r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

LEGO 3D Katalog 1.2.0

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja Lego zapewniająca dostęp do cyfrowej wersji katalogu produktów. Dodatkowo oferuje bardzo dobre wsparcie dla papierowego wydania. Dzięki programowi możemy zobaczyć jak dane modele wyglądają w 3D.

Galeria programu

LEGO 3D Katalog oferuje wsparcie dla naszego języka, dzięki temu nawet dzieci nie powinny mieć problemu z jego obsługą. Katalog dostępny jest w formie pliku PDF wraz z możliwość skorzystania z wyszukiwarki. Jednak najciekawiej prezentuje się druga z opcji

Dzięki wykorzystaniu rzeczywistości rozszerzonej, możemy ożywić obiekty z tradycyjnego katalogu Wystarczy najechać na odpowiedni zestaw, aby po chwili ujrzeć jego animację w 3D. Efekt jest bardzo fajny i sprawia wiele radości nie tylko najmłodszym. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Lubisz LEGO? Ożyw najnowszy katalog aplikacją na tablety i smartfony

6
OPROGRAMOWANIE 15.09.2014 | Karolina Mosur (Snow_Rainy)

Chyba trudno spotkać kogoś, kto nie wie czym jest LEGO. Nawet ci, którzy nie rozumieją fenomenu klocków, z których da się zbudować niemalże wszystko, muszą przyznać, że odniosły one ogromny sukces. W sklepach partnerskich można już dostać katalog na drugą połowę tego roku i mimo, że samo jego przeglądanie wywoła u dzieci (i sporej części dorosłych zapewne też) burzę okrzyków chcę to!, z aplikacją LEGO jego oglądanie stanie się jeszcze ciekawsze. Po pobraniu bezpłatnej aplikacji i uruchomieniu jej na naszym urządzeniu z Androidem czy iOS-em od razu możemy przejść do kartkowania katalogu.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.