Pobierz program Asystent pobierania włączony

Home FTP Server to nieskomplikowany i łatwy w obsłudze serwer FTP do wielu zastosowań. Narzędzie charakteryzuje się opcjami konfiguracyjnymi, adresowanymi do mniej i bardziej wymagających użytkowników.

Galeria programu

Możliwość tworzenia kont dla użytkowników, określanie uprawnień dla poszczególnych katalogów i monitorowanie dostępu do plików to kluczowe możliwości Home FTP Server. Program obsługuje wirtualne katalogi, blokuje wybrane adresy IP oraz oferuje webowy interfejs administracyjny. Dzięki temu ostatniemu możemy dodawać użytkowników do serwera FTP, a także przeglądać aktualne statystyki.

Home FTP Server nie obciąża procesora komputerowego i jest bardzo łatwy w obsłudze. Co istotne, wszystkie wymienione wyżej opcje są dostępne zupełnie za darmo – warto dodać, że niektóre z nich nie są obecne nawet w komercyjnych programach tego rodzaju.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

kasztan85   1 #2 27.08.2014 20:07

dla mnie bomba, prosty intuicyjny program

  #1 09.11.2013 22:28

Program dobrze spełnia zadanie nie mam niestety porównania, ponieważ to mój pierwszy serwer FTP. Jedyny minus to to, że przy wrzucaniu większej ilości plików interfejs wygląda jak zawieszony, chociaż serwer działa bez zarzutu. Nie oglądałem poradników dotyczących tego programu ale obsługa jest dość praktyczna i chociaż szata graficzna pozostawia wiele do życzenia, to oceniłbym ten program pod względem funkcjonalności bardzo dobrze.

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.