r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Registry Finder 2.6

Strona główna Windows Narzędzia Narzędzia systemowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Registry Finder to niewielkie, dostępne za darmo narzędzie przydatne przy przeszukiwaniu systemowego rejestru w poszukiwaniu konkretnych wartości np. powiązanych wpisów z usuniętymi aplikacjami albo ukrytymi opcjami samego systemu operacyjnego.

Galeria programu

Program posiada prosty i czytelny interfejs, pozbawiony jakichkolwiek wodotrysków - widać, że autor założył, że jego aplikacja ma po prostu działać i nie zajmować się niczym więcej. Pod tym względem ciężko coś zarzucić, Registry Finder działa bowiem szybko i jego użytkowanie nie powinno sprawić nikomu najmniejszych problemów. Okno programu podzielone jest na kilka części: podgląd całego rejestru w lewym panelu, przeglądarka z zakładkami umiejscowiona nieco powyżej, wyniki wyszukiwania w prawym panelu oraz historia zmian i dokonanych operacji poniżej.

Korzystanie z aplikacji to głównie używanie wyszukiwarki, która pozwala na dokonanie kilku wyborów przed rozpoczęciem operacji. Możemy między innymi przeszukiwać cały rejestr albo tylko wybrany klucz, ograniczyć rezultaty do konkretnych rodzajów danych, wyszukiwać w ukrytych wartościach czy też brać pod uwagę tylko całościowe dopasowanie zapytania. Odnalezione wyniki możemy dowolnie edytować, kopiować lub usuwać - oczywiście, zalecana jest odpowiednia wiedza, aby nie uszkodzić rejestru, a tym samym samego systemu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.