r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Ophcrack 3.6.0

Strona główna Windows Narzędzia Odzyskiwanie haseł
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Ophcrack to przydatne, niewielkich rozmiarów narzędzie na licencji GPL, które pozwala na złamanie haseł systemów Windows XP, Windows Vista oraz Windows 7 - szczególnie przydaje się, kiedy zapomni się hasła do swojego konta albo zmieni je jakiś dowcipniś lub wirus.

Galeria programu

Aplikacja do łamania haseł wykorzystuje tak zwane tablice tęczowe (rainbow tables) i łamie "hashe" LM oraz NTLM.. Podczas procesu instalacji, program zaproponuje ściągnięcie jednej lub kilku paczek z tablicami dla systemów Windows XP i Vista/7. Program obsługuje także łamanie haseł metodą brutceforce w przypadku, kiedy mamy pewność, że odzyskiwane hasło jest stosunkowo proste.

Warto wspomnieć, że Ophcrack działa na niemalże każdej platformie i łamanie haseł można uruchomić nie tylko z poziomów systemów Windows, ale również z Linux, a nawet Mac OS. Dostępna jest także wersja Ophcrack Live CD na stronie producenta, którą można wypalić na płycie i uruchomić z niej komputer. Szczególnie przydatne jest to w przypadku zablokowanych stacji roboczych i braku dostępu do systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #4 07.09.2016 15:38

Jeden z najgorszych programow do crackowania hasel, istny dramat. Cale narzedzie (wraz z folderem tables) wazy prawie 1GB, pobieranie + instalacja + proba zlamania hasla, ponad 2.5h STRACONE :| trzeba doczytac w opisie tego zasranego programu ze wystarczy by haslo zawieralo choc jedna liczbe, to program sobie z haslem nie poradzi. TO DRAMAT NIE PROGRAM. Odsylam do PCunlocker i radze nie marnowac czasu.

Bogdan_G   17 #3 16.06.2015 20:09

W sumie, to nawet dobrze byłoby, gdyby sponsorowane aplikacje z agenta pobierania, trafiły do listy aplikacji do pobrania na DP, a wtedy i niepotrzebny byłby agent. Nie byłoby pretensji, a chętni na deltę, omigę, czy key-finda, mogliby znaleźć te programy, ku zadowoleniu zainteresowanych stron. Inna sprawa, to przekonać google, żeby nie blokowało tych dobroci.
Zaczynam być za bogatszym zestawem wyboru programów, w tym tych sponsorowanych. Po co byłby agent?

  #2 16.06.2015 17:34

@Bogdan_G: Nic dziwnego, że programy na instalator piszczą...

Bogdan_G   17 #1 16.06.2015 09:06

Podejrzewam, że to będzie program najbardziej "ulubiony".
O matko! 33 wskazań na virus total! Ponad 400 MB Live CD...
Ależ dobre dobreprogramy.

Autor edytował komentarz.
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.