r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 7.31.0.104

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program Asystent pobierania włączony zabezpiecz pobieranie

Skype to popularny komunikator głosowy, który pozwala m.in. przeprowadzać rozmowy tekstowe, głosowe i wideo, dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, wysłać wiadomości SMS oraz faksy.

Galeria programu

Aplikacja oferuje znakomitą jakość dźwięku oraz wydajne szyfrowanie 256 bitowym algorytmem AES (Advanced Encryption Standard). Skype nie instaluje żadnych komponentów szpiegujących (spyware), jest bezpłatny i pozwala prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami sieci Skype bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne.

Oprócz możliwości dzwonienia pod numery telefonii konwencjonalnej na całym świecie można również korzystając z usługi SkypeIn założyć sobie wirtualny numer telefoniczny, dzięki któremu to do użytkownika Skype zadzwonić będzie mógł każdy posiadacz zwykłego telefonu (komórkowego bądź stacjonarnego). Dodatkowo przez Skype można wysyłać SMSy, przekierować rozmowę na telefon komórkowy lub skonfigurować osobisty numer internetowy dla znajomych, rodziny i kolegów z pracy, aby mogli dzwonić na Skype ze zwykłych telefonów po stawkach lokalnych.

Wśród naprawdę wielu ciekawych opcji programu dostępna jest usługa wyślij pieniądze umożliwiająca doładowanie konta wskazanej osobie dzięki obsłudze płatności PayPal. Programiści stworzyli poza tym własny kodek dźwiękowy, dodali możliwość importu kontaktów z MSN Hotmail, Yahoo!, GMaila i Outlooka, wprowadzili również funkcję automatycznego zatrzymywania odtwarzanego utworu w programie Winamp podczas odsłuchiwania poczty głosowej (Voice Mail).

Skype można używać na komputerze lub pobrać go na telefon komórkowy, aby pozostawać w kontakcie w podróży. Skype działa na wielu telefonach komórkowych oraz urządzeniach takich jak PlayStation Portable (PSP). Dostępna jest także bogata oferta telefonów WiFi i telefonów bezprzewodowych z wbudowanym Skype.

W najnowszej wersji dodano udostępnianie ekranu, wysyłanie kontaktów, przypomnienia o urodzinach, lepszą jakość połączeń, lepszą jakość wideo oraz funkcje ułatwień dostępu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Microsoft uruchamia program Skype Insider, zapisy już ruszyły

30
OPROGRAMOWANIE 08.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Dobre wieści dla użytkowników oprogramowania Microsoftu, dla których ważniejsza niż stabilność i niezawodność, jest możliwość testowania nowych funkcji. Od miesięcy mają oni możliwość udziału w Windows Insider i Office Insider, a Microsoft ogłosił dziś uruchomienie kolejnego programu, tym razem dla Skypea. Założenia programu nie różnią się od dotychczasowych programów Insider: uczestnicy programu Skype Insider zyskają możliwość testowania nowych funkcji komunikatora jako pierwsi. Microsoftowi zależy na informacji zwrotnej, co ma przełożyć się na najwyższą jakość oprogramowania, gdy trafi ono…

Skype pracuje z grupą Coldplay nad zestawem moji, bo emoji to za mało

14
OPROGRAMOWANIE 28.07.2016 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Rzadko zdarza się, że tak znana grupa jak Coldplay pracuje z producentem oprogramowania. Brytyjskie gwiazdy rocka będą pracować z Microsoftem nad elementem komunikatora, który może nie jest kluczowy, ale dla wielu użytkowników bardzo ważny – moji, czyli krótkie wstawki filmowe, wyrażające to, do czego nie wystarczą emotikony. Moji będą małymi dziełami sztuki. Każdy ze znaków będzie bazował na ścieżce z albumu A Head Full of Dreams, a rozwojem będzie kierował laureat Grammy, producent Rik Simpson. Zmiksuje on dźwięk z animacjami, by umożliwić wyrażanie emocji barwami i wyjątkowymi…

