r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

IObit Uninstaller 5.4.0.119

Strona główna Windows Narzędzia Odinstalowywanie programów
Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

IObit Uninstaller to małe i praktyczne narzędzie do odinstalowywania z systemu zbędnych, nie używanych programów. W odróżnieniu od wbudowanego w Windowsie apletu charakteryzuje się dużo wyższą skutecznością działania, oferując przy tym zestaw dodatkowych funkcji przydatnych w zarządzaniu oprogramowaniem.

Galeria programu

Program oferuje dwa tryby usuwania z systemu zbędnego oprogramowania. Pierwszy z nich, standardowy, podczas swojego działania wykorzystuje rozpowszechniany z programami domyślny instalator. Z kolei drugi, zaawansowany, przydaje się w sytuacjach kiedy oprogramowania nie da się usunąć w zwykły sposób lub kiedy praca standardowego deinstalatora zakończy się niepowodzeniem. Pozwala on tworzyć w systemie punkt przywracania, usunąć wskazane pozycje, a następnie przeskanować w poszukiwaniu pozostałości po nich zawartość rejestru Windows i dysku twardego. Dzięki IObit Uninstaller możemy odinstalowywać jedną lub wiele aplikacji jednocześnie.

W przypadku kiedy każdy z trybów odinstalowywania programów okaże się nieskuteczny z pomocą przychodzi funkcja Forced Uninstall, niezwykle przydatna podczas prób usunięcia bardziej opornych komponentów. Dodatkowo IObit Uninstaller wyposażony został w narzędzie do zarządzania aktualizacjami systemu oraz usuwania z niego różnych pasków narzędziowych, najczęściej instalowanych jako dodatek do przeglądarek internetowych. Narzędzie tworzy także listy oprogramowania, które zajmują na dysku dużo miejsca lub od dawna nie były używane.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Doskonały nowoczesny wygląd, integralność z najnowszymi systemami operacyjnymi, doskonałe działanie, dogłębne skanowanie.
Nie ma żadnych minusów.
ocena użytkownika

Program doskonale deinstaluje gry, programy, aplikacje zarówno 32 jak i 64 bitowe. Działa szybko, skutecznie i dokładnie. Uruchamia standardowy proces deinstalacji a po ego wykonaniu mamy możliwość przeprowadzenia dokładnego skanowania w rejestrze w celu znalezienia pozostałości po odinstalowanej rzeczy.
Przydaje się zawsze. Dzięki niemu nie mamy śmietnika w systemie. Jeśli dokonuje się aktualizacja jakichś sterowników czy java albo innych rzeczy to program sam informuje o pozostałościach w systemie i udostępnia opcje głębokiego przeskanowania rejestru. Świetna sprawa bo nie trzeba zawsze wszystkiego robić z poziomu programu.

Używam od lat i nigdy się nie zawiodłem.

Świetne jest to, że podczas deinstalacji, aplikacja wykonuje utworzenie punktu przywracania systemu dzięki czemu zmiany dokonane w systemie możemy bez przeszkód cofnąć.

Za jego pomocą pozbędziemy się z systemu niechcianego programu, gry czy pasków narzędzi itd.

Polecam z czystym sumieniem!

23.12.2015 18:25 | Recenzja do wersji 5.2.0.7
dodatkowe oczyszczenie z rejestru po deinstalacji, możliwość deinstalacji wtyczek przeglądarek, interfejs, opcja przywracania
brak
ocena użytkownika

Najlepszy program do deinstalacji programów jak i wtyczek. Po ukończeniu usuwania jakiegokolwiek programu możemy użyć opcji usunięcia jego danych z rejestru czego nie zawiera podstawowy windowsowy deinstalator.
Program jest tak naprawdę częścią programu producenta IObit Advanced SystemCare, w którym możemy użyć IObit Uninstaller jak i również możemy go pobrać oddzielnie tutaj.
Polecam

26.03.2015 16:30 | Recenzja do wersji 4.2.6.1
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
Zero Ghost   9 #89 01.07.2016 21:21

