r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nox App Player 3.7.3.0

Strona główna Windows Programowanie Emulatory
Pobierz program Asystent pobierania włączony

Nox App Player to bezpłatny emulator systemu operacyjnego Android, który umożliwia posiadaczom komputerów osobistych uruchamianie gier i aplikacji oficjalnie dostępnych wyłącznie na platformach mobilnych.

Nox App Player bazuje na Androidzie 4.4.2, jest kompatybilny z Windowsem 10 i obsługuje procesory x86 i AMD. Na uwagę zasługuje również integracja ze sklepem Google Play. Dzięki temu można w łatwy sposób pobierać rozmaite programy czy gry oferowane za pośrednictwem tej usługi. Nie brakuje w niej aplikacji stricte rozrywkowych, jak i narzędzi wyjątkowo przydatnych np. w podróży.

Miłośników elektronicznej rozrywki ucieszy z pewnością fakt, że Nox App Player umożliwia skorzystanie z kontrolera podłączonego do PC, a także mikrofonu czy kamery, z których można zrobić taki sam użytek, jak na smartfonie czy tablecie. Nic nie stoi również na przeszkodzie, by w grach wykorzystać klawiaturę peceta samemu definiując przyciski odpowiedzialne za sterowanie w danym tytule.

Nox App Player zawiera funkcję multiplayer, która pozwala na jednoczesne uruchamianie kilku okien z działającymi grami czy programami. Aby zwiększyć wydajność aplikacji, użytkownik może skorzystać z zaawansowanych opcji dostosowywania ustawień procesora, pamięci RAM i rozdzielczości ekranu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #5 13.09.2016 09:45

NIE DZIAŁA ale strasznie tnie. Co zrobić ?

  #4 25.07.2016 05:57

Nie polecam, nie działa po ustawieniu w aplikacji root on. wyskakuje 99% error

Manuelito di Alvarezo   7 #3 18.07.2016 13:29

Sprawdzę ten emulator i napiszę jakie mam wrażenia.

  #2 28.04.2016 11:04

Również polecam, działa bardzo dobrze w porównaniu z Bluestacks który co chwile się zamykał. Andy wcale lepszy nie był bo też mu się to przytrafiało, a tu NOX daje radę elegancko. Jedyna wada dla niektórych to pewnie język angielski.

joaS13   6 #1 01.02.2016 20:59

Niedawno zainstalowałam ów emulator Androida i mimo że jego darmowa wersja emuluje wsteczną wersję Androida, jestem z niego bardzo zadowolona. Bardzo dobrze się sprawuje, jest w pełni kompatybilny ze sklepem Google, bardzo rzadko odmawia posłuszeństwa i nie wymaga ode mnie zainstalowania sponsorowanych gier, w porównaniu z lubianym przeze mnie BlueStack AppPlayer.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.