Recenzje użytkowników

Darmowa komunikacja i darmowe gadanie :)
reklamy nie można tworzyć własnych emotikonów ma mało funkcji oraz opcji oraz nie można wybierać na jakim dysku ma być zainstalowany program skype
ocena użytkownika

dzień dobry jestem Tomasz Jura i pisze recenzje ulubionych programów i nie lubianych programów zaczynajmy program skype używam od 2013 roku i jestem dumny i czasami denerwowany ale to norma oczekuję ulepszenia skype i funkcji naprawde fajny program tylko szkoda że nie można robić rzeczy co napisałem w minusach jeżeli nie lubicie skype i nie przypadacie za nową aktualizacją to zainstalujcie starą albo podobny program to było na tyle dzięki dobreprogramy :)

12.08.2016 12:59 | Recenzja do wersji 7.26.32.101
Najpopularniejszy na świecie
Niestabliność w połączeniach Windows-Android
ocena użytkownika

Skype mimo lat utrzymuje pozycję numer 1 na świecie w kwestii wideo-rozmów ustępując trochę WhatsApp i Uber które prężnie rozwijają się na platformie Android. Szczerze polecam go do rozmów 1-1 czy to PC-PC czy PC-Android itp itd. Jednak totalnie nie radzi sobie przy konferencjach na różnych platformach mimo zgłaszania twórcom. Przy połączeniu Android-Android-PC u jednej z osób aplikacja zawiesi się - zależy to od kolejności dołączania do konferencji.
A więc chcesz porozmawiać, z ciocią z Niemiec - Wybierz Skype! Chcesz pogadać z kumplami na różnych platformach (Windows Phone, Android, PC) to poszukaj czegoś stabilniejszego.

09.07.2016 01:25 | Recenzja do wersji 7.25.0.106
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
dremes   3 #2698 11.01.2017 22:10

@KosiarzPL: "...języka Polskiego...", "...a może według Ciebie nie jestem polakiem..." No faktycznie - można mieć wątpliwości kim Ty w ogóle jesteś, bo po polsku to coś nie bardzo pisać potrafisz, co - co i rusz - udowadniasz. Rzeczywiście "żal". Na twoim miejscu, nieco zgryźliwe, acz życzliwe, uwagi odnośnie Twych (naprawdę rażących!) błędów przyjmowałbym z większa pokorą...Co do meritum, to mogę się nieco przychylić do Twego zdania - Skype idzie drogą wielu programów, których twórcy chcą uszczęśliwić użytkowników na siłę, dodając masę "ulepszeń". Ale w porównaniu z tym, co Facebook wyprawia ze swoim Messenger'em, to Skype wciąż pozostaje programem dość skromnym. Na szczęście. U mnie osobiście (na laptopie) ani nie crash'uje, ani nie odtwarza żadnych "kawałków piosenek". Program ustawiłem w widoku kompaktowym (paska bocznego) i nawet nie mam pojęcia gdzie są te wspominane przez Ciebie opcje. Wystarczy poświęcić kilka minutek na konfigurację. Tudzież zastanowić się, czy owo crash'owanie nie jest winą zaniedbanego (zaśmieconego) systemu. Ot taka kolejna życzliwa, acz nieco zgryźliwa, porada. Wiesz, jak ktoś - jak Ty - tak zaśmieca język, to rodzi się pytanie - czy tylko język. Pozdrawiam.

KosiarzPL   3 #2697 24.12.2016 21:40

@Christine_Daae: No tak, taki poeta z Ciebie...Typowa "ą", "ę" świeci swoją wieloletnią nauką języka Polskiego. Normalnie się zaraz popłaczę, że przy Tobie jestem taki mały...a może według Ciebie nie jestem polakiem? Żal...Skoro jesteś taką wielką polonistką to może idź nauczać dzieci w szkole a nie świeć w internecie z tyłkiem przed komputerem.

Christine_Daae   2 #2696 23.12.2016 16:12

@KosiarzPL: Od kiedy to wiedza i inteligencja jest ośmieszaniem się i powodem do wstydu? Jestem na tyle wyuczona by nie używać nieznanych sobie słów - lub nie zmieniać ich znaczenia. To nie moja wina, że zamiast poświęcić czas na jakąkolwiek podstawę edukacji języka ojczystego wolałeś ten czas zmarnować. Nastąpiła debilna moda na "bynajmniej= przynajmniej" i jest potem popis "paczajta na mnie, jestem taki mondry i modny. Urzywam suf, których nie znam" (tak, błędy są ZAMIERZONE)!Nie kalaj tego pięknego języka - nikt ci nie zwróci uwagi. Nie zamierzam wyzywać cię od dzieci, bo jestem na tyle dojrzała, by ignorować negatywne opinie i hejty argumentacją " nie lubię tego, bo to badziewa, taka jest prawda"Zaiste dojrzałe. A na przyszłość - albo nie używaj słów, których nie znasz, albo nie pisz wcale.

