Pobierz program Asystent pobierania włączony

Rewizor GT to system finansowo-księgowy dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Galeria programu

Program stworzony jest w oparciu o Ustawę o Rachunkowości oraz dostosowany do wymogów Unii Europejskiej. Przeznaczony zarówno dla samodzielnych księgowych jak i biur rachunkowych. Rewizor GT posiada pełną gamę funkcji potrzebnych do sprawnego prowadzenia księgi handlowej: od zarządzania planami kont i rozrachunkami poprzez dekretację i księgowanie do obsługi środków trwałych.

Systemem bazy danych zastosowanym w programach linii InsERT GT jest Microsoft SQL Server 2008 R2, który w bezpłatnej wersji Express Edition jest dostarczany wraz z systemem.

Uwaga!

  1. Wersja testowa zawiera wszystkie programy z linii GT, tj. Subiekt, Rachmistrz, Rewizor, Gratyfikant, Kasiarz i Gestor, a także sterowniki urządzeń zewnętrznych oraz serwer baz danych Microsoft SQL Server 2008 R2.
© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

tani
dużo klientów pracuje na subiekcie, łatwo o integrację
ocena użytkownika

Pracowaliśmy wcześniej na Rachmistrzu, teraz na Rewizorze. Większość spraw w firmie załatwiamy choć program nie jest doskonały.
Myślimy o przesiadce na Symfonię FK (link gdyby ktoś nie znał http://sklep-symfonia.pl/index.php/informacja/33/system-symfonia)
Znajomi namawiają mnie do przesiadki od dłuższego czasu. Zobaczymy jak zamkniemy rok finansowy i pomyślimy o zmianach :)

01.10.2013 22:57 | Recenzja do wersji 1.33 SP1

Komentarze

justJack (niezalogowany) 15.11.2013 10:54 #38

@Subversive: Mam 15 letnie doświadczenie w średniej wielkości biurze księgowym (zatrudniamy 7 osób) i "przeszedłem" chyba wszystkie programy dostępne na rynku, albo u siebie w biurze, albo u klientów. Po doświadczeniach z "serwisem" którego nie ma w RAKSIE, cenami aktualizacji z kosmosu w SYMFONII i innych średnio przyjemnych przygodach z oprogramowaniem "czołowych" producentów zacząłem kopać głębiej i szukać alternatywy wśród mniej znanych programów. Teraz od prawie 8 lat używam trzech programów: SKP firmy z Legnicy do KPiR - 0 problemów (ceny średnie - dobry serwis), OGNIK-a firmy z Zakopanego do pełnej księgowości małych firm - 0 problemów (tanio i zwykle natychmiastowy serwis) i OPTIMY do KH dużych firm (chociaż nie bez problemów z serwisem, ale dało się przeżyć).

Myślę, że podobne poszukiwania powinien przeprowadzić każdy, kto na poważnie traktuje swoją firmę/biuro. Jest naprawdę dużo programów spoza "czołówki" robionych przez małe firmy, gdzie troska o klienta jest znacznie większa.
Pozdrawiam
justJack

genius (niezalogowany) 29.06.2013 17:42 #37

Program nie jest najgorszy. Ja swój kupiłem w sklepie http://sklep-insert.pl . Polecam się skontaktować ze sprzedawcą i trochę potargować, przy większych zakupach śmiało schodzą z ceny. Sam program wygląda trochę cukierkowo jak wszystkie InsERTu. Do mnie to nie przemawia ale jest przede wszystkim tani i robi to co ma robić. Czego chcieć więcej?

nowa8 (niezalogowany) 10.02.2013 11:48 #36

Witam,
mam problem, który, jak się okazuje, ma wielu..zainstalowałam dem próbne,ale nie mogę nic zrobić, bo program wymaga hasła, a użytkownikiem jest jakiś "ss".. pikazuje sie informacja, że nie mam uprawnień.hmm. co robić. już raz wyrzuciłam ten program i odinstalowałam wszystkie SQL-e, bo tak mi ktoś radził, jednak bez skutku? Jeśli ktoś miał taki problem i sobie poradził, to proszę o podpowiedź:)

eeela (niezalogowany) 21.11.2012 15:17 #35

czy ktoś wiej jak zaimportować wyciagi bankowe do rewizora?

