r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Keep 1.2017.02304

Strona główna iOS Akcesoria Notesy
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Google Keep to usługa i aplikacja do zarządzania naszymi notatkami od firmy Google. W przeciwieństwie do takich programów jak OneNote i Evernote stawia na prostotę i minimalizm.

Galeria programu

Możliwości aplikacji są jednak regularnie rozbudowywane. Choć daleko im jeszcze do wspomnianej konkurencji, to jednak wraz z kolejnymi aktualizacji program zyskuje nowe, przydatne rozwiązania. Notatki mogą zawierać treści różnego typu: podstawowe notatki tekstowe, poprzez listy zadań / pola wyboru, zdjęcia, aż po nagrywanie dźwięku np. głosu. Przypomnienia mogą być wybierane na porę dnia, określoną godzinę bądź też lokalizację.

Pojedyncza notatka może łączyć ze sobą nawet wszystkie powyższe opcje. Ponadto użytkownik zyskuje możliwość wyszukiwania, oraz przeglądania notatek archiwalnych. Wzorem Gmaila zapiski możemy oznaczać etykietami, które zastępują klasyczne foldery. Dodatkowo aplikacja posiada bardzo poręczny widget w centrum powiadomień, za pomocą którego w szybki sposób stworzymy nowe notatki. Limit ilości danych wyznacza jedynie ilość wolnego miejsca na naszym koncie Google. Aplikacja jest darmowa i dostępna w języku polskim.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Budżet pod kontrolą. Aplikacje, z którymi opanujesz wydatki i oszczędzisz pieniądze

46
OPROGRAMOWANIE 03.02.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Jak zrobić zakupy i nie zwariować? Sklepowe półki uginają się od towarów, producenci kuszą promocjami i tylko czekają, aż wyciągniemy pieniądze z portfela. Do tego trudno zapamiętać, co dokładnie potrzebujemy kupić i ile wydaliśmy w sklepie lub w hipermarkecie. Nie musimy jednak poddać temu szaleństwu. Dobre oprogramowanie pomoże przygotować się do zakupów i inteligentnie zarządzać swoimi finansami. Szybko się okaże, że jesteśmy w stanie zaoszczędzić znacznie więcej, niż myśleliśmy. Z czym na zakupy? Aby podczas zakupów nie wydać więcej, niż planujemy (a często także, niż możemy i…

Google wprowadza opcję szybkiej edycji zdjęć w notatniku Keep

6
OPROGRAMOWANIE 29.10.2015 | Łukasz Tkacz

Aplikacja Google Keep ma być w założeniach prostym, podręcznym notatnikiem z dodatkami takimi jak choćby przypomnienia. Dobrze spełnia swoje zadanie, oferuje też synchronizację danych. Nie oznacza to jednak, że nie zobaczymy w niej nieco bardziej zaawansowanych funkcji. Najnowsza wersja wprowadza opcję modyfikowania obrazków. Użytkownicy tego podręcznego narzędzia mogą dołączać obrazki do notatek już od dłuższego czasu. Najnowsza edycja wprowadza kolejne funkcje z tym związane – teraz dotknięcie obrazka i wybranie odpowiedniej opcji przełącza nas do trybu edycyjnego. Możemy w nim korzystać z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Miszkurka2000   16 #1 20.12.2015 17:46

Brakuje wersji dla Mobilnego Windowsa.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.