r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Office Mobile 15.0.5430.2000

Strona główna Android Biuro i firma Pakiety biurowe
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Office Mobile to specjalna wersja najpopularniejszego pakietu biurowego przygotowana dla urządzeń mobilnych. W tej chwili niestety nie obsługuje tabletów. Mobilny Office do przechowywania danych wykorzystuje chmurę OneDrive, konto Office 365 lub SharePoint, oraz od niedawana także Dropbox.

Galeria programu

Pakiet składa się z trzech modułów. Word umożliwia wyświetlanie, tworzenie i edycję dokumentów tekstowych w formatach doc i docx. Wśród dostępnych opcji edycyjnych znajdziemy pogrubienie, pochylenie, podkreślenie, przekreślenie oraz zmianę koloru czcionki i tła. Excel z kolei obsługuje arkusze kalkulacyjne i pozwala na tworzenie reguł w ramach wbudowanej pomocy, formatowanie komórek oraz sortowanie danych. Trzecią częścią pakietu jest PowerPoint umożliwiający wyświetlanie prezentacji, otwieranie ich jako pokaz slajdów, a także nanoszenie komentarzy.

Dokumenty mogą być udostępniane, aczkolwiek w bardzo ograniczonym zakresie. Pakiet niestety nie obsługuje plików formatów otwartego standardu OpenDocument. Pomimo niewielkich możliwości, zaletą aplikacji jest poprawne otwieranie nawet zaawansowanych dokumentów stworzonych w desktopowej wersji Microsoft Office. Bardziej skomplikowane elementy nie zostaną wyświetlone, co jednak nie wpłynie na późniejszy wygląd dokumentu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Tablety z Androidem także do poważnej pracy? Dostaną niebawem specjalną wersję Microsoft Office

52
OPROGRAMOWANIE 29.10.2014 | Tomek Kondrat (eagleeyetom)

Office 16 trafi do oferty Microsoftu w drugiej połowie przyszłego roku. Informacje te pochodzą od Julii White – kierownika działu marketingu grupy Office i Office 365. Plan wydawniczy firmy z Redmond został ujawniony podczas konferencji Tech Ed, która miała miejsce wczoraj w Barcelonie. Według Mary Jo Foley, blogerki piszącej o Microsofcie dla portalu ZDNet, nowa wersja wiodącego pakietu biurowego miała zostać zaprezentowana wiosną, a sama zmiana terminu jest dość niespodziewana. Zaledwie kilka miesięcy temu pracownicy Microsofu twierdzili, że firma chce upublicznić nowe wydania Exchange…

Microsoft Office w wersji Modern UI dla Windows i Windows Phone już niedługo

24
OPROGRAMOWANIE 31.07.2014 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Najnowsze informacje sugerują, że w ciągu najbliższych miesięcy powinniśmy zobaczyć pakiet biurowy Microsoft Office w wersji przystosowanej dla interfejsu Modern UI na Windows, a także na Windows Phone. Obie wersje mają oferować funkcjonalność klasycznej desktopowej wersji. Na początku czerwca informowaliśmy Was, że dotykowy MS Office najpierw pojawi się na Androidzie, dopiero potem zobaczymy wersję przeznaczoną na tablety z najnowszym Windowsem. Taka decyzja z pewnością oznaczałaby, że w firmie z Redmond zaszły większe zmiany, priorytetem stałaby się multiplatformowość, a nie zamykanie się…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.