r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat 9.43.5.0

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Snapchat to specyficzny komunikator, nastawiony na przesyłanie i udostępnianie obrazów i filmów, który dopiero niedawno dorobił się możliwości prowadzenia rozmowy z dostępnymi znajomymi. Jego flagową cechą jest możliwość ustawienia czasu, po jakim wysłane do znajomych zdjęcia bądź filmy zostaną automatycznie i bezpowrotnie usunięte.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­– domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy, w tym w naszym kraju. Choć podstawowe funkcje są dostępne za darmo, w aplikacji pojawiają się także opcje premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapchat Lenses – rozszerzona rzeczywistość w pełnej krasie (aktualizacja)

18
OPROGRAMOWANIE 08.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Możliwe, że to nie dzięki zaawansowanym goglom w rodzaju HoloLens oraz wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości w pracy czy edukacji, tłumy pokochają AR. Udowodnił to właśnie Snapchat w najnowszej aktualizacji aplikacji w wersji na iOS-a. Oprócz dotychczasowych aktywnych filtrów nakładanych na twarz, odtąd filtrować można także... otoczenie. Aby skorzystać z nowości, konieczne jest przytrzymanie palca na ekranie, podobnie jak ma to miejsce z dotychczas dostępnymi maskami. W najnowszej wersji na urządzenia mobilne Apple, w pierwszej kolejności zostaną jednak wyświetlone filtry rozszerzonej…

Snapchat słuchając skarg przywraca starsze rozwiązania w Stories

2
OPROGRAMOWANIE 10.10.2016 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Facebook stara się skopiować Stories ze Snapchata, wpychając ku niezadowoleniu swoich użytkowników, podobne funkcje do swoich aplikacji. Natomiast sam Snapchat słuchając głosu użytkowników, ulepsza prawdziwe Stories. Snapchat ponownie zdecydował się na zmianę jednej z kluczowych funkcji swojej aplikacji. Tym razem usuwając nowości wprowadzone ze wcześniejszymi aktualizacjami, a które to nie zostały dobrze przyjęte. Nowa wersja ma wyeliminować dwa najbardziej irytujące rozwiązania w Stories – automatyczne otwieranie kolejnych Snapów, a także znajdująca się na górze sekcję Discover, która…

Recenzje użytkowników

Ciekawe filtry
Bardzo mocno zużywa baterię, bywa niestabilny (czasem wywala aplikację)
ocena użytkownika

Dobrze się spisuje, jak sie człowiek chce czymś na szybko podzielić, najczęsciej drobiazgami. Dla wielu oosób raczej bezużyteczna zabawka, fakt, bardziej dla rozrywki, szkoda tylko, że niemiłosiernie szybko schodzi bateria gdy się tego używa...coraz więcej filtrów i efektów powoduje, że wciąż Snapchat zdobywa swoich zwolenników. Mogliby popracować nad stabilnością i lekkością, bo na obecny moment to ogromna bolączka.

08.06.2016 20:23 | Recenzja do wersji
zarządzanie prywatności
niskiej jakości zdjęcia i filmy
ocena użytkownika

Plusy;
Zarządzanie prywatności i mozliwość zablokowania niechcianych kontaktów

Minusy:
Na niektórych telefonach pojawia się problem z kompatybilnością
Niskiej jakości zdjęcia i filmy

18.12.2015 15:50 | Recenzja do wersji 9.15.0.0

Komentarze

0 nowych
  #5 03.04.2016 13:47

u mnie na kom nieda sie zalogowac na snapa

  #4 06.10.2015 12:43

program jest łał

  #3 21.09.2015 21:09

@SnapChat (niezalogowany): Nienormalny ! Jakieś "polubienia" ! To jest chore !

  #2 21.09.2015 13:15
  #1 31.01.2015 21:13

Program jest świetny. Zapraszam do polubienia strony związanej ze SnapChatem ;)
https://www.facebook.com/snapchat.lublin?ref=aymt_homepage_panel

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.