r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Pushbullet 17.6.11

Strona główna Android Narzędzia Przesyłanie plików
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Pushbullet jest potężnym narzędziem do przesyłania danych między urządzeniami. Aplikacja pozwala w bardzo łatwy sposób przesyłać dane między np. komputerem a telefonem lub tabletem i telefonem. Konfiguracja jest praktycznie dowolna.

Galeria programu

Do skorzystania z usługi Pushbullet niezbędne jest założenie konta. Aplikacja wspiera logowanie za pomocą serwisu Facebook oraz Google +. Aby w pełni docenić możliwości usługi należy z niej korzystać na minimum dwóch urządzeniach. Pushbullet jest dostępny w formie aplikacji mobilnych dla iOS i Androida, jako strona www, dodatki do wybranych przeglądarek oraz programy desktopowe dla OS X i Windowsa. Dzięki otwartemu API powstają także nieoficjalne zamienniki. Wybrane dane możemy przesyłać do konkretnych urządzeń, bądź też wszystkich przypisanych do konta. Okno wysyłania przypomina tradycyjny czat. Wybieramy pliki, wpisuje dane, określamy gdzie mają trafić klikamy wyślij.

Dzięki dodatkowym aplikacjom na PC możliwe jest także zarządzanie powiadomieniami oraz innymi elementami telefonu. Z poziomu komputera wyślemy np. sms. Program umożliwia również dodawanie znajomych oraz konwersację z nimi, w tym wymianę plików. Pushbullet to niezwykle użyteczna aplikacja, która w połączeniu z dodatkiem na komputerze osobistym działa jako prawdziwe centrum synchronizacji i zdecydowanie można polecić ją każdemu użytkownikowi Androida.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Aplikacja Chrome to Phone zniknie ze sklepu Play

4
OPROGRAMOWANIE 11.12.2015 | Łukasz Maślanka (lukasz_em)

Jeśli używacie aplikacji na Androida Chrome to Phone, lepiej poszukajcie alternatywy. Program nie będzie już rozwijany przez Google, a za kilka miesięcy zostanie wycofany ze sklepu Play. Na stronie programu Chrome to Phone w Google Play pojawił się komunikat, że aplikacja jest przestarzała. Programiści firmy nie będą już pracowali nad rozwojem tego programu, a za kilka miesięcy – dokładnie w marcu 2016 r. – zostanie wycofany z zasobów googleowego sklepu z aplikacjami. Chrome to Phone stracił bowiem rację bytu. Po zalogowaniu się na konto Google w przeglądarce Chrome, informacje o naszych…

Pushbullet to już nie tylko przesyłanie plików, ale i komunikator

3
OPROGRAMOWANIE 01.07.2015 | Łukasz Tkacz

Twórcy popularnej usługi Pushbullet postanowili udostępnić swoim użytkownikom kolejną interesującą funkcję. Teraz ich aplikacja służy już nie tylko do wysyłania wiadomości i plików do własnych urządzeń, nowa wersja to w zasadzie komunikator, z którego możemy korzystać na urządzeniach mobilnych, a także w przeglądarkach. Skoro program i tak pozwalała na wysyłanie w zasadzie dowolnych danych między różnymi urządzeniami, dlaczego by go nie wykorzystać do komunikacji? Rynek komunikatorów mobilnych jest pełen różnego rodzaju rozwiązań, niemniej Pushbullet ma na tyle dużą popularność, że może…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.