r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Icon Changer 1.6

Strona główna Windows Akcesoria Rozszerzenia i powłoki pulpitu
Pobierz program wersja stabilna (32-bit)

Icon Changer to niewielki programik na Windowsa 10, który pozwala zastąpić nie za piękne ikony tego systemu operacyjnego czymś ładniejszym.

Galeria programu

Domyślnie zawiera zestaw ikon z Windowsa 7, ale wspiera też inne ikony, wystarczy dodać je do folderu programu, wybrać zestaw z rozwijanego menu i kliknąć przycisk Patch.

Uwaga: program należy uruchomić z uprawnieniami administratora, wymaga też zainstalowanego w systemie .NET Frameworka 3.5.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Windows 10 może wyglądać jak Windows 7. Jak dostosować interfejs?

173
OPROGRAMOWANIE 10.12.2015 | Adam Golański (eimi)

Te wszystkie zagrożenia dla prywatności i problemy techniczne związane z Windowsem 10 nie powstrzymały wzrostu popularności nowego systemu. Choć dzieje się znacznie bardziej opornie, niż Microsoft by chciał, „dziesiątka” idzie do góry. Wśród naszych Czytelników jest już drugim co do popularności systemem operacyjnym, wyprzedza ją tylko Windows 7, przez wiele osób uważane za najlepsze „okienka” w dotychczasowej historii Microsoftu. Skoro najlepsze, to po co zmieniać na gorsze? Czas jednak idzie nieubłaganie do przodu, ulepszeń technicznych Windows 10 nie przeniesiemy do Windowsa 7 – ale można…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.