r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nylas N1 0.4.56-816edde

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Nylas N1 to klient poczty kierowany do handlowców, PR-owców i marketingowców. Dzięki wygodnym sposobom na prowadzenie korespondencji i rozsyłanie materiałów promocyjnych program pozwala zrobić spore oszczędności czasowe i finansowe.

Galeria programu

Program został przygotowany do pracy z dużymi skrzynkami i prowadzenia masowej korespondencji. Klient może pracować z kilkoma kontami IMAP/SMTP i Exchange. Dla najpopularniejszych ma gotowe konfiguracje.

Do wyboru mamy widoki jedno- i dwupanelowe, a także szablony, dzięki którym N1 może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail. Podstawową przewagą nad innymi klientami poczty jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii. Ponadto program automatycznie znajduje profile kontaktów w serwisach społecznościowych.

W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Nylas N1 można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

Korzystanie z Nylas N1 wymaga założenia konta. Wersja próbna działa przez 14 dni.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.