r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

PayPal 6.7.2

Strona główna iOS Zakupy Inne programy do zakupów
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Oficjalna aplikacja jednego z najpopularniejszych serwisów transakcyjnych na świecie. Za pomocą konta PayPal możemy płacić w wielu sklepach internetowych, czy też mobilnych. Aplikacja mobilna pomaga nam w lepszym kontrolowaniu wydatków.

Galeria programu

Aby móc skorzystać z możliwości aplikacji musimy zalogować się na konto bądź też stworzyć nowe. Interfejs jak i możliwości programu są bardzo proste. Całość dzieli się na okno główne i 4 kategorie umieszczone u dołu ekranu. Za jego pomocą możemy zmieniać kategorie. Podejrzymy w nich nasze transakcje, podpięte katy i inne aktywności?

Dodatkowo transfer pozwala nam wysyłać pieniądze na inne konto PayPal bądź też zażądania zapłaty. I to właściwie wszystko jeżeli chodzi o możliwości programu. Na pochwałę zasługuje także interfejs, bardzo dobrze wpisuje się w wytyczne iOS 7.0 .

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

PayPal wymierza cios w crowdfunding i rezygnuje ze zwrotów za nieudane akcje

26
INTERNET 09.05.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dzięki crowdfundingowi, czyli gromadzeniu pieniędzy w konkretnie zdefiniowanym celu wśród społeczności skupionej wokół takich serwisów jak Kickstarter czy Polak Potrafi, wyprodukowanych mogło zostać tysiące ciekawych urządzeń, zrealizowanych tysiące przedsięwzięć. Zbiórki społecznościowe nie są jednak pozbawione wad, co dostrzega PayPal i zapowiada ważną zmianę polityki dotyczącą crowdfundingu. Z reguły słyszymy o spektakularnych sukcesach, gdzie w ciągu zaledwie ułamka czasu przeznaczonego na zbiórkę środków, udało się kilkukrotnie przewyższyć założony przez twórców cel. Oczywiście wśród…

Z nowymi aplikacjami PayPala wydawanie pieniędzy jest łatwe i przyjemne

10
OPROGRAMOWANIE 26.04.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Popularny na całym świecie operator płatności PayPal wydał zupełnie nowe aplikacje mobilne, o czym wielu użytkowników zostało dziś powiadomionych e-mailem. Aplikacje zostały zaprojektowane od nowa, by przekazywanie pieniędzy było łatwiejsze i przyjemniejsze, a przeglądanie historii transakcji mniej wymagające. PayPal zyskał uznanie dzięki możliwości błyskawicznego przekazywania pieniędzy użytkownikom z innych krajów i darmowym przelewom na terenie Polski. To jeden z operatorów, dzięki którym zagraniczne zakupy można robić bez zbędnego wysiłku, a w niektórych przypadkach zwróci koszt…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.