r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Panorama 360

Strona główna Android Grafika i fotografia Tworzenie panoram i 360°
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Panorama 360 to aplikacja do robienia zdjęć panoramicznych z możliwością oglądania ich na goglach wirtualnej rzeczywistości, a także klient serwisu społecznościowego TeliportMe, gdzie można udostępniać panoramy i oglądać prace innych użytkowników.

Galeria programu

Z aplikacji można korzystać po zalogowaniu. Od razu można przystąpić do oglądania panoram innych użytkowników, podzielonych według miejsca. Dzięki temu korzystając z aplikacji można odbyć wirtualną podróż. Panoramy można komentować i dodawać do ulubionych.

Tworzenie panoram wymaga kalibracji telefonu. Podczas fotografowania należy trzymać telefon pionowo i obracać się wokół własnej osi, zgodnie ze wskazaniami na ekranie. Kolejne pozycje, w których należy się zatrzymać, zostaną oznaczone. Precyzja ruchów decyduje o jakości panoramy.

Gotową panoramę można obejrzeć na ekranie lub na goglach, udostępnić w serwisie i ewentualnie także na portalach społecznościowych. Można także udostępnić na zewnątrz obraz 2D, bez efektu przestrzennego.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.