r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

OneDrive

Strona główna Android Akcesoria Przechowywanie w chmurze
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Dzięki aplikacji OneDrive użytkownik otrzymuje dostęp do danych zgromadzonych w chmurze Microsoftu. Może nie tylko pobierać, ale również dodawać nowe pliki, a także zarządzać starymi.

Galeria programu

Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu. Outlook, MSN, Live, Hotmail, było tego sporo, każde z nich pozwala nam na dostęp do internetowego dysku. Obecnie użytkownicy otrzymują za darmo 7 GB na swoje pliki. Dzięki aplikacji mobilnej i skorzystaniu z opcji automatycznej synchronizacji zdjęć, pojemność zwiększa się o kolejne 3 GB.

Interfejs utrzymano w stylistyce pozostałych usług Microsoftu. Jest prosty i przejrzysty, a my mamy możliwość zmiany tego w jakiej formie będą wyświetlane pliki (listy, bądź kafelków). Poza standardowymi operacjami takimi jak wspomniane wysyłanie i pobieranie plików, OneDrive pozwala na udostępnianie i zarządzanie już udostępnionymi zasobami.

W przypadku posiadania aplikacji Office bądź też OneNote, otwieranie plików w odpowiednim formacie zostanie z nimi powiązane. Aplikacja dostępna jest za darmo.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

OneDrive samo wykryje i rozpozna Pokemony na zdjęciach

29
OPROGRAMOWANIE 22.07.2016 | Adam Golański (eimi)

Microsoft też padł ofiarą Pokémon GO. Nie, bynajmniej nie chodzi o wersję tej gry na mobilne Windows. Teraz wirtualny dysk OneDrive sam będzie wykrywał Pokemony na zdjęciach swoich użytkowników. W sumie nic rewolucyjnego, w końcu OneDrive potrafiło już wcześniej rozpoznawać rozmaite obiekty na fotografiach, ale wprowadzenie tak specyficznej funkcjonalności jest otwartym przyznaniem, że nic ważniejszego od Pokemonów dziś na tej planecie już nie ma. Jak wyjaśnia na oficjalnym blogu Office menedżer OneDrive Douglas Pearce, Poké detector powstał, ponieważ wielu graczy robi zrzuty ekranów ze…

OneDrive się kurczy, Mega zagrożone, zamknięto także GG Dysk. Co dalej?

103
INTERNET 25.04.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Idą ciężkie czasy dla użytkowników cyberschowków, może z wyjątkiem zapewne najpopularniejszego Dysku Google. Nachodzi bowiem czas zapowiadanego przez nas wielokrotnie ograniczenia ilość miejsca dostępnego w OneDrivie, niepewna przyszłość czeka także Mega. Dziś ogłoszono także, że działalność zakończy Dysk GG. Jak wiadomo, 27 czerwca dojdzie do zmniejszenia ilości dostępnego miejsca w cyberschowku OneDrive od Microsoftu. Wkrótce dostępne będzie zaledwie 5 GB, niedostępne będzie także dotychczasowe dodatkowe 15 GB na zdjęcia synchronizowane ze smartfonem. Przypominamy także, że uruchomiona…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Emigrant Sebastian   9 #1 24.12.2014 00:58

"Do poprawnego działania usługi potrzebujemy konta w domenie Microsoftu" - nie jest to prawdą. Do poprawnego działania jest potrzebne konto w systemie Microsoft. Moim loginem jest adres email w mojej prywatnej domenie ...-studio.net i wszystko działa jak najbardziej poprawnie.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.