r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Mapy

Strona główna Android Podróże i transport Nawigacja
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Google Mapy to klient jednego z najpopularniejszych serwisów udostepniających mapy świata. Oprócz tradycyjnego przeglądania map w trybie drogowym i satelitarnym (terenowym), pozwala na wyszukiwanie miejsc, informowanie o pobliskich lokalach, przeglądanie zdjęć oraz opinii użytkowników do poszczególnych lokalizacji.

Galeria programu

Na tym jednak możliwości aplikacji map się nie kończą, obejmują one bowiem również przeglądanie map w trybie Street View (podgląd ulic), udostępnia także wbudowaną nawigację turn by turn z obsługą wskazówek głosowych. Możliwe jest ponadto pobieranie fragmentów map do użytku bez połączenia internetowego (offline) jak i raportowanie lokalizacji w ramach Google+.

Dostępne jest także wsparcie dla historii lokalizacji do późniejszego przeglądania w ramach interfejsu webowego i zapisywania wybranych miejsc. Ponadto mapy mogą wyświetlać informacje o natężeniu ruchu, istniejących połączeniach transportu publicznego oraz trasach rowerowych. Mapy Google do działania wykorzystują nadajnik GPS, informacje o nadajnikach sieciowych, ale również triangulację sieci Wi-Fi.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mapy Google pokażą dostępne miejsca parkingowe

12
OPROGRAMOWANIE 19.01.2017 | Damian Biedrzycki

Wkrótce przy pomocy Map Google wyszukamy dostępne miejsce parkingowe. Twórcy aplikacji w wersji 9.44 beta już rozpoczęli testy tej niezwykle pomocnej dla kierowców funkcji, która pilotażowo uruchomiona w Stanach Zjednoczonych będzie pomagała wyszukać miejsce na zostawienie auta na całym świecie. Doniesienia o możliwości wyszukiwania miejsc parkingowych w aplikacji Mapy Google pojawiły się kilka miesięcy temu, po analizie paczki 9.34 beta. Obecnie dostęp do funkcji ma niewielkie grono użytkowników z USA, korzystających z wersji beta Map. Dostępność miejsc parkingowych przedstawiana będzie…

Nowe Mapy Google zintegrowane z Uberem. Osobna aplikacja przestała być potrzebna

26
OPROGRAMOWANIE 12.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Google udostępniło właśnie nową wersję Map Google na Androida i iOS-a. Nie jest ona jeszcze ogólnodostępna, ale aktualizacja pojawi się w sklepach lada moment. Google postawiło na jeszcze bardziej zaawansowaną integrację z Uberem oraz Lyftem: odtąd przejazd będzie można od początku do końca zamówić za pośrednictwem Map. Dotychczasowe możliwości pozwalały i tak całkiem sporo oferowały w kwestii zamawiania Ubera. Po wpisaniu adresu docelowego, Mapy proponowały trasę, zaś w jednej z kart reprezentujących środki lokomocji dostępna była właśnie oferta Ubera z szacowaną ceną przejazdu. Po jej…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #3 15.01.2015 17:30

@Do Not Google Street View (niezalogowany): schowaj się do piwnicy i nie wychodź,bo pewnie jesteś prezydentem usa i czekają już na ciebie!

  #2 08.10.2013 15:51

nawet jabłka na drzewach się przed funkcja Google Maps i Google Earth nie ukryją .Google Street View to funkcja Google Maps i Google Earth stworzono do inwigilacji totalnie wszystkiego dla PRISM i NSA

  #1 08.10.2013 14:13

W Google Street View funkcji map Google'a nic i nikt się nie ukryje .łyse opony samochodu lub ciągnika przed Street View się nie ukryją ,numery tablic rejestracyjnych samochodów te nie zamazane się przed Street View nie ukryją ,twarze osób przed Street View się też nie ukryją bo są bardzo słabo zamazane .
totalna inwigilacja przez wujka Google'a totalnie wszystkiego nawet naszych dziurawych dróg oto przykład z mojej miejscowości w której mieszkam
https://geo0.ggpht.com/cbk?output=report&panoid=ETOnloD8JlMaLvsIaYG2yg&c...
Jak widać na fotografii mocno popękany asfalt czyli Google musi widzieć wszystko nawet dziury w asfalcie

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.