r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Mapy

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Google Mapy to klient jednego z najpopularniejszych serwisów udostepniających mapy świata. Oprócz tradycyjnego przeglądania map w trybie drogowym i satelitarnym (terenowym), pozwala na wyszukiwanie miejsc, informowanie o pobliskich lokalach, przeglądanie zdjęć oraz opinii użytkowników do poszczególnych lokalizacji.

Galeria programu

Na tym jednak możliwości aplikacji map się nie kończą, obejmują one bowiem również przeglądanie map w trybie Street View (podgląd ulic), udostępnia także wbudowaną nawigację turn by turn z obsługą wskazówek głosowych. Możliwe jest ponadto pobieranie fragmentów map do użytku bez połączenia internetowego (offline) jak i raportowanie lokalizacji w ramach Google+.

Dostępne jest także wsparcie dla historii lokalizacji do późniejszego przeglądania w ramach interfejsu webowego i zapisywania wybranych miejsc. Ponadto mapy mogą wyświetlać informacje o natężeniu ruchu, istniejących połączeniach transportu publicznego oraz trasach rowerowych. Mapy Google do działania wykorzystują nadajnik GPS, informacje o nadajnikach sieciowych, ale również triangulację sieci Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowość w Mapach Google: informacje o zatłoczeniu aktualizowane na bieżąco

23
OPROGRAMOWANIE 22.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Google ogłosiło właśnie przydatną nowość, jak lada moment trafi do Map. Umożliwi ona sprawdzenie, ilu osób można spodziewać się w ulubionej restauracji czy kawiarni. Już wcześniej mieliśmy dostęp do takich informacji, były to jednak przewidywania oparte o dane zebrane wcześniej. Odtąd informacje te będą aktualizowane na bieżąco. W praktyce wystarczy uruchomić kartę danego miejsca w Mapach Google. Poniżej danych kontaktowych oraz ewentualnych zdjęć, widoczny jest słupkowy wykres, który prezentuje przewidywaną liczbę osób, jaka pojawi się w danym miejscu w kolejnych godzinach. Odtąd ten wykres…

Omijanie korków z aplikacją Mapy Google własnie stało się wygodniejsze

23
OPROGRAMOWANIE 17.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Nowa wersja aplikacji Mapy Google na Androida wprowadza szybki dostęp do informacji o natężeniu ruchu w pobliżu naszej lokalizacji. Na ekranie głównym możemy umieścić skrót, który przekieruje nas bezpośrednio do danych o korkach. Najnowsza aktualizacja aplikacji Mapy Google, podnosząca numerek wersji do 9.39.1, powinna niebawem wylądować w oficjalnym sklepie. W tej kompilacji Google postanowiło skupić się na zapewnieniu użytkownikom szybkiego dostępu do informacji o natężeniu ruchu. W wersji 9.39.1 po wyświetleniu panelu Natężenie ruchu w pobliżu, aplikacja zaproponuje umieszczenie skrótu…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.01.2015 17:30

@Do Not Google Street View (niezalogowany): schowaj się do piwnicy i nie wychodź,bo pewnie jesteś prezydentem usa i czekają już na ciebie!

  #2 08.10.2013 15:51

nawet jabłka na drzewach się przed funkcja Google Maps i Google Earth nie ukryją .Google Street View to funkcja Google Maps i Google Earth stworzono do inwigilacji totalnie wszystkiego dla PRISM i NSA

  #1 08.10.2013 14:13

W Google Street View funkcji map Google'a nic i nikt się nie ukryje .łyse opony samochodu lub ciągnika przed Street View się nie ukryją ,numery tablic rejestracyjnych samochodów te nie zamazane się przed Street View nie ukryją ,twarze osób przed Street View się też nie ukryją bo są bardzo słabo zamazane .
totalna inwigilacja przez wujka Google'a totalnie wszystkiego nawet naszych dziurawych dróg oto przykład z mojej miejscowości w której mieszkam
https://geo0.ggpht.com/cbk?output=report&panoid=ETOnloD8JlMaLvsIaYG2yg&c...
Jak widać na fotografii mocno popękany asfalt czyli Google musi widzieć wszystko nawet dziury w asfalcie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.