r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Skype to darmowy klient usługi komunikacji głosowej i wideo o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na logowanie do konta Skype, obsługuje także konta Microsoft.

Galeria programu

Chociaż głównym jej zadaniem są rozmowy głosowe i wideo, udostępnia także funkcję czatu tekstowego. Użytkownik z poziomu aplikacji może wyszukiwać znajomych, przeglądać ich profile i edytować dane, jest również powiadamiany np. o otrzymaniu zaproszenia od innej osoby. W głównym oknie Skype znajdują się informacje o ostatniej aktywności związanej z kontem, dostępna jest także lista kontaktów, oraz kontaktów ulubionych.

Skype pozwala na synchronizację kontaktów z telefonem tj. dodanie znajomych Skype do książki adresowej, a także zarządzanie powiadomieniami. Aplikacja wspiera numer Skype o ile został wykupiony, a także przekierowywanie rozmów w momencie gdy urządzenie nie ma dostępu do sieci internetowej. Niestety, mobilny Skype nie wspiera kont połączonych z usługą, w efekcie nie zobaczymy w nim. Np. kontaktów z Facebooka nawet jeżeli na komputerze dokonaliśmy połączenia tych dwóch usług. Aplikacja miewa również problemy z rozpoznawaniem dostępnych, wykupionych pakietów telefonicznych. Skype dla Androida wspiera także urządzenia z Android Wear,

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype na Windowsa 8.1 porzucony? Skorzystają użytkownicy Androida i iOS-a

26
OPROGRAMOWANIE 26.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Użytkownicy Windows Phonea w wersji 8.1 wiedzą już, że Microsoft porzucił wsparcie dla komunikatora Skype. Oczywiście możliwe będzie dalsze korzystanie z aplikacji (przynajmniej dopóki Microsoft będzie udostępniał infrastrukturę), jednak nie pojawi się już żadna aktualizacja. Nic dziwnego, że następstwem tej decyzji jest zintensyfikowanie prac nad mobilnym Skypem w wersji na Androida i iOS-a. Microsoft ogłosił już, że wkrótce w wersji na oba systemy operacyjne pojawią się spore nowości, które rzeczywiście mogą usprawnić korzystanie z aplikacji. Dla użytkowników korzystających z…

Skype bez wsparcia dla starszych Androidów i... mobilnego Windowsa 8.1

66
OPROGRAMOWANIE 20.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Przy okazji premiery nowej wersji Skype’a na Windowsa 10, informowaliśmy, że coraz bardziej niejasna i nieprzewidywalna jest strategia Microsoftu wobec tego komunikatora. Oczywiście jest to zbyt ważny produkt, by ryzykować i wprowadzać radykalne zmiany. Microsoft zdecydował jednak, że na drodze ku rozwojowi, można przecież mocno ograniczyć jego dostępność. Na blogu Skype’a ukazał się już komunikat, gdzie Microsoft informuje, że dalsze prace nad komunikatorem wymagają, aby wsparcie dla starszych systemów operacyjnych zostało porzucone. Stąd opisywana przez nas niespodziewana premiera nowego…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 29.07.2015 19:12

LEPIEJ PRZEJŚĆ NA SKEYPE QIK HTTP;//SKYPE.COM/GET-GIK I PO PROBLEMIE;-)

kiks54212   1 #5 28.05.2015 17:46

@me&me (niezalogowany): mie nie

  #4 23.03.2015 19:26

mi działa

Kala50   1 #3 03.11.2014 22:21

Co oni wymyslili,zrobili mi porzadny bajzel. Nie mam polowy kontaktow,kontrolka swieci sie na zielono,a znajomi mowia ze jestem off line. Nie moge znalezc starej wersji skypa. co sie dzieje?

  #2 25.09.2014 18:57

@Anonim (niezalogowany): Ja zrobie to samo popsuli tego skypa

  #1 16.08.2014 10:41

Miałem wersję 3.2, czyli tę najlepszą i dzisiaj przestała działać. M$ zablokował stare wersje. Zainstalowałem nową wersję i działa, ale w ogóle mi się nie podoba. No to nie będę używał Skype. Czas zmienić na coś innego :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.