r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Google Messenger

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Wiadomości SMS i MMS
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Uproszczony klient do obsługi wiadomości SMS i MMS od Googla. Ma stanowić alternatywę dla osób, które nie przepadają za bardziej rozbudowanym komunikatorem Hangouts.

Galeria programu

Aplikację wykonano zgodnie z wytycznymi Material Design. Dzięki temu cechuje ją bardzo skromny i przejrzysty interfejs. Ekran główny wita nas standardową listą konwersacji. Lista pozwala na szybkie rozpoczęcie nowej rozmowy za pomocą przycisku, a także archiwizowanie rozmów poprzez ich przeciąganie, zupełnie jak np. w kliencie Gmaila. Funkcja archiwizowania służy jednie zaprowadzeniu większego porządku w skrzynce odbiorczej, nie znajdziemy tu żadnych opcji związanych z synchronizacją wiadomości. Przejście do poszczególnych wiadomości to kolejne zderzenie z Material Design: proste dymki rozmów dopasowane tłem do ikony kontaktu. Każda z rozmów może mieć własne oddzielnie sterowane powiadomienia (dzwonek i wibracje), użytkownik może również blokować kontakty.

Tworzenie i prowadzenie rozmów to klasyczny czat. Do wiadomości MMS możemy dodać zdjęcia oraz wiadomości głosowe. Niestety, zabrakło funkcji wyboru kodowania SMS, a więc wystarczy zaledwie jeden polski znak diakrytyczny, abyśmy nie mogli skorzystać ze standardowej długości wiadomości. Program jest ubogi pod względem opcji dodatkowych. Może to być traktowane zarówno jako wada i zaleta. Otrzymujemy prostą i ładną aplikację, która dobrze spełnia swoją rolę.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Dobre programy, które warto mieć na smartwatchu z Androidem Wear

27
OPROGRAMOWANIE 18.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Smartzegarki często nazywane są ładnym i interesującym, ale ciągle zbędnym gadżetem. Mówi się o nich, że poza estetyką wykonania nie mają one wiele więcej do zaoferowania. A na pewno nie aż tyle, by warto było za nie wykładać grube pieniądze. Sprawdziliśmy więc aplikacje na Androida Wear, które można znaleźć na półkach sklepu Google Play, przygotowując dla Was zestaw dobrych programów, które warto przetestować na smartzegarkach z systemem operacyjnym spod znaku zielonego robota. Szperając w zasobach googleowego sklepu z aplikacjami na Androida Wear szukaliśmy głównie takich, które sprawdzą…

Testujemy Androida Marshmallow na zegarku Moto 360 pierwszej generacji

22
OPROGRAMOWANIE 01.03.2016 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Aktualizacja Androida Wear na smart zegarki zawitała do Polski. Przynosi długo oczekiwane zmiany, jak pełne spolszczenie systemu operacyjnego, funkcję Doze oszczędzającą energię w akumulatorze oraz obsługę kolejnych komunikatorów internetowych. To, co nowe w Androidzie Wear, sprawdziliśmy na smart zegarku Moto 360 pierwszej generacji. Aktualizacja oprogramowania dla użytkowników z Polski została udostępniona kilka dni temu, a więc mniej więcej dwa tygodnie później niż innych państwach. Po kilku dniach zaglądania w zakamarki zegarkowego Androida 6.0 Marshmallow, możemy zaprezentować Wam opis…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
fufus   9 #1 13.11.2014 10:43

Plusy: Prostota, przejrzystość, robi to do czego została stworzona
Minusy: Trochę mulasta przy większej ilości sms (długie wczytywanie)

Aplikacja całkiem przyjemna, działa sprawnie. Niestety przy większej ilości sms wczytywanie wiadomości trwa zauważalną chwilę. Można pokusić się o stwierdzenie że jest to stara dobra aplikacja do sms z nowym interfejsem.
Testowane na Nexus5 z A5.0.


PS: Nie wiem czemu nie mogę dodać tego jako recenzja.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.