KosiarzPL   3 #2695 23.12.2016 15:41

@Christine_Daae: Za to Ty rozumiesz wszystko. Weź nie świeć tutaj, że taki wyuczony z Ciebie człowiek. Nie wiem po co od razu taki skok na mnie. Więc weź się nie ośmieszaj tu, że jesteś takim znawcą. Wracając do programu: Skype to teraz badziew i taka jest prawda. I nie, nawet nie próbuj wyzywać mnie od dzieci jeśli już przygotowujesz taką odpowiedź :)

Autor edytował komentarz w dniu: 23.12.2016 15:44
Christine_Daae   2 #2694 22.12.2016 23:46

@KosiarzPL: Serio? Bynajmniej kiedyś tak było? Od kiedy używa się słów, których się nie zna i nie rozumie? Od kiedy to przynajmniej stało się bynajmniej? Po co używasz takich słów skoro się kompromitujesz i błaźnisz ich nieznajomością? Chcesz się wypowiadać elokwentniej - poszerz zasób słownika poznając nowe słowa i ich znaczenie.

Christine_Daae   2 #2693 22.12.2016 23:42

@android 213 (niezalogowany): No to jakiś badziewny był ten tablet, bo mój za 800, 600 i 200 zł w żaden sposób przez skype'a nie cierpią.

forester9   6 #2692 16.12.2016 21:00

Skype 7.30.80.105 offline:
https://get.skype.com/go/getskype-windows

  #2691 13.12.2016 20:03

Ostrzegam użytkowników że to nie ten sam skype co kilka lat temu. Teraz prowadzony przez Microsoft jest nastawiony na inwigilację i potrafi spalić nie jeden telefon czy tablet na androidzie. Obciąża tak system jak i baterie że spalił mi tablet za 2000koła. na kompie antywir nie pozwolił mi go zainstalować i to nie na jednym, na każdym który miał zainstalowanego antywir np. 360. Odradzam bo jest już tyle innych komunikatorów.

AndroidFan   6 #2690 07.12.2016 22:24

Prosty sposób na wylogowanie się ze Skype wygląda mniej więcej tak download.net.pl/skype-zdalne-wylogowanie/n/9136/ - warto przetestować :)

Autor edytował komentarz w dniu: 07.12.2016 22:25
Magnum 44   17 #2689 26.11.2016 16:05

Tak długo nie korzystałem ze Skype i widzę, że pojawiły się w nim reklamy...

QS3   6 #2688 23.11.2016 00:43

@KosiarzPL: Każda wersja serii 7 działa prawidłowo , osobiście używam v7.7 i nie mam żadnych problemów , co do wersji v6 i niższych to niestety nie wiem czy działają prawidłowo. PZDR

KosiarzPL   3 #2687 20.11.2016 12:45

@QS3: I co z tego, że są starsze wersje do wyboru, skoro i tak osoby korzystające z nowszej wersji nie będą mogły się ze mną skontaktować bo wyskoczy im info, że korzystam ze starej wersji. Bynajmniej kiedyś tak było bo nie wiem jak teraz. Kiedyś było tak, że jeśli odbiorca miał starszą wersję Skype to ja nie mogłem się z tą osobą skontaktować dopóki ta osoba nie zaktualizowała programu do najnowszej wersji bo u mnie konwersacje były z automatu blokowane informacją typu, że aby skontaktować się z tą osobą to ona musi najpierw zaktualizować bo korzystała z "przestarzałej" wersji.

KosiarzPL   3 #2686 20.11.2016 12:38

@izyga465 (niezalogowany): Znowu dodali jakieś badziewie tym razem muzyczne...masakra...Jakieś kawałki piosenek no to już serio cyrki nie z tej ziemi. A opisane problemy jak były tak dalej są...ciągle crashuje i nic nie można zrobić.

