czas. Jeden dostępny widget zapewnia nam szybki dostęp do odebranych wiadomości.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google się troszczy: kolejna funkcja związana z bezpieczeństwem w Gmailu

31
BEZPIECZEŃSTWO 11.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Do Gmaila trafiły w ostatnim czasie powiadomienia o braku obsługi szyfrowania przez usługę pocztową adresata. Nie tyle zapewnia to bezpieczeństwo, co raczej ma uświadamiać i uczulać użytkowników. Dziś Google zaprezentowało kolejne efekty prac nad systemem ostrzegania użytkowników o zagrożeniach. Ostatnie zmiany powodowały wyświetlanie ośmiokąta z wpisanym znakiem zapytania przy nazwach uczestników konwersacji, których usługa pocztowa nie jest zgodna ze standardem TLS. W pozostałych (zabezpieczonych) przypadkach, użytkownik mógł dowiedzieć się o szyfrowaniu, dzięki widoczności ikony…

Mobilna aplikacja Gmail na Androida z obsługą poczty Exchange

18
OPROGRAMOWANIE 26.04.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W ciągu najbliższych dni dla wielu granica między życiem osobistym a pracą zatrze się jeszcze bardziej ;-) Do użytkowników lada moment trafi bowiem aktualizacja mobilnej aplikacji Gmaila, która przynosi wsparcie dla usługi pocztowej Exchange na wszystkich urządzeniach z Androidem. Dotychczas obsługa Exchange’a w oficjalnej aplikacji Gmaila była możliwa tylko na urządzeniach z rodziny Nexus z systemem Android 5.0 lub nowszym, to się jednak ma zmienić w ciągu kilku dni, kiedy nastąpi aktualizacja. Możliwe będzie nie tylko odbieranie korespondencji, ale także pełna synchronizacja kontaktów oraz…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
jumbojet747   1 #1 22.06.2014 20:23

Wiecie co to jest gmail? To kolejny szajs, który wypuściło google. Nie łąduje, nie ściąga plików nie umieszcza ich na dysku, same błędy !!!!! Za chiny ludowe nie będę z tego gó*** korzystać. Pozdrawiam zaszczane google i ich je**** wymysły :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.