r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Popularne serwisy społecznościowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Instagram to należąca do Facebooka, bezpłatna aplikacja, pochodząca pierwotnie z systemu iOS. Z jej pomocą użytkownik może zrobić zdjęcie oraz kręcić filmy a następnie nadać im oryginalny styl poprzez dostępne w aplikacji filtry. Zdjęcia tworzone za pomocą Instagrama stały się hitem i nikogo już nie dziwią, a niektórych wręcz zachwycają.

Galeria programu

Obecnie aplikacja zawiera w sobie istny portal społecznościowy, w którym użytkownicy dzielą się stylizowanymi zdjęciami. Aplikacja dzieli się na trzy bazowe moduły. Pierwszy z nich odpowiada za robienie zdjęć i filmów oraz ich edycję poprzez nakładanie filtrów, zmiękczanie, sztuczne doświetlanie i oznaczanie osób na nich. Drugi moduł umożliwia przeglądanie najnowszych zdjęć z obserwowanych profili, podobny do tablicy serwisu Facebook. Ostatni to możliwość szybkiego przeglądania ciekawych profili do obserwowania, a także ich wyszukiwania ręcznego i na podstawie naszych znajomych.

Aplikacja zapewnia również spis aktualności, w której widzimy informacje dotyczące obserwowanych profili, oraz to, co dotyczy nas samych (np. ktoś zaczyna nas obserwować). Podczas dodawania nowych zdjęć mogą być one automatycznie publikowane w popularnych serwisach (m.in. Facebook, Twitter, Flickr). Instagram obsługuje również geolokalizację zdjęć i natychmiastowe powiadomienia.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Wersje robocze już na Instagramie: ważna funkcja, której brakuje Snapchatowi

5
OPROGRAMOWANIE 21.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Od pewnego czasu można zauważyć, że Mark Zuckerberg usilnie próbuję odpowiedzieć na dość trudny do sprecyzowania fenomen Snapchata. Nie robi tego jednak na gruncie Facebooka – który jako rozbudowany serwis społecznościowy nie ma dziś konkurencji – a Instagramu. Dziś potyczka wchodzi na kolejny etap. Pierwszy zamachem na popularność Snapchata było uruchomienie na Instagramie funkcji analogicznej do snapchatowego Stories. Chodzi o możliwości publikowania treści dostępnej dla wszystkich użytkowników, jednak tylko w określenym przez autora czasie, po upłynięciu którego treść znika. Wówczas nie…

Mała rzecz, a cieszy – Instagram pozwala już przybliżać zdjęcia i filmy

24
OPROGRAMOWANIE 31.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wielu doceniło w ostatnim czasie wzorowaną na Snapchacie nowość, jaka trafiła na Instagram. Nie brakowało nawet głosów, że Stories, czyli dostępne dla wszystkich treści, których dostępność można ograniczać czasowo, została zaimplementowana jeszcze lepiej, niż w przypadku oryginalnej aplikacji. Dziś na Instagrama trafiła kolejna długo oczekiwana przez użytkowników funkcja. Nie ma mowy o żadnej rewolucji, czy też innowacji. Popularność Instragramu, na którym coraz lepiej odnajdują się nie tylko celebryci, ale także artyści i marki, zrobi jednak bez wątpienia swoje i zaprezentowana dziś nowość…

Recenzje użytkowników

łatwe i szybkie pobieranie, proste, szybkie i skuteczne
ograniczone formaty zdjęć
ocena użytkownika

Plusy:
Proste, szybkie i skuteczne
Oferuje szereg narzędzi do edycji zdjęć
Łatwe współdziałanie z sieciami społecznościowymi

Minusy:
Najnowsze uaktualnienie posiada błąd podczas przesyłania zdjęć
Ograniczone formaty zdjęć

18.12.2015 15:53 | Recenzja do wersji
Łatwy w obsłudze, możliwość dodawania krótkich wideo, ciekawe filtry i ramki
Mało filtrów i ramek, zdjęcia średniej jakości po publikacji
ocena użytkownika

Program jest ciekawy, pstrykamy fotkę, dodajemy filtr, wybieramy opcję publikacji na Facebooku i nasi znajomi w ciągu kilku chwil mogą zobaczyć co ciekawego zjedliśmy na obiad - żartuję oczywiście! :) Fakt że nie ma oficjalnej wersji dla Windows Phone, jest bolesny, jednak da się przeżyć. Aplikacja w miarę stabilna, prosta w obsłudze, wymaga transmisji danych. Warto samemu przetestować, i dopiero wtedy cenić.

07.11.2013 19:45 | Recenzja do wersji 4.2.2

Komentarze

0 nowych
  #5 19.07.2016 17:46

Z Instagrama można korzystać również na komputerze, bez konieczności instalowania aplikacji na telefonie

macaleks   14 #4 12.09.2015 14:19

@pitrrass Czytałem wszystko na ten temat na Wikipedii ale dalej nie kumam dla czego Twitter zablokował możliwość zamieszczania fotek zrobionych za pomocą tego programu.Czy to wiąże się z fikcyjnymi kontami zwanymi spambotami ?

Autor edytował komentarz.
  #3 23.11.2014 14:45

moim zdaniem to jest fajne ale nie powinno byc powiazane z facebookiem

  #2 21.11.2014 20:01

a mi wystarczy piwo

StarterX4   10 #1 09.02.2014 20:03

Nie wiem na co to komu ten Instagram, nie robie zdjęć dziennie i nie wrzucam też byle czego do sieci. mi wystarczy tylko konto na FB, Skype i Gadu do Kontaktu.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.