r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Keeper Password Manager

Strona główna Android Bezpieczeństwo Menedżery haseł
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Keeper to niewielka aplikacja dla platformy Android, która pozwala na przechowywanie wrażliwych danych takich jak login i hasła do różnego rodzaju usług w bezpiecznym miejscu. Aplikacja szyfruje dane, przez co zapewnia zachowanie bezpieczeństwa nawet na wypadek kradzieży urządzenia. Oferuje również dodatkowe funkcje, takie jak synchronizacja danych w chmurze.

Galeria programu

Przed skorzystaniem z aplikacji użytkownik musi założyć konto podając swój adres e-mail, bądź też zalogować się do już istniejącego konta. Kolejnym krokiem jest podanie hasła głównego aplikacji, które odpowiada za szyfrowanie danych. Po wykonaniu tych czynności aplikacja jest gotowa do działania. Główne okno wyświetla wszystkie zapisane przez użytkownika dane, a także szybkie przyciski nawigacyjne. Dane logowania mogą być grupowane w folderach, które zakłada się w momencie dodawania nowej pozycji do bazy. Oprócz loginu i hasła użytkownik może wprowadzić własny komentarz, a także załączyć plik lub obrazek. Dodatkowa funkcja to tworzenie dowolnych pół o dowolnej nazwie i tekstowej zawartości. Keeper posiada również zintegrowany generator haseł, umożliwiający szybkie stworzenie bezpiecznego ciągu znaków.

Program oferuje dodatkowe możliwości ochrony: kopię zapasową danych w chmurze i synchronizację między wieloma urządzeniami. Pięć nieudanych prób logowania może z kolei doprowadzić do autodestrukcji zapisanych w nim danych. Keeper pozwala ponadto na konfigurację weryfikacji dwuetapowej za pomocą wiadomości SMS, połączenia telefonicznego lub generatora kodów. Aplikacja jest udostępniona za darmo na czas 30 dni. Po tym okresie konieczne jest wykupienie abonamentu na jedno, lub nieograniczoną ilość urządzeń.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.