r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

MiTeC Task Manager Deluxe 2.0.1

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

MiTeC Task Manager Deluxe to zaawansowane i działające bez konieczności instalacji narzędzie służące do monitorowania systemu Windows. Aplikacja przeznaczona jest do obsługi każdej wersji systemu firmy Microsoft i obsługuje zarówno systemy 32-, jak również 64-bitowe.

Galeria programu

Aplikacja wyświetla szczegółowe informacje na temat tego, co się aktualnie dzieje w systemie. Mamy więc wykaz wszystkich uruchomionych procesów, ich typ, użytkownika w systemie, do którego dany proces "należy", a także takie informacje jak data i czas uruchomienia, ilość wykorzystywanej pamięci oraz ścieżka do pliku wykonawczego danego procesu. Poza tym MiTeC Task Manager Deluxe wyświetla informacje na temat usług systemowych (stan uruchomienia, uruchamianie przy starcie), pokazuje zawartość autostartu (automatycznie uruchamiających się razem z systemem usług), a także prezentuje zmienne środowiskowe Windows.

Poza tym aplikacja pozwala na pogląd wydajności, generując w czasie rzeczywistym wykresy użycia procesora (osobny wykres dla każdego rdzenia) i pamięci oraz wyświetla krótkie podsumowanie informacji na temat komputera. W każdej chwili możemy podejrzeć bardziej szczegółowe informacje na temat wybranego procesu, filtrować listę poprzez wpisanie części nazwy, odfiltrować procesy systemowe albo wymusić zamknięcie zaznaczonych programów. Dla lepszej przejrzystości, twórca przewidział możliwość przeglądania uruchomionych usług w formie drzewka.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
przemor25   14 #3 10.10.2015 15:49

@MarcusVite (niezalogowany): Marzy Ci się powrót komunizmu? :P

OsaX Nymloth   3 #2 15.06.2015 20:02

@MarcusVite (niezalogowany): bo są lepsze od systemowego? ;)

  #1 13.06.2015 17:48

*** Po co, komu drugi ; Menadżer Zadań ?

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.