r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Snapchat 9.44.1.0

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie iTunes
lub zeskanuj:

Snapchat to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów mobilnych. Swoją popularność zawdzięcza między innymi specyficznym zasadom na jakich opiera się komunikacja. Skupia się ona na wymianie zdjęć z ustawionym limitem czasowym, po przekroczeniu którego materiał zostaje usunięty.

Galeria programu

Do założenia konta niezbędne jest podanie adresu e-mail, wymyślenie sobie pseudonimu oraz weryfikacja za pomocą naszego numeru telefonu. To za jego pomocą odbywa się również wyszukiwanie znajomych. Aplikacja zaraz po uruchomieniu prezentuje kontrolki aparatu (dotknięcie ekranu robi zdjęcie, przytrzymanie nagrywa film). Przed wysłaniem materiału można opatrzyć go podpisem bądź, w przypadku filmu, coś na nim narysować. Można również zmienić czas, po jakim wiadomość ulegnie samozniszczeniu ­— domyślnie są to 3 sekundy, a także dodać odpowiednie filtry dla naszego zdjęcia.

Zdjęcia można także zbierać w Historie (Stories), które znajomi będą mogli oglądać przez 24 godziny od udostępnienia. Jest też możliwość prowadzenia czatu na żywo, a także zdobywania trofeów.

Snapchat zyskał ogromną popularność wśród amerykańskiej młodzieży, ale w ostatnich latach sięgają po niego coraz starsi odbiorcy. Radzimy nie korzystać z nieoficjalnych aplikacji. Autorzy Snapchata blokują konta, które się na to zdecydowały.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Snapchat Lenses – rozszerzona rzeczywistość w pełnej krasie (aktualizacja)

18
OPROGRAMOWANIE 08.11.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Możliwe, że to nie dzięki zaawansowanym goglom w rodzaju HoloLens oraz wykorzystaniu rozszerzonej rzeczywistości w pracy czy edukacji, tłumy pokochają AR. Udowodnił to właśnie Snapchat w najnowszej aktualizacji aplikacji w wersji na iOS-a. Oprócz dotychczasowych aktywnych filtrów nakładanych na twarz, odtąd filtrować można także... otoczenie. Aby skorzystać z nowości, konieczne jest przytrzymanie palca na ekranie, podobnie jak ma to miejsce z dotychczas dostępnymi maskami. W najnowszej wersji na urządzenia mobilne Apple, w pierwszej kolejności zostaną jednak wyświetlone filtry rozszerzonej…

Snapchat to odtąd Snap, a wkrótce rozpocznie sprzedaż okularów

9
INTERNET 26.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Być może poszukiwanie nowych sposobów spieniężania internetowego fenomenu, a być może oddech na karku konkurencji w postaci Instagramu spowodował, że w Snapchacie nadszedł czas ważnych zmian obejmujących samą nazwę rozpoznawalnej na całym świecie marki. A za tym pójdą kolejne nowości – sprzedaż sprzętu. O zaskakującej decyzji dotyczącej zmiany nazwy firmy informuje Evan Spiegel, współtwórca Snapchata. Stwierdził on, że odtąd firma nosić będzie po prostu nazwę Snap Inc.. Jest to efektem konieczności rozróżnienia firmy od aplikacji (która pozostanie Snapchatem), a także od kolejnych produktów…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.