Miałem go kiedyś, ale krótko, zaraz po teście programów antyspamowych w numerze 3/2005 Komputer Świata, przeszedłem na Spamihilatora, który wygrał test i go gorąco polecam. Ale Milo też jest całkiem niezły :)
Ustawienia -> inne -> domyślny program pocztowy -> przeglądaj... :)
Wydaje się być ciekawy. Jest jednak ustawiony na Outloocka. Jak przejść na Operę?
Fajny programik i nieźle działający. Szkoda tylko że po upływie ok 10 dni zaczyna się wykładać. Sprawdziłem to i po trzeciej próbie chyba dam sobie z nim spokój.
dobre programy pocztowe mają wbudowany filtr antyspamowy i możliwość filtrowania poczty według własnych zasad jak np. Mozilla Thunderbird
Mój poprzedni koment albo się zagubił, albo nie przeszedł przez cenzurę Admina :-( Przez to teraz nikt nie wie, że ja JUŻ MAM wersję 0.6.3, a mój brat Speed śmieje się ze mnie i mówi, że nigdy nie opublikujecie komenta Chwalipięty. Nie rozumiem jednak, dlaczego jego koment był lepszy od mojego? Mój wnosił info o nowej wersji, a jego jest... głupi! A to ja pierwsza znalazłam nową wersję!
Czy tu od wpisania komentarza do opublikowania mija rok? Zaraz wersja 0.6.3 będzie już nieaktualna... (tak jak teraz 0.6.2) hehehe :-)
"Świetny" program tylko nie mogę go pobrać????
Super--naprawde !!!!
Używam od wersji 0.4.0 i myślę, że nie ma innego takiego programu (za free). Jak widać program jest w dosyć szybkim tempie rozwijany - mam nadzieję, że autor nie będzię chciał pobierać opłaty za niego.
COOL fajny program :) i przedewszystkim 101% FREE :) polecam, statysfakcja gwarantowana !