r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PayPal

Strona główna Android Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

PayPal to aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów transakcyjnych na świecie. Za pomocą konta PayPal możemy płacić w wielu sklepach internetowych i mobilnych, otrzymywać pieniądze z serwisów aukcyjnych oraz przekazywać pieniądze innym użytkownikom.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z możliwości aplikacji należy zalogować się na konto bądź też stworzyć nowe, a by zasilić je funduszami można zrobić przelew bądź przypisać do konta kartę płatniczą, co można zrobić na stronie lub w ustawieniach aplikacji. Na ekranie głównym można przejrzeć listę transakcji i sprawdzić saldo konta w różnych walutach, przeliczanych według bieżącego kursu. Szybko można wysłać także żądanie zapłaty do innego użytkownika bądź przekazać komuś pieniądze, wybierając przekaz prywatny (na przykład dla rodziny) lub transakcję.

Aplikacja może wyświetlić powiadomienia gdy na konto wpłyną pieniądze, przyjdzie żądanie płatności, lub dokonany zostanie zakup z użyciem konta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PayPal wymierza cios w crowdfunding i rezygnuje ze zwrotów za nieudane akcje

26
INTERNET 09.05.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dzięki crowdfundingowi, czyli gromadzeniu pieniędzy w konkretnie zdefiniowanym celu wśród społeczności skupionej wokół takich serwisów jak Kickstarter czy Polak Potrafi, wyprodukowanych mogło zostać tysiące ciekawych urządzeń, zrealizowanych tysiące przedsięwzięć. Zbiórki społecznościowe nie są jednak pozbawione wad, co dostrzega PayPal i zapowiada ważną zmianę polityki dotyczącą crowdfundingu. Z reguły słyszymy o spektakularnych sukcesach, gdzie w ciągu zaledwie ułamka czasu przeznaczonego na zbiórkę środków, udało się kilkukrotnie przewyższyć założony przez twórców cel. Oczywiście wśród…

Z nowymi aplikacjami PayPala wydawanie pieniędzy jest łatwe i przyjemne

10
OPROGRAMOWANIE 26.04.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Popularny na całym świecie operator płatności PayPal wydał zupełnie nowe aplikacje mobilne, o czym wielu użytkowników zostało dziś powiadomionych e-mailem. Aplikacje zostały zaprojektowane od nowa, by przekazywanie pieniędzy było łatwiejsze i przyjemniejsze, a przeglądanie historii transakcji mniej wymagające. PayPal zyskał uznanie dzięki możliwości błyskawicznego przekazywania pieniędzy użytkownikom z innych krajów i darmowym przelewom na terenie Polski. To jeden z operatorów, dzięki którym zagraniczne zakupy można robić bez zbędnego wysiłku, a w niektórych przypadkach zwróci koszt…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.