r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 6.30

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Skype to darmowy klient usługi komunikacji głosowej i wideo o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na logowanie kontem Skype, obsługuje także konta Microsoft.

Galeria programu

Chociaż głównym jej zadaniem są rozmowy głosowe i wideo, udostępnia także funkcję czatu tekstowego. Użytkownik z poziomu aplikacji może wyszukiwać znajomych, przeglądać ich profile i edytować dane, jest również powiadamiany np. o otrzymaniu zaproszenia od innej osoby. Czat pozwala nam także przesyłać zdjęcia, wiadomości wideo oraz lokalizację. W głównym oknie Skype'a znajdują się informacje o ostatniej aktywności związanej z kontem, dostępna jest także lista kontaktów oraz ulubionych.

Skype pozwala na synchronizację kontaktów z telefonem tj. dodanie znajomych Skype do książki adresowej, a także zarządzanie powiadomieniami. Aplikacja wspiera numer Skype'a o ile został wykupiony, a także przekierowywanie rozmów w momencie gdy urządzenie nie ma dostępu do sieci internetowej. Niestety, mobilny Skype nie wspiera kont połączonych z usługą, w efekcie nie zobaczymy w nim. Np. kontaktów z Facebooka nawet jeżeli na komputerze dokonaliśmy połączenia tych dwóch usług. Skype w wersji dla iOS to bardzo wygodny i szybki komunikator. W podstawowej wersji dostępny jest za darmo. Oferuje także wsparcie dla zegarków Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype na Windowsa 8.1 porzucony? Skorzystają użytkownicy Androida i iOS-a

26
OPROGRAMOWANIE 26.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Użytkownicy Windows Phonea w wersji 8.1 wiedzą już, że Microsoft porzucił wsparcie dla komunikatora Skype. Oczywiście możliwe będzie dalsze korzystanie z aplikacji (przynajmniej dopóki Microsoft będzie udostępniał infrastrukturę), jednak nie pojawi się już żadna aktualizacja. Nic dziwnego, że następstwem tej decyzji jest zintensyfikowanie prac nad mobilnym Skypem w wersji na Androida i iOS-a. Microsoft ogłosił już, że wkrótce w wersji na oba systemy operacyjne pojawią się spore nowości, które rzeczywiście mogą usprawnić korzystanie z aplikacji. Dla użytkowników korzystających z…

Nowa wersja Skype'a dostępna: sporo nowości w wersji na mobilnego Windowsa

5
OPROGRAMOWANIE 19.07.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Wygląda na to, że Microsoft postanowił zintensyfikować swoje prace nad Skypem. Po opisywanej przez nas nieoczekiwanej premierze nowej wersji komunikatora w wersji alpha na Linuksa, dziś uczestnicy programu Windows Insider mogą już testować nową wersję Skype Preview na mobilnym i pulpitowym Windowsie. Nowości w nowym Skypie dotyczą jednak przede wszystkim mobilnego Windowsa, choć z pewnością nie zabraknie głosów, że rozwijanie aplikacji na tej platformie nie ma już większego sensu. Microsoft jest jednak, przynajmniej w przypadku Skypea, innego zdania, dzięki czemu na mobilne okienka trafiło…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.