Program tygodnia
GIMP 2.6.12

Ocena: 8,8
icon
Polecamy
Test: Manta 3D Cyber Eye HD

Szpiegowski gadżet
Dolina Charlotty

Shellka 0.09

 Wersja polska
Programy > Akcesoria > Rozszerzenia i powłoki pulpitu
wersja stabilna 32-bit

Program Shellka powstał z myślą o osobach, którym z racji wielu naraz używanych aplikacji zdarza się zgubić w gąszczu okien otwartych na Pulpicie. Program po uruchomieniu tworzy dodatkową wirtualną przestrzeń dla ich umieszczania. Przydatny jest również w przypadku, gdy chcemy szybko ukryć aktywne okno z np. Pasjansem przed wzrokiem zbliżającego się szefa ;-) Obsługa programu jest banalnie prosta. Po uruchomieniu na pasku zadań obok zegara pojawia się strzałka, której naciśnięcie powoduje wyświetlenie na ekranie lewego lub prawego pulpitu z aktualnie wyświetlanymi oknami. Na uwagę zasługuje niezwykle mała wielkość programu, wynikająca z faktu stworzenia programu assemblerze.

r   e   k   l   a   m   a
 
 
 
 
7,2
ocena
Data aktualizacji27.06.2004
Rozmiar pliku0,02 MB
ProducentPtasiek
Licencjabezpłatna
Systemy operacyjneWindows 98 / Me / NT / 2000 / XP
Liczba pobrań15 319
Pobrania w ostatnich dniachwykres pobrań programu
Szczegółowe oceny
:
7,0
Użytkownicy:
7,3 (1)
 
 
 
 
Publikacje powiązane
Wrzuć zdjęcia na Dropbox, a dostaniesz do 5,5 GB dysku za darmo
Dropbox rozpoczął testy nowych aplikacji do synchronizacji plików z dyskiem w chmurze. Tym razem...
Laser na weekend
W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy grę Laser - niezwykle wciągającą, ale...
Kto jeszcze poległ w walce z iPadem?
W okresie przedświątecznym producenci sprzętu elektronicznego zajmują się raczej przechwalaniem...
Dziś Dzień Darmowej Dostawy — idealny dzień na zakupy
Dzisiejszy dzień to małe święto miłośników zakupów przez Internet — Dzień Darmowej Dostawy (D3). ...
Rośnie sprzedaż tabletów - już nie tylko iPady
Najnowszy raport NPD Group wskazuje, że na rynku tabletów liczy się już nie tylko Apple - produkty...
Wkrótce komercyjne SDK dla Kinecta
Na początku przyszłego roku Microsoft planuje wydać Kinect for Windows SDK, zestaw bibliotek i...
WinZip 16 — 64-bitowy, zintegrowany z chmurą
Wydana została kolejna, szesnasta już wersja popularnego narzędzia archiwizującego (i nie tylko) —...
Finalna wersja Ubuntu One dla Windows
Canonical wydał finalną wersję klienta usługi Ubuntu One dla systemu Windows. Ubuntu One jest...
E-sklep iTunes w Polsce? Apple zdradzi szczegóły 4 października
Apple zaprasza na konferencję, która odbędzie się 4 października. Gwiazdą spotkania będzie iPhone....
Recenzje głośników Roth BAR 1 i Razer Ferox
W naszym labie opublikowaliśmy kolejne recenzje. Tym razem pod lupę bierzemy m.in. bezprzewodowy...

Komentarze (15)  

Avatar
Do Maria (niezalogowany) | 03.04.2011 18:02#15

Mario Musisz jeszcze raz w treyu nacisnąć ikone to wróci

Avatar
matkkkkkkkkkk (niezalogowany) | 12.03.2011 10:23#14

Jak tym sterować??
Na win 7 chyba działa jeżeli jest funkcja ukrycia aktywnych okien czyli tych których nie mamy zminimalizowanych to na 7 nie ma problemu nawet z 64

Avatar
hdc (niezalogowany) | 11.03.2010 13:57#13

nie działa z 2 monitorami.

Komentarze do starszych wersji programu
Avatar
luk (niezalogowany) | 30.07.2007 16:51#12

Fantastyczny programik. Polecam wszystkim którzy tak jak ja robią milion rzeczy jednocześnie, a później nie pamiętają co skończyli a co nie :).

PS: Mnie na Windows 98 chodzi bez problomów.

Avatar
WhizzKid (niezalogowany) | 06.02.2007 12:54#11

"Na uwagę zasługuje niezwykle mała wielkość programu, wynikająca z faktu stworzenia programu assemblerze". Przed "assemblerze" brakuje literki "W".

Avatar
#44 (niezalogowany) | 02.01.2007 0:40#10

Bardzo mi się program spodobał!. Brawo! Tego szukałem!

Avatar
Dawid (niezalogowany) | 13.06.2005 11:12#9

Zainstalowałem wersję 0.1 programu Shellka, dostępną na http://www.shellka.prv.pl
Po instalacji tej wersji programu działał on u mnie jednak drastycznie źle, w sposób nieakceptowalny.
Autor programu wspomniał w dokumentacji, że program Shellka jest wzorowany na DoubleDesktop, zatem odistalowałem Shellkę i zainstalowałem DoubleDesktop, z którym nie mam żadnego problemu :) .

Pozdrawiam.
Dawid

Avatar
Yossarian (niezalogowany) | 19.10.2004 14:19#7

Na http://www.shellka.prv.pl jest chyba nowsza wersja 0.1, autor pisze ze poprawil pare bledow.
Mi chodzi narazie bez zarzutu.

Avatar
Yossarian (niezalogowany) | 19.10.2004 14:19#8

Na http://www.shellka.prv.pl jest chyba nowsza wersja 0.1, autor pisze ze poprawil pare bledow.
Mi chodzi narazie bez zarzutu.

Avatar
kiler (niezalogowany) | 29.09.2004 10:03#5

zacinasię gdy jest za dużo programów jednocześnie otwartych*ja musze zawsze pracować z tyloma bo inaczej nie moge

Avatar
kiler (niezalogowany) | 29.09.2004 10:03#6

zacinasię gdy jest za dużo programów jednocześnie otwartych*ja musze zawsze pracować z tyloma bo inaczej nie moge

Avatar
sal (niezalogowany) | 29.06.2004 15:32#3

To dziwny masz komp, bo u mnie działa jak powinno, zarówno po kliknięciu na strzałkę w trayu, jak i po przejechaniu kursorem za krawędź ekranu.

Avatar
sal (niezalogowany) | 29.06.2004 15:32#4

To dziwny masz komp, bo u mnie działa jak powinno, zarówno po kliknięciu na strzałkę w trayu, jak i po przejechaniu kursorem za krawędź ekranu.

Avatar
Mario (niezalogowany) | 28.06.2004 14:21#1

Bardzo fajny programik. Po ukryciu aktywnego okna z Wordem nie moglem juz do niego wrocic ani zapisac tego co pisałem. Alt+TAB tez nic nie dal mimo ze w menadzerze zadan Word byl widoczny. Czekam na dzialajaca wersje 1.0.

Avatar
Mario (niezalogowany) | 28.06.2004 14:21#2

Bardzo fajny programik. Po ukryciu aktywnego okna z Wordem nie moglem juz do niego wrocic ani zapisac tego co pisałem. Alt+TAB tez nic nie dal mimo ze w menadzerze zadan Word byl widoczny. Czekam na dzialajaca wersje 1.0.

Dodaj komentarz

Zasady publikowania komentarzy
Autor
Treść