r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MarkdownPad Free 2.5.0

Strona główna Windows Programowanie Narzędzia pomocnicze dla webmasterów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

MarkdownPad Free to bezpłatna edycja narzędzia dedykowanego webmasterom i osobom, które prowadzą własną stronę internetową, blog itp. Z jego pomocą szybko oraz wygodnie przekonwertujemy zwykły tekst na tekst sformatowany w coraz popularniejszym języku Markdown.

Galeria programu

Aplikacja jest bardzo prosta w obsłudze i pomimo nieco ograniczonej w porównaniu do innych edytorów funkcjonalności, daje użytkownikowi możliwość sprawnego, oraz co istotne, wygodnego formatowania dowolnego tekstu z użyciem znaczników języka Markdown, który często wykorzystywany jest na stronach WWW. Edytor MarkdownPad potrafi wykonywać podstawowe formatowanie tekstu (pogrubienie, kursywa itp.), a także zawierać w nim cytaty, bloki z kodem, nagłówki oraz listy, hiperłącza i grafikę. Program ponadto oferuje funkcje sprawdzania pisowni, numerowania wierszy, zliczania wpisanych słów czy synchronizacji pasków przewijania.

Interfejs MarkdownPad podzielony został na dwie części, w których odpowiednio wprowadzamy tekst i znaczniki oraz w czasie rzeczywistym możemy podglądać efekty naszej pracy. Dzięki wsparciu skrótów klawiszowych formatowanie projektu dodatkowo przebiega dużo sprawniej i szybciej. W ustawieniach edytora definiować możemy style wykorzystywane podczas formatowania, kolorystykę interfejsu itp.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.