r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon GO 1.17.0

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilne kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Czyni to zabawę znacznie atrakcyjniejszą, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Galeria programu

Kieszonkowe potwory porozmieszczane są w prawdziwym świecie, zlokalizujemy je z wykorzystaniem GPS. Musimy więc wstać z wygodnej kanapy i wyruszyć w podróż, zupełnie jak Ash Ketchum, chociaż wystarczy, że ograniczymy się do okolicznych terenów. Także innych graczy znajdziemy w prawdziwym świecie. Innego trenera Pokemon spotkać możemy chociażby na ulicy i wyzwać go na pojedynek.

Rozgrywkę rozpoczynamy od rozmowy z profesorem, niestety nie jest to profesor Oak. Następnie wybieramy postać – mężczyznę lub kobietę i z wykorzystaniem wbudowanego kreatora ustalamy wygląd. Pozostaje nam wybrać pierwszego Pokemona i ruszyć na przygodę, łapiąc pod drodze wszystkie Kieszonkowe Potwory, a na końcu zostając Mistrzem Pokemon.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Premier Norwegii już niebawem łatwiej będzie mogła złapać rzadkie okazy w Pokemon GO

17
ROZRYWKA 06.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Pamiętacie jak jeszcze kilka miesięcy temu, tłumy nastolatków opuściło swoje pokoje by biegać po mieście ze smartfonem? To właśnie wtedy Pokemon GO było prawdziwym hitem, ale tak jak szybko produkcja zdobyła popularność, tak równie szybko jest zapominana. Jednak twórcy nadal widzą w niej potencjał i pracują nad kolejną aktualizacją. Nowa aktualizacja będzie ukłonem w stronę trenerów preferujących dany typ Pokemona – wodny, psychiczny czy elektryczny. Będziemy otrzymywać premię za łapanie kieszonkowych potworów należących do tego samego typu. Dodatkowo, wraz ze zbieraniem doświadczenia,…

Pokemon GO przestał działać na telefonach z rootem. Społeczność nie jest zachwycona

72
OPROGRAMOWANIE 12.09.2016 | Adam Golański (eimi)

Skuteczność grających w Pokemona GO deweloperów i hakerów zaczyna obracać się przeciwko nim. Po tym, jak w Sieci pojawiły się niezliczone narzędzia do wszelakiego ułatwiania sobie tej co by nie mówić szybko nudzącej się gry, jej producent, Niantic, zareagował w jedyny sposób, w jaki potrafi. Zablokował możliwość jej uruchamiania na androidowych urządzeniach z rootem czy iPhone’ach z jailbreakiem. Wraz z wydaniem wersji 0.37 na Androida, oprócz nowej funkcji Pokemona-towarzysza i licznych poprawek, pojawił się mechanizm mający zwalczać graczy, którzy chcą sobie nadmiernie ułatwić grę .…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.09.2016 08:32

aleks

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.