r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Mediapurge 5.80

Strona główna Windows Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

MediaPurge to darmowa aplikacja, która oferuje narzędzia pozwalające na zarządzanie własną biblioteką multimediów.

Galeria programu

Narzędzie umożliwia odnalezienie duplikatów plików dzięki opcji porównywania dwóch multimediów w oparciu o rozmiar i tagi. To jednak nie wszystko, bowiem MediaPurge może automatycznie edytować, kopiować lub usuwać tagi ID3, zmieniać nazwę pliku na podstawie tagów lub też generować i przypisywać tagi z jego nazwą.

MediaPurge służy także do szybkiego uporządkowania swojej kolekcji utworów muzycznych. Program świetnie radzi sobie z pracą przy wykorzystaniu dostępnych nazw plików i tagów, by za ich pomocą stworzyć nowe foldery, a następnie odpowiednio je posortować. W przypadku, jeśli posiadamy już swoje kolekcje, możemy przeprowadzić ich porównanie i synchronizację (np. w celu usunięcia duplikatów).

Korzystanie z programu MediaPurge jest bardzo proste, gdyż całość opiera się na kreatorze, dzięki czemu nie musimy szukać potrzebnych opcji, lecz po prostu wybieramy niezbędne funkcje z listy widocznej na ekranie, a następnie przechodzimy do kolejnego etapu pracy.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.