Jest już dostępna wersja Iobit Uninstaller 6.0 Beta 1.0 ,możecie pobrać min z tej stronki swoją drogą samą stronę jak najbardziej polecam ,bezpieczna bez Adware i innych śmieci w dziwnych instalatorach http://www.majorgeeks.com/files/details/iobit_uninstaller_88fa.html
Program wygląda odrobinę schludniej choć to kwestia gustu w becie jest tylko język Angielski ale bądźmy poważni co tu chcecie czytać:) , skórka też jakaś taka ładniejsza ,doszła możliwość odinstalowania rozszerzeń z Edge jeśli ktoś takowe posiada ,ja nie;)
kilka zrzutów dla zainteresowanych.
http://imgur.com/sGEmygp
http://imgur.com/V2fymd1
http://imgur.com/lqQKPR3

Manuelito di Alvarezo   6 #88 29.06.2016 19:06

Mam Revo Pro i Uninstall Tool , czy warto bawić się w IOBIT?

wilczurek91   8 #87 18.05.2016 00:34

Zawsze dobrze mi służył, ostatnio jednak po odinstalowaniu jakiegokolwiek programu z jego pomocą, dzieją się dziwne rzeczy w systemie, na przykład przy próbie uruchomienia pliku tekstowego/muzycznego/graficznego, pokazują się jego właściwości, przy próbie przewijania stron w przeglądarkach, zamiast przewijać stronę, powiększa ją lub pomniejsza, restart systemu pomaga na szczęście. To drobny błąd, ale z początku trudno było przypuszczać, że winę za to ponosi własnie IObit. Poza tym jak na razie nie widzę większych niedociągnięć.

Zero Ghost   9 #86 12.05.2016 20:20

Po kilku przygodach z oprogramowaniem tej firmy ,niestety nieprzyjemnych ,postanowiłem sobie odpuścić ,do odinstalowywania programów polecam malutki do tego w wersji portable http://www.dobreprogramy.pl/GeekUninstaller,Program,Windows,33126.html ,do pozbycia się Iobit'a również ,znajduje po nim sporo śmieci ,dla przykładu taki wise uninstaller nie znajduje żadnych , po odinstalowaniu wejdźcie w menedżer zadań ,zamknijcie procesy związane z tym softem, bo zostają nawet po odinstalowaniu i usuńcie folder z dysku C ,czy gdzie kto zainstalował. Lepiej odpuścić tą Chińszczyznę.

lel21   3 #85 28.03.2016 10:25

Po odinstalowaniu 2 programów i przeskanowaniu zdałem się na program pozwalając naprawić znalezione błędy.(Win 10). W efekcie nie otwierało się okienko wyszukiwania, system uruchamiał się dłużej, długo czekałem na menu start i z dużym opóźnieniem lub nie zawsze otwierało się centrum akcji (powiadomienia). Przydał się punkt przywracania, chociaż z komunikatem że nie wszystko się udało - tak więc nie wiem co jeszcze.

bigdamian   1 #84 31.01.2016 01:36

@KowalskiPingwin odznacz zainstaluj Advaced System Care

KowalskiPingwin   4 #83 30.01.2016 12:32

Czy coś muszę odznaczyć żeby prawidłowo zainstalować IObit Uninstaller?
http://zapodaj.net/983948dcf247e.png.html
Nie chcę mieć niechcianych programów

FreeWare_RK   18 #82 24.01.2016 22:24

@lordzibo: Sophos Home. Bardzo porządna rzecz :) ale korzystam też często z SA+ na 2 laptopie a Żona ma FortiClient obecnie.

lordzibo   4 #81 24.01.2016 20:12

@FreeWare_RK: Trudne zadanie. Odkąd pamiętam jadę na Eset Smart Security, nie wiem może 8 lat i nigdy nie miałem problemu z wirusami albo z jakimiś atakami bo była zapora. Gdy teraz miałbym zainstalować innego antywirusa i do tego osobno zaporę, to już musiałbym się zastanowić czy warto się bawić i sprawdzać, czy korzystać ze sprawdzonego. A Ty z jakiego antywirusa korzystasz?

Autor edytował komentarz.
FreeWare_RK   18 #80 17.01.2016 20:39

@lordzibo: To sobie zainstaluj darmowy firewall Comodo albo ten of Fortknox bodaj co niby jest trial ale przechodzi w wersję free (sama zapora) po wygaśnięciu triala. Słyszałem, że całkiem skuteczny jest ten firewall ale nie miałem jakoś do tej pory przyjemności przetestować tego u siebie.

lordzibo   4 #79 17.01.2016 11:01

@FreeWare_RK: Dzięki, wszystko ok i na pewno go przetestuję na laptopie, ale to jest tylko antywirus bez zapory a wolę na swoim głównym kompie mieć cały pakiet. Pozdro.