  #2685 17.11.2016 13:03

@KosiarzPL: zawiesił mi sie i nicd nie moge zrobic zeby sie ruszł moge tylko wrocic di ekranu startowego i komp daloej chodzi normalniei

QS3   6 #2684 05.11.2016 17:52

Polecam użycie starszej wersji programu do wyboru do koloru
http://www.skaip.org/skype-for-windows-desktop

KosiarzPL   3 #2683 27.10.2016 11:11

@LamConcept: Bardzo dobrze mówisz! Lipa i to nawet od siebie dodam, że po całości. Gdzie się podział ten stary, dobry i szybki Skype z przed kilku lat, którego pamiętamy jeszcze za czasów, kiedy był tworzony nie przez tych imbecyli "programistów od siedmiu boleści" Microsoftu? Szkoda gadać. W branży Microsoftu to już taka tradycja - Co wezmą w swoje ręce to spier*olą według ich upodobań. Kiedyś Skype był komunikatorem lekkim, szybkim mającym na celu kontakt z ludźmi przez internet. Dziś Skype to już nie komunikator a przerośnięty kombajn z masą nie potrzebnych ikonek, emoji i jakiegoś dziadostwa. Niech jeszcze więcej napakują a niedługo otrzymamy program, który oprócz wiadomości tekstowych i głosowych będzie odtwarzał muzykę, filmy, proponował gry, czyścił kompa a nawet zastąpi przeglądarkę czym Microsoft będzie się chwalił, że to jest to, co użytkownicy potrzebują, bo jak wiemy Microsoft nie daje wyboru użytkownikom dosłownie w niczym bo "oni wiedzą najlepiej". Tylko przykład podaję bo to co Microsoft odwala to już szczyt wszystkiego.

Autor edytował komentarz w dniu: 27.10.2016 11:15
KosiarzPL   3 #2682 27.10.2016 10:56

K***a...kur*icy można dostać z tym dziadostwem. Ostatnio coraz częściej nawet po kilkanaście razy na dzień "Brak odpowiedzi" po czym "Skype przestał działać". Piszesz wiadomość, nagle program się mrozi i ch*j wie o co chodzi. Przy zamykaniu Skype'a "prawo-klikiem" na ikonie w zasobniku to samo - "Brak odpowiedzi". Podczas pisania sam z siebie zaczyna dzwonić do osoby, której chcę odpisać. I proszę mi nie wmawiać, że to wina mojego komputera bo wszystkie inne programy (a mam ich dość sporo) problemów nie mają z działaniem. Problemy zawsze ma tylko Skype. Ja nie wiem po co te aktualizacje skoro z wersji na wersję coraz gorzej. Microsoft niech już nic nie robi jak nie umie.

Autor edytował komentarz w dniu: 27.10.2016 10:58
CoperPL   6 #2681 15.10.2016 22:42

@aktoni: Hmmm mało informacji co do błędu. Czy wyskakuje jakieś okienko przy uruchomieniu skype ? czy też skype się nie uruchamia. Jeśli się nie uruchamia to sprawdzić w menadżer zadań (CTRL+ALT+DELETE albo CTRL + SHIFT + ESC) i sprawdzić czy skype się tam znajduje. Jeśli się znajduje, to wyłączyć zadanie i na nowo uruchomić skype Nic więcej nie pomogę gdyż jest mało informacji. Można sróbować odinstalować i za instalować od nowa skype.

Autor edytował komentarz w dniu: 15.10.2016 22:43
aktoni   1 #2680 10.10.2016 19:10

Witam szystkich,jestem tu po raz pierwszy.Jestem starszą osobą i często używam skype,a dziś przestał działać, jak zaktualizowałem do wersji 7.28.Oczywiście,wywaliłem go.OS to Win.XPprof. service pack 3.Proszę o poradę,co zrobić, by mi skype działał?Mam słabiutki lapek HP550 P530, trchę wolny, ale do moich potrzeb wystarczy.Pozdrawiam--ak

CoperPL   6 #2679 03.10.2016 12:13

Dodatkowo chcę dodać że w skype da się wybrać miejsce zainstalowania skype tylko trzeba być bystrym i czytać jak to po niektórzy nie robią. Zawsze lubiłem skype i nigdy z nim nie miałem z nim problemów (pawie nigdy). Od momentu aktualizacji na windowsem 10 nie da się pracować. Mówiąc krótko .... fajny program lecz jak na aktualną sparawę nie dla użytkowników z Windows 10
@Tomal123pl23 Jeśli jest możliwość popraw swoją recenzję pozdrawiam.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.