jersaczka (niezalogowany) 25.09.2012 13:00 #34

Witam.mam problem chodzi o to ze zainstalowalam rewizora,ale wyskauje mi blad polaczenia i nie mam pojecia co zrobic poniewaz ta kategoria nie jest moja mocna strona a musze ten program uruchomic jak najszybciej.Prosze o pomoc !mam windowsa xp

Stała klientka (niezalogowany) 28.06.2012 21:28 #33

Niestety dzisiaj przekonałam sie,że program Rewizor nie jest idealny. Przez 4h wprowadzałam wyciąg bankowy i podczas próby zapisania wyświetlił sie komunikat o braku mozliwości zapisania. Zadzwoniłam do obsł.technicznej Insetu i Pan stwierdził, ze nie da sie zapisać bo widocznie była strata połaczenia z bazą danych (uświadamiajac mnie, ze baza danych nie jest cały czas otwarta i ze za obsł. bazy danych odpowiada Microsoft.... notabene mój program księgowy Rewizor to nie wersja internetowa). 4 h mojej pracy poszły do kosza. czas, pieniądze i nerwy.... Było by miło gdyby klienci INSERTu byli powiadamiani kiedy te bazy danych są zamykane. Mam wielki żal, jedyne co obsługa techniczna mogła mi powiedziec to - nie da rady....

lcegielka  21.06.2012 15:09 #32

W takim wypadku trzeba dodać już nie pamiętam tak dokładnie jak, bo robiłem to ponad 2 lata temu, ale trzeba dodać PK (Polecenie Księgowania) W nim trzeba błędne operacje wystornować (tzn. zapisać w tej błędnej kwocie na tym samym koncie, lecz po przeciwnej stronie). Dzięki temu zabiegowi już nie ma błędnej operacji. Następnie trzeba dodać kolejne PK, a w nim prawidłowe kwoty, po prawidłowych stronach i na prawidłowych kontach.

jermak (niezalogowany) 20.04.2012 21:13 #31

Witam,
jak można rozwiązać problem: niechcący klient zamknął sobie rok 2010 w marcu 2011, a teraz powstała konieczność wprowadzenia zmian właśnie w 2010.
Wyszło przy BO 2012, że trzeba wprowadzić zapis na dwóch kontach i jest problem - jak to rozwiązać?

Subversive  13.04.2012 22:22 #30

Od jakiegoś czasu pracuję na tym programie. Pomijając parę błędów/dolegliwości softu, mogę stwierdzić, że Rewizor jest OK. Wcześniej pracowałem na WAPRO WF-Fakir oraz Symfonii (kiedyś standard "uczelniany"). W porównaniu do tych dwóch programów, Rewizor GT jest bardziej rozbudowany i moim zdaniem wygodniejszy. Choć nie ukrywam, że zdarza mu się "przymulić" na niektórych operacjach (naliczanie amortyzacji, zmiana podmiotu).
Spotkałem się z opiniami, że pakiety Optima, Skarbnik i Varico KsH biją pod każdym względem oprogramowanie Inserta (elastyczność, intuicyjność, szybkość działania etc.). Niestety na żadnym z powyższych trzech nie było mi dane pracować. No może prócz Optimy, ale za krótko aby wyrobić zdanie. Ciekaw jestem czy użytkownicy mający porównanie potwierdziliby te informacje.

Pozdrawiam.

marta_rachzak (niezalogowany) 06.11.2011 20:13 #29

Witam. na rachunkowosci w szkole polecono nam zainstalowac wersje demo REWIZORA GT i tak tez zrobilam...ale po zainstalowaniu wyskoczylo mi okno z wyborem serwera, hasłem itd. Czy ktos wie jak rozwiązać ten problem? prosze o info na maila: rachzak2@wp.pl. z góry dziekuje!

dorota.rygalska@neomegan.pl (niezalogowany) 24.10.2011 14:04 #28

Tworzymy rozwiązania ułatwiające pracę z programami lini InsERT GT. Na it-projekty.pl mamy gotowe rozwiązania, np. neoUprawnieniaPersoneluGt, neoFakturySeryjneGT, neoMagazynyPersonelu itp. Są to programy do przeprowadzania różnych konfiguracji. Przyjmujemy zlecenia na indywidualne projekty. Osoby zainteresowane proszę o kontakt mailowy.

paula64 (niezalogowany) 11.10.2011 16:20 #27

ściągnęłam cały pakiet inserta z internetu,mam parę problemów.
Pierwszy taki jak większość z Was,żądanie hasła.
Drugi to mało danych owersjach demo, a ja nie mam dostępu do Internetu,więc niepotrzebnie sciągnęłam ta wersję.moi znajomi zamawiali taką wersję demo jako płytę i nic nie mówili o żadnych hasłach ale to było rok temu.

