r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Movavi Photo Studio 1.0.3

Strona główna Windows Grafika Narzędzia dla fotografów
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla fotografów, zebranych przez producenta w jednym miejscu. W skład zestawu wchodzi edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację.

Galeria programu

Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów. Dzięki temu można przygotować pojedyncze zdjęcia, przeprowadzić prosty retusz lub przekonwertować całe kolekcje, a następnie złożyć z nich prezentację gotową do umieszczenia na YouTube i pokazania znajomym.

Oczywiście można kupić każdy z programów osobno, ale dzięki zestawowi Movavi Photo Studio można je mieć o około 20 dolarów taniej niż gdyby zostały kupione osobno.

Programy wchodzące w skład wersji testowej Movavi Photo Studio można testować razem lub osobno. Edytor w wersji próbnej nie pozwala zapisywać plików, Photo Batch pozwala przetworzyć w sumie tylko 100 zdjęć i nie daje dostępu do pełnej kolekcji obsługiwanych formatów plików, a narzędzie do tworzenia filmowych pokazów slajdów działa jedynie przez tydzień.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Movavi Photo Studio – niezbędnik niewymagającego fotografa

4
OPROGRAMOWANIE 14.06.2015 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Movavi Photo Studio to zestaw trzech narzędzi dla niewymagających i początkujących fotografów, wprowadzony niedawno na rynek przez znanego producenta programów filmowych i graficznych. W skład zestawu wchodzą znane już programy: edytor Movavi Photo Editor, narzędzie do masowego przetwarzania plików graficznych Movavi Photo Batch oraz Movavi Slideshow Creator, którym można połączyć zdjęcia i filmy w atrakcyjną prezentację filmową, gotową do publikacji w Sieci. Zaletą Movavi Photo Studio jest możliwość kupienia i zainstalowania od razu wszystkich trzech programów firmy Movavi dla fotografów.…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.