r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Prisma 3.0.3

Strona główna iOS Grafika i fotografia Obróbka zdjęć i efekty
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Prisma to popularna, bardzo ciekawa aplikacja do stylizacji zdjęć. Można w niej zastosować filtry inspirowane najpopularniejszymi dziełami sztuki. Za wszystkim stoi sztuczna inteligencja, która rozpoznaje temat zdjęcia i przygotowuje filtr.

Galeria programu

Prisma ma wbudowany aparat i można w niej zrobić zdjęcie, na które zostanie nałożony filtr, albo wybrać zdjęcie z galerii i przyciąć do kwadratowego kadru. Do wyboru mamy tu kilkadziesiąt stylów, klasycznych i nowoczesnych. Po utworzeniu filtru można wybrać dla niego intensywność, przesuwając palcem po ekranie.

Style są bardzo interesujące. Dzięki nim zdjęcie może wyglądać jak dzieło Picassa, Muchy, Hokusai, dadaistyczny kolaż, papierowa mozaika i wiele innych. By utworzyć filtr, trzeba mieć połączenie z Internetem.

Gotowe zdjęcie można udostępnić na Facebooku, Instagramie, lub zapisać w pamięci telefonu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Prisma już obsługuje wideo: czas na amatorskie filmy w stylu „Życia świadomego”

8
OPROGRAMOWANIE 06.10.2016 | Adam Golański (eimi)

Deweloperzy aplikacji Prisma obiecywali obsługę wideo od samego debiutu aplikacji, kiedy to szturmem zdobyła czołowe miejsca w rankingach popularności mobilnego oprogramowania, a serwisy społecznościowe wypełniły się transformacjami fotek stylizowanymi na dzieła mistrzów pędzla. W końcu obietnicę spełnili – inteligentne filtry wideo właśnie zadebiutowały w wersji 2.6 Prismy na iOS-a. Klip wideo może trwać do 15 sekund, do wyboru mamy dziewięć wizualnych stylów – nic więc tylko brać smartfon w dłoń i kręcić widowiskowe ujęcia, takie jak w tym teledysku, opublikowanym na youtube’owym kanale…

Prisma wkrótce zadziała offline, a artyści już dziś tworzą dzięki niej filmy

12
OPROGRAMOWANIE 24.08.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Prisma to jeden z największych hitów wśród aplikacji mobilnych ostatnich tygodni. W ciągu zaledwie kilku dni od premiery media społecznościowe zasypały fotografie zmodyfikowane w sposób upodabniający je do dzieł sztuki, co szybko wywołało pojawienie się wielu klonów, których przygotowaliśmy kompletne zestawienie. Wkrótce dla miłośników malarskiej estetyki pojawi się w aplikacji nowa funkcja. Według Android Police zaawansowane filtry, które nakładają na zdjęcie filtry naśladujące konkretne style malarskie, będą działały lokalnie, bez konieczności połączenia z Siecią. Lokalna obróbka ma już…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.