r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

HDR Light Studio 5.4

Strona główna Windows Grafika Modelowanie 3D
Pobierz program wersja stabilna (64-bit) zabezpiecz pobieranie

HDR Light Studio to zaawansowany program do oświetlania modeli 3D. W programie można skorzystać z szerokiej gamy obiektów, imitujących syntetyczne źródła światła o różnych kształtach i właściwościach, by opracować wyjątkową scenerię dla modelu.

Galeria programu

W HDR Light Studio znajdziemy światła okrągłe, wielokątne, podłużne, skupione, kierunkowe, rozproszone, softboksowe, z okna i tak dalej. W sumie jest ich prawie 200 i można je dowolnie łączyć (dodawać, odejmować, nakładać, mnożyć, zmieniać barwę i tak dalej) w oświetlanej scenie. HDR Light Studio daje też do dyspozycji światła „ujemne”, które zacieniają fragmenty sceny. Na scenie można umieszczać modele w formatach Alembic, FBX, Collada, OBJ i MI. Jako światła mogą służyć także grafiki rastrowe i obrazy HDR (BMP Cineon, HDR, IFF, JPG, OpenEXR, PNG, PSD, Targa i TIFF).

HDR Light Studio pozwala wstępnie renderować sceny, by ułatwić prawidłowe oświetlanie modeli przed renderowaniem ostatecznego obrazu. Światła można łatwo umieszczać na scenie, po prostu oznaczając miejsce, w które powinno być skierowane i gdzie powinno odbijać się od powierzchni modelu.

Wersja demonstracyjna programu nie pozwala renderować grafik produkcyjnych w wysokiej rozdzielczości.

By pobrać HDR Light Studio trzeba zweryfikować adres e-mail, co którego zostanie przypisany klucz licencyjny.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.