r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Muzyka Google Play 3.11.1009

Strona główna iOS Multimedia Odtwarzacze muzyki
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Muzyka Google Play to oficjalny odtwarzacz muzyki firmy Google. Jest to również aplikacja kliencka do obsługi serwisu pozwalającego na odsłuchiwanie muzyki w chmurze i radia internetowego. Muzyka Google Play pozwala również na zakup nowych albumów oraz piosenek, a także opłacenie abonamentu, który zapewnia nam nielimitowany dostęp to potężnej kolekcji muzyki.

Galeria programu

Aplikacja pozwala na tworzenie własnych playlisty, a także sortowanie po autorach, albumach oraz typie muzyki. Dzięki Muzyka Google Play możemy wgrać naszą bibliotekę do chmury Google'a dzięki temu mamy do niej dostęp z każdego miejsca i urządzenia.

Aplikacja oferuje również sklep z muzyką, płacić możemy za pojedyncze utwory i albumy. Ceny podano w zł, rozliczane są według płatności naszego konta Google. Miłośnicy stałego abonamentu mogą zapewnić sobie dostęp do całej bazy muzyki przy comiesięcznej opłacie. Aplikacja posiada także tryb offline, dzięki któremu możemy pobrać wybrane albumy do pamięci urządzenia. Interfejs programu Muzyka Google Play bardzo dobrze wpasowuje się w stylistykę iOS 7.0.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Google Muzyka prześledzi aktywność, by proponować listy odtwarzania

8
OPROGRAMOWANIE 08.06.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

W dodawaniu nowych funkcji prześcigają się z reguły liderzy usług muzycznych, Spotify czy Apple Music. Nieco odstaje pod tym względem Google Muzyka, które również pochwalić może się przecież pokaźną rzeszą użytkowników. Dziś do usługi trafiła nowa funkcja, która ma pomóc im w dostosowaniu muzyki do okoliczności. Przeczytać można na ten temat w oficjalnym komunikacie, jaki ukazał się na blogu Google. Nowość dostępna jest zarówno w wersji przeglądarkowej Muzyki, jak i w aplikacjach mobilnych. Od teraz po rozpoczęciu korzystania z usługi można będzie odtwarzać listę odtwarzania stworzoną przez…

Sprawdzamy jakość dźwięku serwisów z muzyką – czy płatne oznacza lepsze?

115
INTERNET 02.02.2016 | Jacek Szumowski

Pod pojęciem „sklepu z muzyką cyfrową” kryje się wiele rozwiązań. To zarówno serwisy udostępniające strumieniowane utwory, jak i bardziej tradycyjne formy, gdzie zachowana jest klasyczna relacja pomiędzy oferowanym produktem (np. utwór muzyczny) a jednostkową ceną. Oczywiście można się też z założoną tezą nie zgodzić i uznać streamingowe serwisy tylko i wyłącznie za współczesne stacje radiowe, a płacony w nich abonament za tożsamy z tym, jaki płacimy (bądź nie płacimy) za tradycyjne media. Niezależnie od wspomnianych wątpliwości, omówimy najpopularniejsze platformy oferujące muzykę w postaci…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.