r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nanotech Notes 2.3.2

Strona główna iOS Akcesoria Notesy
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Nanotech Notes to wygodna aplikacja do robienia odręcznych notatek przez rysowanie na ekranie dotykowym.

Galeria programu

Aplikacja pozwala tworzyć notatki od zera lub na bazie stron internetowych i fragmentów map, jeśli użytkownik przytrzyma przycisk dodawania nowej notatki. Aplikacja uruchomi wtedy przeglądarkę lub aplikację z mapami i pozwoli wybrać fragment, który zostanie zarejestrowany. Poza odręcznymi narzędziami można korzystać z podstawowych kształtów wektorowych. Do wyboru mamy kilka kolorów linii i 5 grubości pędzli, co zupełnie wystarczy przy podstawowych notatkach.

Aplikacja jest bardzo szybka, ale nie przeszkadza jej to synchronizować dane ze wszystkimi urządzeniami jednego użytkownika, połączonych z jego kontem. Zmiany pojawiają się w czasie rzeczywistym na każdym z nich.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Mała przecena w App Store – kilka przydatnych aplikacji zupełnie za darmo

6
OPROGRAMOWANIE 17.05.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Szukasz edytora tekstu? Aplikacji do kontrolowania wydatków? Zaawansowanego dyktafonu? Zbieg okoliczności sprawił, że dziś w App Store można za darmo pobrać sporo przydatnych aplikacji, a także kilka typowo rozrywkowych. Wybrałam dla Was cztery najlepsze, które naprawdę warto mieć. Matcha Matcha to wygodny edytor tekstu, notes i lista rzeczy do załatwienia. Program sprawdzi się zarówno przy planowaniu podróży, robieniu zakupów, rozdzielaniu zadań, jak i pisaniu opowiadań. Jego normalna cena to 10 dolarów, tym bardziej warto tę aplikację zgarnąć za darmo. Matcha to także świetny klient…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.