r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Instagram Downloader 2.5

Strona główna Windows Grafika Inne programy graficzne
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Instagram Downloader to niewielkie narzędzie, z pomocą którego błyskawicznie pobierzemy zdjęcia opublikowane na dowolnym profilu w serwisie Instagram.

Galeria programu

Działanie i obsługa programu została uproszczona do granic możliwości. Chcąc pobrać zdjęcia ze swojego lub dowolnego innego profilu w serwisie Instagram wystarczy, że podamy właściwą nazwę użytkownika. Po tym narzędzie wyświetli pełną listę dostępnych zdjęć, a rola użytkownika ogranicza się jedynie do wskazania pozycji, które chcielibyśmy zapisać na dysku komputera. Aplikacja pozwala pobierać pojedyncze pliki graficzne, jak również wszystkie fotografie udostępnione w obrębie danego profilu.

Uwaga!

  • Kreator instalacji proponuje użytkownikowi instalację dodatkowych komponentów. Nie są one wymagane do poprawnego działania narzędzia i nie zalecamy ich instalacji.
  • Program domyślnie uruchamiany jest w angielskiej wersji językowej. Zmiany interfejsu na polski dokonać można z poziomu ustawień narzędzia.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Prostu i przejrzysty interfejs, bezproblemowa obsługa
Problemy przy pobieraniu pików pod 5 MB
ocena użytkownika

Nigdy nie rozumiałem fenomenu wszelkich portali społecznościowych (tak, tak, wiem stary jestem). Konto na FB mam dopiero od roku, a w serwisach typu instagram czy snaphat mam od niedawna, a to tylko dlatego, że potrzebowałem coś wytestować, a nie oglądać zdjęcia tego gdzie ludzie przebywają czy co jedzą.No ale tu ni o to chodzi.

Instagram Downloader to bardzo prosty program, który ma praktycznie tylko jedno zadanie pobieranie zdjęć i grafik z serwisu Instagram i robi to bardzo dobrze. Praktyczny brak większych możliwości konfiguracyjnych, bo i co tu konfigurować. Program pytam które zdjęcia pobrać i gdzie je zapisać i po sprawie. Program działa sprawnie w systemie 64 jaki 32-bitowym.

Pomimo kilku komentarzy znalezionych gdzieś w czeluściach polskiego Internetu, program ten nie działa z innym serwisami.

30.07.2016 15:12 | Recenzja do wersji 2.5

Komentarze

0 nowych
Shaki81 MODERATOR BLOGA  37 #3 29.07.2016 21:24

Działa poprawnie, szkoda jednak, że to trial.

  #2 27.12.2015 18:45

@ivellios: U mnie również kosz .

ivellios   9 #1 16.11.2015 20:51

Aplikacja nie jest darmowa - jest to wersja trial, która po miesiącu od instalacji zażądała ode mnie wykupienia licencji za prawie 30 dolarów. W tej chwili idzie do kosza...

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.