r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Spotify 1.0.38.171

Strona główna Mac Multimedia Inne programy multimedialne
Pobierz program wersja stabilna (Mac)

Spotify to klient popularnej usługi muzycznej, który pozwala słuchać muzyki z niej na komputerze. Program pozwala także korzystać z dodatkowych funkcji Spotify, jak integracja z Facebookiem, przeglądanie rekomendacji czy zapisywanie list odtwarzania.

Galeria programu

Piosenki, które nam się spodobają możemy zapisać do swojej muzyki, aby później mieć do nich łatwy i szybki dostęp. Istnieje również możliwość stworzenia radia pozwalającego na odkrycie nowych artystów i utworów. Mamy dostęp do bardzo bogatej bazy list odtwarzania, stworzonych przez kuratorów oraz innych użytkowników, które można wyszukać zależnie od gatunku lub nastroju. Program pozwala także na tworzenie własnych list i daje możliwość wyboru, czy będzie widoczna dla innych użytkowników.

Dla stałych użytkowników program każdego tygodnia generuje specjalną składankę polecanych piosenek, bazując na historii odsłuchań. Tygodniowe listy są bardzo trafne i z pewnością są pomocne jeżeli chcemy odkrywać nową muzykę. Dzięki integracji z Facebookiem mamy możliwość dzielenia się muzyką ze znajomymi oraz śledzenia czego aktualnie słuchają.

Darmowa wersja Spotify pozwala na odsłuchiwanie muzyki przerywane reklamami, natomiast wykupując wersje premium pozbywamy się reklam pomiędzy piosenkami, a muzyka może być odsłuchiwana w wyższej jakości. Producent oferuje darmowy okres próbny do przetestowania wersji premium.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Signed XO XO, czyli Spotify jeszcze bardziej gwiazdorzy z playlistami

12
ROZRYWKA 12.10.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Przyzwyczailiśmy się już, że nowości w najpopularniejszej usłudze muzycznej, jaką wciąż jest Spotify, nie dotyczą zwykle funkcjonalności, lecz nowych list odtwarzania, często generowanych na podstawie przyzwyczajeń i gustów użytkownika. Niemniej zdarzają się wyjątki od zautomatyzowanego procesu, a przykład może stanowić zainaugurowane właśnie Playlist Takeover. Spotify uruchomiło pierwszą tego typu akcję, w ramach której użytkownikom co miesiąc udostępniania będzie całkowicie nowa, na wskroś osobista oraz zindywidualizowana lista odtwarzania utworzona przez celebrytę. Podkreślany jest…

Spotify chce przejąć SoundClouda. To może być przełom w usługach muzycznych

32
OPROGRAMOWANIE 29.09.2016 | Maciej Olanicki (b.munro)

Mimo że Apple intensywnie lobbuje w Stanach Zjednoczonych na rzecz zmiany sposobu wynagradzania twórców w związku z ich popularnością w usługach muzycznych, a światło dzienne ujrzało już Apple Music z odświeżonym interfejsem, to jednak Spotify zdaje się być w tej chwili w ofensywie. Pojawiły się informacje, według których Szwedzi mają wkrótce przejąć SoundClouda. Jak donosi Financial Times, Spotify nie tylko chce stać się posiadaczem popularnego serwisu, który jednak mocno różni się od innych usług muzycznych, ale planuje także zintegrować SoundClouda ze Spotify i stworzyć dzięki temu nową…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.