r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prisma

Strona główna Android Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Prisma to popularna, bardzo ciekawa aplikacja do stylizacji zdjęć. Można w niej zastosować filtry inspirowane najpopularniejszymi dziełami sztuki. Za wszystkim stoi sztuczna inteligencja, która rozpoznaje temat zdjęcia i przygotowuje filtr.

Galeria programu

Prisma ma wbudowany aparat i można w niej zrobić zdjęcie, na które zostanie nałożony filtr, albo wybrać zdjęcie z galerii i przyciąć do kwadratowego kadru. Do wyboru mamy tu kilkadziesiąt stylów, klasycznych i nowoczesnych. Po utworzeniu filtru można wybrać dla niego intensywność, przesuwając palcem po ekranie.

Style są bardzo interesujące. Dzięki nim zdjęcie może wyglądać jak dzieło Picassa, Muchy, Hokusai, dadaistyczny kolaż, papierowa mozaika i wiele innych. By utworzyć filtr, trzeba mieć połączenie z Internetem.

Gotowe zdjęcie można udostępnić na Facebooku, Instagramie, lub zapisać w pamięci telefonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prisma wkrótce zadziała offline, a artyści już dziś tworzą dzięki niej filmy

12
OPROGRAMOWANIE 24.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Prisma to jeden z największych hitów wśród aplikacji mobilnych ostatnich tygodni. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery media społecznościowe zasypały fotografie zmodyfikowane w sposób upodabniający je do dzieł sztuki, co szybko wywołało pojawienie się wielu klonów, których przygotowaliśmy kompletne zestawienie. Wkrótce dla miłośników malarskiej estetyki pojawi się w aplikacji nowa funkcja. Według Android Police zaawansowane filtry, które nakładają na zdjęcie filtry naśladujące konkretne style malarskie, będą działały lokalnie, bez konieczności połączenia z Siecią. Lokalna obróbka ma już…

Prisma potnie zdjęcia i dopasuje siłę efektów, ale wersja na Androida nadal działa zbyt wolno

3
OPROGRAMOWANIE 08.08.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Aplikacja Prisma wyjątkowo szybko znalazła się na milionach urządzeń, najpierw tych działających pod kontrolą iOS-a, potem tych z Androidem. Od premiery pojawiło się wiele podobnych aplikacji, a natomiast twórcy Prismy, wydali aktualizacje przynoszącą kilka nowych elementów. Prisma służy do edycji zdjęć, cały proces sprowadza się praktycznie do wybrania interesującego nas filtra. Jednak w przeciwieństwie do większości podobnych aplikacji, w tym chociażby Instagrama, Prisma oferuje bardziej rozbudowane, niejako inteligentne filtry, odtwarzające style popularnych mistrzów malarstwa. …

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.