FreeWare_RK   18 #78 06.01.2016 01:15

@lordzibo: Zobacz sobie FortiClient. W najnowszej wersji bardzo skuteczny i bardzo lekki. Polecam!

lordzibo   4 #77 30.11.2015 17:23

@jaro53: moim zdaniem najlepszym i najmniej obciążającym antywirusem jest ESET Smart Security, jeśli wykaże że program ma wirusa, to faktycznie ma, tutaj nic nie pokazał i program IObit Uninstaller działa idealnie.

jaro53   6 #76 23.11.2015 20:07

@bassantie (niezalogowany): Ja już odpuściłem sobie bo to raczej nie trojan tylko antywirusy błędnie go interpretują jako wirusa.Na VirusTotal jest wszystko ok. A tym bardziej Norton ma skłonności do fałszywych alarmów ja tego Antywirusa nikomu bym nie polecił ale to jest tylko moja opinia.

  #75 23.11.2015 12:55

@jaro53: Hej! No właśnie. Od jakiegoś czasu ściągnął mi tegoż właśnie trojana!!! Nie wiem jak się go pozbyć. Wraz z uruchomieniem systemu Norton mi go wykrywa i unieszkodliwia, ale codziennie dzieje się to od nowa. Jak się go pozbyć?

FreeWare_RK   18 #74 15.11.2015 23:34

@MarekVite (niezalogowany): Heh pamiętam jak mi stara wersja z przed ponad roku pokazywała, że taki Shogun II Total War waży na dysku nie 20 GB tylko 300 GB, masakraa. Naprawili to już to na windows 7 i 10 nie ma problemów żadnych i działa idealnie.

  #73 27.10.2015 09:22

@NickOlas (niezalogowany): UWAGA ! program w Win XP na linii wielkości programów pokazuje głupoty. Przykład ; DUŻE PROGRAMY - XViD VIDEO CODEC - 7.64 GB !!! . Naprawdę w katalogu , około 10 MBajt. W Win 8.1 główne programy z wtyczkami zlicza jako oddzielne całości. Innych byków (bug-ów) nie zauważyłem. narka od Marka

  #72 03.10.2015 18:10

Program robi co swoje i naprawdę jest godny polecenia dla osób na podstawowym lub średnim stopniu zaawansowania komputerowego, chcących mieć "czyste sumienie" ... i nawet sam z niego korzystam :D Wyszukuje rejestrowe wpisy danych programów:) Ver. piąta jest już bardziej udziwniona, lecz teraz chyba wszyscy producenci skupiają się na interfejsie, a nie działaniu ;)
Mnie natomiast interesuje opcja niszczenia plików (albo słabo szukam, albo po prostu nie ma takich informacji) ... z jakich algorytmów (metod wymazywania) ona korzysta?? Czy to może zwykłe losowe nadpisywanie 01? Wie Ktoś??

  #71 02.10.2015 20:35

Program robi co swoje i naprawdę jest godny polecenia dla osób na podstawowym lub średnim stopniu zaawansowania komputerowego, chcących mieć "czyste sumienie" ... i nawet sam z niego korzystam :D Wyszukuje nawet rejestrowe wpisy danych programów:) Nie dorówna co prawda płatnemu JV16PT lub chociażby Uninstall Tool, który znajdzie deinstalator ukryty, niekoniecznie w "Program Files".
Ver. piąta jest już bardziej udziwniona, lecz teraz chyba wszyscy producenci skupiają się na interfejsie, a nie działaniu ;)
Mnie natomiast interesuje opcja niszczenia plików (albo słabo szukam, albo po prostu nie ma) ... z jakich algorytmów (metod wymazywania) ona korzysta?? Czy to może zwykłe losowe nadpisywanie 01? Wie Ktoś??

  #70 03.09.2015 22:07

Program może i skutecznie usuwa inne programy, ale sam nie daje się do końca odinstalować. Mimo komunikatu o pomyślnej deinstalacji i pustym katalogu programu zostaje updater, który ciągle chce się łączyć z serwerem i najwyraźniej startuje z systemem. A gdyby nie firewall to nawet bym o tym nie wiedział. Nieładnie ze strony producenta :P

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.