r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Kiosk Google Play

Strona główna Android Wiadomości Agregatory treści
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Kiosk Google Play to darmowy, o wiele bardziej zaawansowany następca dobrze znanej aplikacji Google Reader. W przeciwieństwie do czytnika, nie stanowi on centrum dla różnego subskrypcji RSS, lecz dla wielu różnych źródeł. W jego zasobach możemy znaleźć między innymi serwisy korzystające z usługi Feedburner, oraz kanały dodane do usługi Currents ręcznie przez administratorów witryn i odpowiednio skonfigurowane.

Galeria programu

Założeniem aplikacji jest dostarczenie użytkownikom spójnej platformy do konsumpcji treści, bez konieczności używania przeglądarki internetowej, a zarazem o możliwościach większych niż tradycyjny RSS. W efekcie Kiosk Google Play udostępnia aktualności, artykuły bez całej technologicznej otoczki, skupiając się jedynie na tekście oraz dołączonych do materiału obrazkach.

Z poziomu aplikacji możliwe jest wyszukiwanie kanałów wśród kilku kategorii, m.in. wiadomości, rozrywka, propozycje tygodnia. Zapisywanie informacji o nich zapewnia synchronizacja z kontem Google. Aplikacja ma również możliwość synchronizacji i automatycznego pobierania w tle, uwzględniając także obrazki do czytania trybie offline.

Możliwe jest również tłumaczenie materiałów na język polski, o ile taką opcję oferuje dany kanał, a także dzielenie się materiałami z innymi osobami poprzez systemowy mechanizm udostępniania. Aplikacja oddaje do dyspozycji jeden widget, dzięki któremu można zapoznać się z ostatnimi materiałami. Od niedawna aplikacja pozwala także na zakup i subskrypcję zagranicznych magazynów.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Kiosk Google Play z nowymi możliwościami w naszym kraju

12
OPROGRAMOWANIE 16.07.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

Do tej pory Kiosk Google Play (wcześniej znany pod nazwą Google Currents) był dostępny jedynie w formie aplikacji, a ilość zawartych w nim rodzimych źródeł była mocno ograniczona. Wczoraj wieczorem uległo to zmianie i Kiosk doczekał się lepszego wsparcia w naszym kraju. Zakładka z kioskiem trafiła do Google Play i dołączyła do już dostępnych: Aplikacje, Film, Muzyka i Książki. Znajdziemy ją zarówno z poziomu aplikacji Google Play jak i strony internetowej. Z tej okazji wzbogacono zakres rodzimych źródeł, które teraz są prezentowane w bardziej atrakcyjnej formie, a także dołączono możliwość…

Material Design atakuje. Tym razem jego ofiarą padł Kiosk Google Play

4
OPROGRAMOWANIE 03.10.2014 | Łukasz Tkacz

Jeszcze przed oficjalnym wydaniem najnowszej wersji Androida, firma Google prężnie pracuje nad dopasowaniem własnych aplikacji, do przyjętej na początku wakacji koncepcji. Kolejną w kolejce po kliencie Google+, przeglądarce Google Chrome i sklepie z aplikacjami stała się ta pozwalająca na korzystanie z usługi czytania. Mowa o Kiosku Google Play, którego odświeżoną wersję możemy już pobierać na nasze urządzenia. Kiosk Google Play to darmowy, nieco bardziej zaawansowany następca dobrze znanej aplikacji Google Reader, która była dostępna jeszcze w ubiegłym roku. W przeciwieństwie do czytnika,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 27.06.2016 11:28

Nie wiem o co chodzi? Nic nie można przeczytać bo artykuły nie otwierają się!

  #6 04.06.2016 22:14

Dlaczego nie można komentować wielu artykułów?!

  #5 01.06.2016 10:58

Nie można czytać zamieszczanych artykułów, nie dają się przewinąć!!!

  #4 07.08.2015 00:28

Beznadzieja. Mam lg g3 który chodzi całkiem szybko a co drugi artykuł się nie otwiera. Też biały ekran...

Pitesio   4 #3 24.07.2014 18:20

U mnie nie działa, po kliknięciu na nagłówek mam tylko biały ekran.

  #2 19.03.2014 10:01

Dobra aplikacja z dużymi możliwościami.
Szkoda tylko, że kanał informacyjny DobrychProgramów nie wyświetla całej informacji (wiadomości) w oknie aplikacji tak jak np. serwis android.com.pl

adrianos12211   6 #1 21.11.2013 10:51

A więc sprawdzamy :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.