r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pokemon GO 1.21.2

Strona główna iOS Gry Strategiczne
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

W Pokemon GO łapiemy Pokemony, a potem wystawiamy je do pojedynków. Gra wykorzystuje rozszerzoną rzeczywistość, wbudowana w urządzenie mobilne kamera rejestruje świat, na który to nakładany jest trójwymiarowy Pokemon. Czyni to zabawę znacznie atrakcyjniejszą, przenosząc w pewnym sensie wirtualny świat do naszego.

Galeria programu

Kieszonkowe potwory porozmieszczane są w prawdziwym świecie, zlokalizujemy je z wykorzystaniem GPS. Musimy więc wstać z wygodnej kanapy i wyruszyć w podróż, zupełnie jak Ash Ketchum, chociaż wystarczy, że ograniczymy się do okolicznych terenów. Także innych graczy znajdziemy w prawdziwym świecie. Innego trenera Pokemon spotkać możemy chociażby na ulicy i wyzwać go na pojedynek.

Rozgrywkę rozpoczynamy od rozmowy z profesorem, niestety nie jest to profesor Oak. Następnie wybieramy postać – mężczyznę lub kobietę i z wykorzystaniem wbudowanego kreatora ustalamy wygląd. Pozostaje nam wybrać pierwszego Pokemona i ruszyć na przygodę, łapiąc pod drodze wszystkie Kieszonkowe Potwory, a na końcu zostając Mistrzem Pokemon.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowe Pokemony tylko z jajek, Niantic szuka sposobów na przypomnienie o Pokemon GO

38
ROZRYWKA 13.12.2016 | Adam Golański (eimi)

Czasy świetności Pokemon GO ma już za sobą, liczba pobrań spadła o rzędy wielkości, nie widzi się też już tylu ludzi ze smartfonami kręcącymi się w okolicach popularnych pokestopów. Szukając jakiegoś niekłopotliwego rozwiązania Niantic zapowiadał od kilku miesięcy, że zacznie dodawać nowe Pokemony. Słowa dotrzymał: wczoraj pojawiły się dwa nowe: Togepi oraz Pichu. Czy jednak samo oferowanie graczom nowych kieszonkowych potworów do złapania może sprawić, że gra stanie się bardziej interesująca? Do nowych Pokemonów producent gry podszedł dość pragmatycznie. Nie są do złapania, lecz do…

Premier Norwegii już niebawem łatwiej będzie mogła złapać rzadkie okazy w Pokemon GO

17
ROZRYWKA 06.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Pamiętacie jak jeszcze kilka miesięcy temu, tłumy nastolatków opuściło swoje pokoje by biegać po mieście ze smartfonem? To właśnie wtedy Pokemon GO było prawdziwym hitem, ale tak jak szybko produkcja zdobyła popularność, tak równie szybko jest zapominana. Jednak twórcy nadal widzą w niej potencjał i pracują nad kolejną aktualizacją. Nowa aktualizacja będzie ukłonem w stronę trenerów preferujących dany typ Pokemona – wodny, psychiczny czy elektryczny. Będziemy otrzymywać premię za łapanie kieszonkowych potworów należących do tego samego typu. Dodatkowo, wraz ze zbieraniem doświadczenia,…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #1 10.09.2016 08:32

aleks

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.