r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Monument Valley 2.4.22

Strona główna Android Gry Logiczne i karciane
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Choć Monument Valley zalicza się do gatunku gier logicznych, to jej autorzy dołożyli wielu starań aby gra wybijała się spośród grona swoich konkurentów.

Galeria programu

W zabawę wprowadza nas prosta historia, której kolejne skrawki odkrywamy wraz z wykonywaniem misji. Tych jest 10. Niewiele, ale z czasem stają się coraz bardziej rozbudowane. Pierwsza z aktualizacji przyniosła 8 nowych plansz. Niestety są one dodatkowo płatne.

Naszym zadanie polega na odnalezieniu drogi z punktu A do punktu B. Aby nie było zbyt łatwo gra bawi się z nami perspektywą. Nieraz będziemy obracali poszczególne elementy planszy, aby otworzyć przed sobą drogę przejścia. Raz jeden element może być ścianą, innym razem schodami, a jeszcze innym platformą, która łączy elementy na dwóch różnych poziomach. Z każdą kolejną misją zagadki są coraz bardziej złożone i wymagają abstrakcyjnych rozwiązań.

Zagadki jak i wykonanie gry to jej dwa najważniejsze atuty. Warto wspomnieć o takich detalach jak dźwięki odgrywane przy każdym obracaniu elementów. Jest tego znacznie więcej. Monument Valley to pozycja obowiązkowa dla każdego fana gier logicznych, a także miłośnika gier mobilnych.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Monument Valley z darmowym dodatkiem i darmową wersją w Amazon Appstore

14
ROZRYWKA 25.06.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

Monument Valley to gra logiczna, która dzięki niesamowitej oprawie i wykonaniu, znacznie wybija się spośród innych tytułów z tego gatunku. Zdążyła podbić serca graczy, recenzentów, a nawet doczekać się krótkiego epizodu w serialu House of Cards. Dziś jej autorzy przygotowali dla graczy miłą niespodziankę. Do gry dołączyli darmowy dodatek o nazwie Idas Dream. Idas Dream nie jest dodatkiem nowym. Powstał z myślą o specjalnej kolekcji charytatywnej (RED), dostępnej dla urządzeń z iOS. Teraz z poziomu gry ma być dostępny dla wszystkich graczy. W tym wydaniu nie otrzymamy jednak…

W Google Play czekają ciekawe promocje. Wybrane gry można kupić już za 59 groszy

28
OPROGRAMOWANIE 28.04.2015 | Paweł Piskurewicz (szaweł)

W przypadku systemu Android bardzo często piszemy o obniżkach w sklepie Amazon Appstore. Dzięki nim za darmo i w miarę regularnie możemy pobierać darmowe aplikacje i gry. Tym razem atrakcyjne ceny znajdziemy w oficjalnym sklepie Google Play. Specjalnie przygotowana kolekcja gier pozwoli nam uzupełnić bibliotekę o kilka ciekawych tytułów. Co ważne są one dostępne w bardzo niskich cenach od 0,59 zł do 4,10 zł. Choć sklep Google Play nie pozwala na promocje 0 zł, to jednak przy tak niskich cenach warto przyjrzeć się liście tytułów. Tym bardziej, że znajdziemy na niej kilka mobilnych hitów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.