Gośka23 (niezalogowany) 26.05.2011 00:14 #26

nie mogę uzyskać połączenia z serwerem albo wyskakuje mi hasło mogę coś z tym zrobić ? z góry dzięki za pomoc

Elwira pomocy (niezalogowany) 27.03.2011 18:25 #25

piszę pracę magisterską analiza finansowa spółki z o,o. z zastosowaniem programu finansowo ksiegowego REWIZOR GT.W spółce posługują się tym programem ale nie bardzo znaja ten program - bilans i rachunek zysków i strat sporzadzaja sami na drukach papierowych a mnie potrzebne sa wydruki jak je zdobyć bo w spółce sie nie dogadam, i czy program ten ma możliwośc wykonywania analiz wskażnikowych,analiz struktury i dynamiki bilansu i rachunku zysków i strat.Mój meil elwirka42@wp.pl

qwop1 (niezalogowany) 20.02.2011 01:42 #24

Program RewizorGT jest o wiele bardziej przyjazny użytkownikowi niż taki CDN OPTIMA, gdzie nie można sobie ot tak tworzyć własnych typów dokumentów, kartotek (baz danych) by podpinać je w charakterze kont analitycznych. Oczywiście R. ma też swoje wady, ale cena za jaką otrzymujemy ten KOMBAJN niweluje te niedociągnięcia (np. brak prostej zmiany aktualnej daty w programie).

zefirek  17.01.2011 12:50 #23

No ktoś ma nieaktualne dane od wersji 1.25 jest już SQL 2008 R2.
Pozdrawiam

PaniMalinkowa (niezalogowany) 04.08.2010 15:00 #22

@Qwop: Odpowiadam :)

1. Oficjalnie tylko storno. Ewentualnie, jeśli chcesz mieć porządek skontaktuj się z dobrym informatykiem. Mój napisał nam specjalne oprogramowanie do poprawy tego typu błędów (Pisz: init@onet.pl).

2. Renumerowanie wg. chronologii: Lista modułów->Słowniki->Rejestry->Kontroluj ;)

3. W razie pytań pisz do naszych informatyków ^

Michał Szymoniak (niezalogowany) 23.06.2010 08:59 #21

Buziak
na OT prawym przyciskiem myszki i drukuj, wazna sprawa tez wersja programu, najnowsza (oficjalna) to 1.22SP3HF1

buziak11111 (niezalogowany) 21.06.2010 17:17 #20

Proszę o pomoc!!!!
Mam problem z wydrukowaniem Polecenia księgowania PK Dowodu OT,nie wiem jak to zrobić, z góry dziękuję za pomoc.

bmilek@insolutions.pl  02.06.2010 13:46 #19

Witam Forumowiczów, myślę że ta informacja ucieszy wszystkie księgowe i księgowych. Powstał program rozszerzający możliwości Rewizora GT o ewidencję i okresowe księgowanie rozliczeń międzyokresowych. Poniżej załączam szerszy opis, a jeśli chciałby ktoś przetestować wersję demo to proszę o kontakt na priv.

inDodatki: RMK (Rozliczanie międzyokresowych kosztów)
Program wspomaga ewidencję i okresowe księgowanie rozliczeń międzyokresowych kosztów. Dzięki harmonogramowi z możliwością filtrowania po dacie program przejrzyście prezentuje rozliczenia do zaksięgowania, zgodnie z ustalonymi wcześniej parametrami rozliczania. Dodając rozliczenie określamy nazwę, opis rozliczenia, częstotliwości rozliczenia, parametry do dekretacji oraz rozpisujemy harmonogram rozliczeń, w którym mamy również możliwość ręcznego określenia kwoty rozliczanej w danym okresie. Zaksięgowane rozliczenia są ewidencjonowane w historii rozliczeń.

Program wymaga Sfery dla Rewizora GT

Strona używa cookies (ciasteczek). Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.